מחילה מכבודכם...

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י בלון;999647:
עבודה יפהפיה.
ההשתקפות במראה נראית לי מוזרה משום מה...:rolleyes:

עלית על הפרדוקס - כבוד !!!

הסבר קצקצר - עשיתי תיקון נקודתי ברנדר לטקסטורה של הראי התלוי ולא שמתי לב 'ששכחתי' לתקן גם את ההשתקפות ...:D

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י התלתסיט;999656:
פעם ראשונה שקיבלתי מחמאה פוגעת ;)

בלי להעליב אותך חלילה , אבל אני סולח...
אל תעלב אני באמת מתכוון להחמיא לך.
אני יכול ללכת ולהגיד על כל העבודות שהם מעולות והן טובות וכו' וכו' אבל נראה לי שמולי יש בן אדם אינטליגנט שמבין עניין, אדם עם הרבה ידע באזורים שמאוד הייתי שמח ללמוד ולהעשיר את הידע שלי כמו עיצוב פנים, אנו פה כדי ללמד וללמוד מאחרים או בקיצור כדי להרחיב את הידע שיש לנו ולהסתכל על דברים לא מהעיניים שלנו, אם תגובות כמו שכתבתי מפריעות לך אנצור את לשוני.
לא לשכוח הכל בחיוך ורוח טובה :)

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י trew;999675:
אל תעלב אני באמת מתכוון להחמיא לך.
אני יכול ללכת ולהגיד על כל העבודות שהם מעולות והן טובות וכו' וכו' אבל נראה לי שמולי יש בן אדם אינטליגנט שמבין עניין, אדם עם הרבה ידע באזורים שמאוד הייתי שמח ללמוד ולהעשיר את הידע שלי כמו עיצוב פנים, אנו פה כדי ללמד וללמוד מאחרים או בקיצור כדי להרחיב את הידע שיש לנו ולהסתכל על דברים לא מהעיניים שלנו, אם תגובות כמו שכתבתי מפריעות לך אנצור את לשוני.
לא לשכוח הכל בחיוך ורוח טובה :)

כמובן כמובן , אחי היקר אתה צודק ב-1000% .

[האמת שטיפל'ה נעלבתי אבל זה בסדר , כי כמו שאתה אומר , מהארות והערות של ידידנו היקרים חברי הפורום המקצוענים אנו נבנים , ובלי זה היינו תקועים אי שם עם אותם ידיעות ותובנות ישנות שלנו מי יודע כמה זמן , ע"כ אני אישית מזמין אותך להאיר את עיני בכל פעם שתמצא לנכון לעשות זאת כשאתה מתבונן בעבודה שלי , ואני מבטיח פה קבל עם ועדה - שלא להיעלב ...:eek:]

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
שמח שכך הכוונה היא בהחלט לא להעליב.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אפרתה;999616:
הדמיה מהממת.
הפריע לי העומס בצבעים וטקסטורות. זה חייב להיות כך?

זה כבר דיון בנושא עיצובי.
אני כמעצב לא הייתי מאשר כאן את הצבעים והעומס, אבל אם התלתיסט
לא מעצב אלא ממדל ומרנדר לפי דרישה של מעצב אחר, אז אי אפשר לבוא אליו בטענות.
אין ספק שמדובר בעבודה יפה עם איזון תאורה יפה מאד.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
ראשית - תודה רבה על המחמאה בנושא התאורה .

ב- כפי שכבר ציינתי קודם , אני הוזמנתי לעצב להם את המטבח , ומשהתוודעו בני הזוג היקרים בתוך כדי שיחה על 'הבעיה' שלהם עם השכן , וע"כ שיש להם רק חדר אמבטיה אחד ל-11 נפשות שבבית (זוג הורים ל-9 ילדים כ"י) לכך שהממוחיות שלי היא בחללים רטובים קרי - מטבחים וחדרי אמבט , נתקבלה על ליבם הרעיון שהעלתי לשדרג להם את חדר השינה ל-'יחידת הורים' , מיד , וכך דגתי שני "חללים רטובים" בחכה אחת ...

ולהערתכם , אני חוזר שוב , כמעט ואין נכון או לא נכון בעיצוב (לא בתכנון אני מדגיש) ובכל זאת החלל הנ"ל 'דרש ממני' משהו מיוחד ויפה ולדעתי עמדתי בדרישתו וגיוונתי לו את החומרים באיזון עדין לטעמי (ולשמחתי גם לטעמם של בני הזוג שהייתי אצלם היום בצהריים...)

תלתל

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י בלון;999647:
עבודה יפהפיה.
ההשתקפות במראה נראית לי מוזרה משום מה...:rolleyes:

גם אני ראיתי זאת
אך חשבתי בטח הבעיה בי
icon7.gif
icon7.gif
icon7.gif

עבודה יפה מאוד ומקצועית!
אי אפשר לגמור ולהסתכל
איך הכל אמיתי ולא שכחת שום פרט
מגבות, שמפו, גליל של הנייר טואלט
עציצים, מטהר אוויר, הניקוז של המים...

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בס"ד
חסר רק קצת 'אווירה' ... (פשוט לשום מנוע רנדר אין את האופציה 'הריחנית' הזו...):D:D:D

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י התלתסיט;999713:
ולהערתכם , אני חוזר שוב , כמעט ואין נכון או לא נכון בעיצוב (לא בתכנון אני מדגיש) ובכל זאת החלל הנ"ל 'דרש ממני' משהו מיוחד ויפה ולדעתי עמדתי בדרישתו וגיוונתי לו את החומרים באיזון עדין לטעמי (ולשמחתי גם לטעמם של בני הזוג שהייתי אצלם היום בצהריים...)

טוב, קודם כל אתה אומר שאתה מעצב, אני שמח לשמוע.
לגבי נכון או לא, אתה ודאי צודק וזה ענין מורכב שאפשר לפתוח לכבודו חתיכת שרשור שיעפו בו
עגבניות לכל כיוון אפשרי...
אני אישית חשבתי רבות על הענין הזה, והשאלה היא מה עושה אותנו למעצבים? מה עושה אותנו לאנשים שמחליטים מה יפה? שכל אחד יעצב לעצמו!
טוב התשובה מורכבת מאד. קשה לענות עליה בקלות. לענין העומס התכוונתי לעומס החומרים, אני אישית אוחז שריבוי של חומרים (אותו הכלל בכל תחומי העיצוב) גורם
למלחמה. בגרפיקה למשל, החוכמה היא לגרום לעין הצופה ליפול על המלך ומשם לשרים, עוזרים ופשוטי העם. אם כולם מלכים, אז יש לנו מלחמה.
עוד נקודה. מה גורם לחלל להראות גדול יותר אריחים קטנים או אריחים גדולים?
לכאורה היינו חושבים שאם האריחים קטנים, אז יש לנו המון כאלו וזה נראה לנו גדול כי החלל
מסוגל להכיל כמות ולכן הוא גדול. אבל בפועל התשובה היא הפוכה, למה? כי יש פחות פרטים (פחות פוגות) ולכן המראה הנקי יותר נותן תחושה של גודל בדיוק כמו שמראה בהיר נראה גדול יותר. מה עושים כשאין ברירה וחייבים להכניס 10 פילים לחפיסת גפרורים? משתדלים לא להעמיס בפרטים כגון נישה גדולה במקום שלושה קטנות וכ' וכ'

אבל זו רק דעתי, ולרישא, "אין צייר כאלוקינו"

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י תלתל;999722:
גם אני ראיתי זאת
אך חשבתי בטח הבעיה בי
icon7.gif
icon7.gif
icon7.gif

עבודה יפה מאוד ומקצועית!
אי אפשר לגמור ולהסתכל
איך הכל אמיתי ולא שכחת שום פרט
מגבות, שמפו, גליל של הנייר טואלט
עציצים, מטהר אוויר, הניקוז של המים...

מאמין לך - אז כבוד גם לך !!!

ובהקשר למחמאות , תודה רבה , וזה שאני לא 'שוכח' שום פרט , כי אני כמעצב אמור להראות ללקוחות שלי איך תראה המציאות ביום יום , כמה שרק אפשר , ועל כן אני מתאמץ (ובאמת זה מאמץ ניכר לייבא מודלים לטקסטר ולמקם אותם ועוד) לפרוס פריטים שאמורים להיות במציאות חלק מהחלל . מאוד היה קל לי להעמיד קירות ואת הרהיטים\מוצרים סניטריים במקומם , לטקסטר אותם להחיל תאורה ולרנדר אבל אז לא היה ללקוחות שלי את התחושה שכל כך חשובה לי - שאיכפת לי מהם !

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עבודה יפה מאוד!
לא שכחת גם את הטקסטורה על הנייר.... (הנייר נראה בגודל A4 :) )
פשוט מדהים!
נראה לי שהחדר בגודל של החדר ילדים שלי בערך... ו

נכתב ע"י ip6;999617:
בואו אלי הביתה ותראו את רמת ההשתקפות באמבטיה, בערך כמו בהדמיה וכך גם בריצפה, כשאני הולך בבית אני כל הזמן רואה את התקרה.

כנראה שיש לך אישה נקייה מאוד!

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י התלתסיט;999744:
מאמין לך - אז כבוד גם לך !!!

ובהקשר למחמאות , תודה רבה , וזה שאני לא 'שוכח' שום פרט , כי אני כמעצב אמור להראות ללקוחות שלי איך תראה המציאות ביום יום , כמה שרק אפשר , ועל כן אני מתאמץ (ובאמת זה מאמץ ניכר לייבא מודלים לטקסטר ולמקם אותם ועוד) לפרוס פריטים שאמורים להיות במציאות חלק מהחלל . מאוד היה קל לי להעמיד קירות ואת הרהיטים\מוצרים סניטריים במקומם , לטקסטר אותם להחיל תאורה ולרנדר אבל אז לא היה ללקוחות שלי את התחושה שכל כך חשובה לי - שאיכפת לי מהם !

שמע אני חושב על זה מדי פעם, הבעיה כאן שהלקוח לא חולם כמה עבודה יש כאן, כמה זמן לוקח לאבזר לטקסר וכ'. הכי מצחיק שהוא מתחיל לבקש עוד שלוש הדמיות עם תוספות ושינויים וחושב שזה כמו לשחק ב"מריו" :D

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
אוקי,
כנראה שאחרתי למסיבה :)

כרגיל- מעולה!!!
(וקצת חשוך....:rolleyes:)

לא הכי אהבתי את הצבעוניות. אבל זה ענין של טעם...

משה קבלה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
כל הכבוד אתה לא מפסיק להפתיע

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י GolanArt;999735:
טוב, קודם כל אתה אומר שאתה מעצב, אני שמח לשמוע.
לגבי נכון או לא, אתה ודאי צודק וזה ענין מורכב שאפשר לפתוח לכבודו חתיכת שרשור שיעפו בו
עגבניות לכל כיוון אפשרי...
אני אישית חשבתי רבות על הענין הזה, והשאלה היא מה עושה אותנו למעצבים? מה עושה אותנו לאנשים שמחליטים מה יפה? שכל אחד יעצב לעצמו!
טוב התשובה מורכבת מאד. קשה לענות עליה בקלות. לענין העומס התכוונתי לעומס החומרים, אני אישית אוחז שריבוי של חומרים (אותו הכלל בכל תחומי העיצוב) גורם
למלחמה. בגרפיקה למשל, החוכמה היא לגרום לעין הצופה ליפול על המלך ומשם לשרים, עוזרים ופשוטי העם. אם כולם מלכים, אז יש לנו מלחמה.
עוד נקודה. מה גורם לחלל להראות גדול יותר אריחים קטנים או אריחים גדולים?
לכאורה היינו חושבים שאם האריחים קטנים, אז יש לנו המון כאלו וזה נראה לנו גדול כי החלל
מסוגל להכיל כמות ולכן הוא גדול. אבל בפועל התשובה היא הפוכה, למה? כי יש פחות פרטים (פחות פוגות) ולכן המראה הנקי יותר נותן תחושה של גודל בדיוק כמו שמראה בהיר נראה גדול יותר. מה עושים כשאין ברירה וחייבים להכניס 10 פילים לחפיסת גפרורים? משתדלים לא להעמיס בפרטים כגון נישה גדולה במקום שלושה קטנות וכ' וכ'

אבל זו רק דעתי, ולרישא, "אין צייר כאלוקינו"

א' - אני מסכים ברעיון הכללי עם הגישה שאומרת שעומס פריטים וחומרים בחלל יוצר תחושת מחנק אך דווקא במקרה שלנו השתדלתי מאוד מבחינה תכנונית שלא 'לחנוק' את החלל (הגברת רצתה אפילו סל כביסה וארונית אחסון חוץ מהמגרות של ארון הכיור . היום היא הודתה לי ששכנעתי אותה שזה ממש לא נכון להפוך את חדר הרחצה הפרטית שלהם למחסן...) .
ב' - אני חוזר על מה שכבר כתבתי , חומרים כמו עץ זכוכית ומתכות 'רכות' מסתדרים היטיב ביחד ואני חושב שמבחינה עיצובית החלתי אותם בצורה מאוזנת ונכונה בחלל .

נ.ב.
מעצב מקבל את 'הכוח והאומץ' לומר לכאלו שאין להם את זה כ"כ , מה נכון ומה לא נכון , דווקא מאותם לקוחות קודמים שהוא עיצב להם על פי מה שהוא הבין לנכון והם אהבו ויישמו את תכנונו ועיצובו . מה גם שאותם הלקוחות שהזמינו אותך כמעצב\ת זימנו אותו על סמך עבודות קודמות שלו שמצאו חן בעיניהם , ולכן הם הם הלקוחות באיזה שהוא מקום רוצים שאתה תגיד להם מה נכון ויפה יותר , כי אם הם היו סומכים על דעתם וטעמם בעיצוב אנחנו כנראה היינו יושבים בבית ...(אפילו שגם כך אנחנו יושבים בבית מול המחשב ונהנים מכל רגע של יצירה .. אבל את זה הם לא צריכים לדעת כי אם הם היו יודעים זאת הם עוד היו מבקשים מאיתנו תשלום ...;))

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י נחמי ווייס;999747:
עבודה יפה מאוד!
לא שכחת גם את הטקסטורה על הנייר.... (הנייר נראה בגודל A4 :) )
פשוט מדהים!
נראה לי שהחדר בגודל של החדר ילדים שלי בערך... ו

חדר הרחצה הוא בדיוק בגודל של המרפסת סוכה של השכן 'המעצבן' מלמעלה , 152*375 בדיוק !

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י album;999766:
אוקי,
כנראה שאחרתי למסיבה :)

כרגיל- מעולה!!!
(וקצת חשוך....:rolleyes:)

תודה רבה על המחמאה .

בשבילך ספיישל בפעם הבאה לכל הדמייה אצרף פרוז'קטור בכדי שלא יהיה לך חשוך :D;)

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י GolanArt;999760:
שמע אני חושב על זה מדי פעם, הבעיה כאן שהלקוח לא חולם כמה עבודה יש כאן, כמה זמן לוקח לאבזר לטקסר וכ'. הכי מצחיק שהוא מתחיל לבקש עוד שלוש הדמיות עם תוספות ושינויים וחושב שזה כמו לשחק ב"מריו" :D

לא יודע מה זה מריו , אבל אתה נורא צודק , ולכן בדרך כלל אני מסכם מראש עם הלקוח שלי לכמה פינות חללים אני עושה הדמיה , וכמה תמונות הוא יקבל בסוף העבודה כך שאני פותר את עצמי 'מנודניקיות' כזו... מה שכן אם לקוח לא 'מבין' הדמיה מאותה זווית של מצלמה אני פשוט מרנדר את אותה הסצנה מזווית אחרת ובכך גורם לו להיות מאושר שהוא קיבל משהו בחינם ...;)

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י נחמי ווייס;999747:
כנראה שיש לך אישה נקייה מאוד!

גם גברים יודעים לעשות ספונג'ה זאת לא בושה ...

בושה רק שהגברות שלהם עדיין לא יודעות זאת ...:D

אפרתה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י התלתסיט;999654:
["עושה לי חשק להיכנס ולא לצאת..." - ציטוט של אמא ל-9 ילדים מהיום בצהריים].

...

זה בסדר, אמא ל9 ילדים מוכנה לפעמים להיכנס ולא לצאת גם באמבטיה ממש לא חדשה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה