מחילה מכבודכם...

תור הזהב

משתמש מקצוען
יפייפה באמת.
כמו בקטלוגים היוקרתיים.
הכוונה בעומס הצבעים מלבד החומרים היא גם על החפצים העיצוביים.
למשל יש לך שם תאורה כחולה. אבל מגבת סגולה, ופרחים בורדו. וכלי הצחצוח פוקסיה.
גם מסגרת התמונה היא מעץ בגוון כהה. נראה שעדיף שהיא תהיה בגוון של המכסה ושל הארון. (מהצד שלו) אין צורך בשתי גווני עץ בארון כשיש שם כ"כ הרבה גווני בז, אופייט, חום, וגווני לבן רגיל, צח ,ומלוכלך. וגם הצהוב של הפסיפס.
בגדול בעיצוב מומלץ לקחת קשת לא רחבה של גוונים ולהתמיד איתה.

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ההדמיה נראית מקצועית מאוד - לא התחום שלי ואני לא מבינה בזה.
אבל חדר הרחצה (אני אהיה קצת דוגרית) אין לו שום שפה עיצובית אין קשר בין החומרים כל דבר שם מדבר בשפה אחרת.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י תור הזהב;999830:
יפייפה באמת.
כמו בקטלוגים היוקרתיים.
הכוונה בעומס הצבעים מלבד החומרים היא גם על החפצים העיצוביים.
למשל יש לך שם תאורה כחולה. אבל מגבת סגולה, ופרחים בורדו. וכלי הצחצוח פוקסיה.
גם מסגרת התמונה היא מעץ בגוון כהה. נראה שעדיף שהיא תהיה בגוון של המכסה ושל הארון. (מהצד שלו) אין צורך בשתי גווני עץ בארון כשיש שם כ"כ הרבה גווני בז, אופייט, חום, וגווני לבן רגיל, צח ,ומלוכלך. וגם הצהוב של הפסיפס.
בגדול בעיצוב מומלץ לקחת קשת לא רחבה של גוונים ולהתמיד איתה.

אני בעיקר אהבתי את המשפט החתימה שלך ...
ובקשר לעומס , כבר כתבתי לעיל שהעמסת הפריטים בחלל ההדמיה הוא בעיקר לתת תחושה ללקוח של המציאות ביום שלאחרי , וגם במציאות לא תמיד התאורה מתאימה לצבע המגבת בקבוק השמפו לפורצלן והריצפה לצבע הנעליים ...(אולי בבית עם 9 ילדים לפעמים הריצפה באמת תואמת את צבע תחתית הנעליים ...:D)
אז אם באמת תסננו מהעיניים את כל החפצים הניידים בחלל המעוצב ותראו רק את העיצוב 'פרופר' כנראה שתבינו שהחלל לא באמת עמוס צבעים וחומרים .

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י dk;999842:
ההדמיה נראית מקצועית מאוד - לא התחום שלי ואני לא מבינה בזה.
אבל חדר הרחצה (אני אהיה קצת דוגרית) אין לו שום שפה עיצובית אין קשר בין החומרים כל דבר שם מדבר בשפה אחרת.

תודה על המחמאה בקשר להדמייה .

ובקשר לעיצוב , גם זו דעה ומותר לך לחשוב כך , אני רק שמח שהלקוחות שלי לא חושבים כמותך ...

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י התלתסיט;999858:
תודה על המחמאה בקשר להדמייה .

אני רק שמח שהלקוחות שלי לא חושבים כמותך ...

זה לא המדד אח שלי! הלקוחות של היום לא יהיו בהכרח הלקוחות של מחר.
ושוב אני מסביר לך, לא אומרים לך להוריד חפצים, אומרים לך לשדך ביניהם וכמו
שאמרו פה נכון שידברו באותה השפה.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י GolanArt;999878:
זה לא המדד אח שלי! הלקוחות של היום לא יהיו בהכרח הלקוחות של מחר.
ושוב אני מסביר לך, לא אומרים לך להוריד חפצים, אומרים לך לשדך ביניהם וכמו
שאמרו פה נכון שידברו באותה השפה.

בס"ד
ראשית - לקוחות של היום באו אליי בגלל עיצוביי האתמול כך שכנראה הם אהבו את 'הראש' שלי ...
ונכון שמעצב אמור לחשוב מחוץ לקופסה בכל פעם מחדש אבל גם צריך שתהיה לו שפה עיצובית משלו שחלק יאהבו וחלק מה לעשות לא כל כך יאהבו , כמו למשל אנוכי ששונא להביט על העיצובים של מעצב העל מאבו-דאבי 'כרים ראשיד' אבל בכל העולם מחכים לבחור שיתפנה לעצב להם איזה מלון או גורד שחקים ...

ולגבי החפצים שידברו ביניהם באותה השפה כבר עניתי שאני בהדמיות מעוניין לתת ללקוח תחושה של 'באמת' וכמו שבכל בית לא מתאימים את החפצים הניידים לצבע הקירות והבגדים לצבע הרהיטים כך גם בהדמיה זו התחושה שאני מעוניין להעניק ... (וכי בעיה בשבילי לטקסטר את המגבות בדגימה מצבע הריצפה ואת העציצים בצבע הפורצלן ?)

ובסך הכל אם נעשה סיכום סופי ניווכח לראות שבחלל יש לנו בסה"כ:

2 סוגי עצים - וונגה ודובדבן (דרך אגב צבעי החדר שינה שלהם)
2 סוגי מתכות - נירוסטה וברונזה מוברשת .
2 סוגי זכוכיות - חלבית ומראה .
ושני צבעים שולטים - בז' - בצורת האות T הפוכה מהרצפה ועד לתקרה דרך האסלה והפסיפס . ולבן\בהיר - הכיור , השיש , הפורצלן בחיפוי הקירות והגבס למעלה . (ה'אפרסק' לא אמור להיות במציאות אלא אמור להיצבע כדגימה מצבע הרצפה פשוט הלקוחה ביקשה לראות אותו בהדמיה בכדי להחליט האם להחיל אותו בגלל שהיא מאוד אוהבת אותו או לוותר עליו בגלל שהוא לא כ"כ מתאים , והערב החלטנו שהיא תשאיר את אהבתה לצבע הזה למקומות אחרים ואת התקרה נצבע בצבע בז' שיתאים כאמור לרצפות)

ולכן אני עדיין חושב "שלא כצעקתה הבאה אליי..."

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אתה לא צריך כ"כ להתנצל, הדמיה מהממת מבחינת הריאליטיות ולא נופלת מהדמיות של חדרי אמבטיה במקומות אחרים גם מבחינה עיצובית, זה נכון שיש דעות לכאן ולכאן ולא אני הקטן בנושאי עיצוב יכריע בזה, אני באופן אישי מאוד אוהב את ההדמיה.

אפרתה

משתמש מקצוען
ברור ברור, ההדמיה פיצוצית. ולגבי קיטשיות- יש כאלה שמתים על זה וגם הם צריכים לעצמם מעצב... אז זה טוב שיהיו כמה סגנונות.
אני כשלעצמי- רוצה רוגע באמבטיה, צבע בהיא אחד, מקסימום עוד צבע עץ אחד וזהו. היתר- כתמי צבע בצבע אחד.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י ip6;999940:
אתה לא צריך כ"כ להתנצל, הדמיה מהממת מבחינת הריאליטיות ולא נופלת מהדמיות של חדרי אמבטיה במקומות אחרים גם מבחינה עיצובית, זה נכון שיש דעות לכאן ולכאן ולא אני הקטן בנושאי עיצוב יכריע בזה, אני באופן אישי מאוד אוהב את ההדמיה.

תודה רבה על העידוד , אתה יותר מצודק שאין צורך להתנצל על השפה העיצובית שלך כמו שלא נכון להתנצל על זה שהנך אוהב לאכול קישואים בעוד האחר פשוט מתעב אותם ... (דרך אגב אין דבר שאני לא מסוגל להכניס לפה מלבד קישוא , וסליחה מכובדו של הקישוא על התיעוב שלי כלפיו...:eek:)

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י אפרתה;999943:
ברור ברור, ההדמיה פיצוצית. ולגבי קיטשיות- יש כאלה שמתים על זה וגם הם צריכים לעצמם מעצב... אז זה טוב שיהיו כמה סגנונות.
אני כשלעצמי- רוצה רוגע באמבטיה, צבע בהיא אחד, מקסימום עוד צבע עץ אחד וזהו. היתר- כתמי צבע בצבע אחד.

אני מקווה בשביל הגברת שאמרה לי היום בצהריים "עושה לי חשק להיכנס ולא לצאת..." - (ציטוט של אמא ל-9 ילדים) שהיא כן תמצא בעיצוב שלי רוגע ומנוחה לעצמה אחרי יום עם 9 ילדים ...
ואוו - אני הייתי באמת נכנס לשם ולא יוצא לעולם , אבל טוב אני גבר ...;)

אפרתה

משתמש מקצוען
בע"ה, אתם הרי אומרים שהיא אוהבת את זה, אז יש כאו סוג של שליחות להעניק לאנשים את הדברים שהם אוהבים.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י אפרתה;999951:
בע"ה, אתם הרי אומרים שהיא אוהבת את זה, אז יש כאו סוג של שליחות להעניק לאנשים את הדברים שהם אוהבים.

כמה שזה נכון .... הסיפוק הכי גדול שיש לי זה להגיע להרמת כוסית לחיים במקרה של שיפוץ , או לחנוכת הבית במקרים של תכנון ועיצוב דירות חדשות , לקבל את הטפיחה על השכם מבעל הבית שכולו חיוך שופע כשהוא אומר לי ״יישר כח על כל ההשקעה״ (במקרים של אינטלגנטים) או ״וואלה , שיחקת אותה״ (במקרים של אינטליגנטים יותר...) בכל מקרה זה תמיד מחמם את הלב שמשפחה שלמה תקום בכל בוקר ל׳עיצוב׳ שלך ותזכור אותך לטוב...

מר נחמיאס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני חושב שכדאי לך למקם את הראש מקלחת (אינטרפוץ) בקיר הצר של המקלחת [דרך אגב, למה לא אמבטיה?]
וכן את מתקן המגבות (בהנחה שתרצה שם מגבות יבשות) להתקין בקיר מול האסלה.
והמטהר אוויר במקלחת... תחליף לפחות לדאודורנט - - -
ואם תגזום את העצים בחוץ יכנס לך קצת יותר שמש (כנראה, לא יודע מה הצדדים).
ועוד משהו קטן, למה בגבס לא קטמת גם את פינות האמצעי? אה, ועוד משהו פיצי, כמות התאורה ששמת אמורים לתת הרבה, הרבה יותר, אור ממה שנראה.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י מר נחמיאס;999975:
אני חושב שכדאי לך למקם את הראש מקלחת (אינטרפוץ) בקיר הצר של המקלחת [דרך אגב, למה לא אמבטיה?]
וכן את מתקן המגבות (בהנחה שתרצה שם מגבות יבשות) להתקין בקיר מול האסלה.
והמטהר אוויר במקלחת... תחליף לפחות לדאודורנט - - -
ואם תגזום את העצים בחוץ יכנס לך קצת יותר שמש (כנראה, לא יודע מה הצדדים).
ועוד משהו קטן, למה בגבס לא קטמת גם את פינות האמצעי? אה, ועוד משהו פיצי, כמות התאורה ששמת אמורים לתת הרבה, הרבה יותר, אור ממה שנראה.

בס"ד.

בוקר טוב לך מר נחמיאס .
אענה לכבודו על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון , ובכן ...

מיקום ראש המקלחת ברוחב המקלחת הייתה בכוונת מכוון בצד זה ואינני מבין מדוע לדעתך יש להעדיף למקמו בצד אחר ממיקומו הנוכחי ?! ובני הזוג העדיפו מקלחון רחב על פני אמבטיה צרה ...

מתקן המגבות הממוקם במקלחונים\אמבטיות בגובה ראש הטוש (ראה כנ"ל במלונות יוקרה שמתקן המגבות ממוקם מעל האמבטיה) נכון מאוד (בשביל הנוחות כמובן) ומגבות ששם לעולם לא נרטבות ומקסימום במקלחת 'רותחת' במיוחד הן סופגות טיפה לחות.

אתה צודק ב-100% לגבי המטהר אוויר במקלחת (אם עלית לרזולוציות כאלה בבחינה שלך את הסצנה , כנראה שנורא אהבת אותה או שממש חיפשת אותה\אותי בפינה ... תרתי משמע...:)) אבל מה שנכון נכון , אתה צודק - עצלות שלי שלא 'הלבשתי' את הספריי במקלחת בטקסטורה של דאודורנט , אלא פשוט עשיתי העתק הדבק מהשירותים ...

לגבי גזימת העץ - אני כמעצב ותלתסיט מחקה בהדמיות שלי את המציאות ובמציאות העץ בהרחבה מחדר הורים ל-'יחידת הורים' יהיה צמוד מאוד לחלון (וגם כך יש להם לגזום ממנו מעט בכדי שלא יהיה בתוך החלון , אבל לגזום אותו לגמרי הם לא יכולים כי הוא שתול בחצר בניין דירות ...) ובכלל ... בהדמיה אם לא שמנו לב מדובר בשעת לילה כשכל התאורה מופעלת ואפילו אור שיוצא מחלון חדר הרחצה נופל ומאיר חלק מנופו של העץ הצמוד ...

באותה מידה ששאלת למה לא קטמתי את הגבס האמצעי היית יכול לשאול למה לא עשיתי בכלל גבס עגול ?;) זו כמובן שאלה של טעם בעיצוב וזהו טעמי ...

אני כמעצב פנים ותאורה יכול לומר לך ש'כמות' האור שמוקרנת מגופי תאורה אינה בהכרח זהה לגודלם , ובסצנה הנוכחית כמות התאורה מדויקת מאוד (על הגרמים של הוואט) אפילו שבעין נראה שישנם הרבה גופי תאורה , כל גוף תאורה לעצמו מאיר באור חלש , ורק ביחד הם נותנים את כל עוצמת התאורה שניראת בהדמיה .( דרך אגב בגלל שביקשתי בחלל שכזה לפזר את עוצמת תאורה (הנמוכה יחסית) בצורה שווה אך יחד עם זאת לשמור על עוצמת אור 'רכה' אשר תשרה רוגע על הבאים לפוש מעמל יומם בכל ליל , ולא תזכיר להם בעוצמתם שהם נכנסו לאולם נשפים...)

עוד משהו לא מובן מיסטר נחמיאס ...:D

נ.ב.
תגובות כמו שאתה כתבת עושות לי טוב , א' - כי אני רואה שאנשים שמים לב לכל פרט...(מה שמהנה אך גם מחייב) ו-ב' , הטרחה הזאת שלא רק לראות את הבעיה אלא גם לעזור לי להבין מה טעון שיפור ושינוי לדעתכם גורמת לי לחוש שאתם מכבדים אותי ועל כך אני אסיר תודה לכולכם (וגם אם אני מצדיק את חשיבתי וטעמי , אין זה אומר שדעתכם אינה נכונה , כי כפי שכבר כתבתי בעיצוב [לא בתכנון] אין נכון ולא נכון יפה או לא יפה כי הכל בסופו של עניין , עניין של טעם וכמו שפרצופיהם שונים כך דעותיהם שונות ...)

קווי מתאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
אני לא יודעת ממה אני נהנית יותר - מההדמיה המקצועית ומשובבת העין, או מהתגובות שלך, רגועות ומכבדות מאד.

אה, ועוד משהו - אתה הולך לבחור ללקוח את החומרים והגוונים? או שזה חלק מהשירות שלך...

morozane

משתמש רשום
הגעתי לפה קצת באיחור... אבל עבודה יפה מאוד!!
יישר כח על ההשקעה בפרטים הקטנים.

אם יורשה לי בכל זאת שתי הערות קטנות:
א. אני חושב (לא בטוח) שמקובל בד"כ לכסות את האסלה בהדמיות וצילומי חדרי רחצה.
ב. אני מבין שבחרת את זוית הצילום כדי לאפשר לראות את כל החדר, אבל מבחינת הקומפוזיציה זה לא נראה לי כ"כ מוצלח, כי המבט מתמקד מיד באסלה הנמצאת במרכז, מה גם שקוי הריצוף מושכים את העין אליה. נראה לי שהיה עדיף שבמרכז הקומופוזיציה יופיעו פריטים שמשדרים נקיון, כמו המקלחת למשל.

בכל מקרה יישר כח ובהצלחה!

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ip6;999940:

אמת.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י mina;1000012:
אני לא יודעת ממה אני נהנית יותר - מההדמיה המקצועית ומשובבת העין, או מהתגובות שלך, רגועות ומכבדות מאד.

אה, ועוד משהו - אתה הולך לבחור ללקוח את החומרים והגוונים? או שזה חלק מהשירות שלך...

הסמקתי עד תנוכיי אוזניי מהמחמאה הנפלאה שלכם - תודה רבה ! זה נותן לי המון כוחות להמשיך במה שאני עושה , אז שוב תודה תודה ועוד תודה (ועוד אחת...)

ובקשר לבחירת החומרים עם הלקוחות , בעניין זה אני מאוד גלוי ופיירי (מלשון פייר בלע"ז) עם לקוחותיי , כי להווי ידוע לכל בר בי רב , כי כמעט כל בעל מקצוע גוזר קופונים (לעתים דשנים שמנים ומשביעים מאוד...) מתיווך של בעל מקצוע אחר ללקוחותיו שלו , וגם אני לא שונה מהם כי בתוך עמי אני יושבת וכבר אמרה תורה , לעולם תהא דעתו של אדם מעורבת עם הבריות...;)

סתם לשם הדוגמה (ואני יודע שכמה וכמה מעצבים יכעסו עליי מאוד שאני מגלה רז זה ללקוחותיהם הפוטנציאליים)
לי כמעצב ישנו הסכם (חתום דרך אגב) עם ששת הנגרים שאני עובד איתם\מולם שלקוח שאני שולח אליהם יזכה אותי כמעצב בתום התשלום האחרון של לקוחותיי להם , בכ- 12% מהעלות הכוללת של העבודה על המטבח (ללא החומרים) וזהו שכר טרחתי מהם על כך שאני מביא להם לקוחות ... ואת בטח מבינה שמישהו אמור לשלם את זה ... אומנם לא בהכרח שהלקוח ישלם בסופו של יום יקר יותר בגלל הסיכום הזה שלי איתם , כי בל נשכח שלי כמעצב ישנו תג מחיר אחר [מוזל יותר] אצל הנגרים ובעלי החנויות מאשר ללקוח המזדמן ...

וכך עם רוב רובם של בעלי המקצוע והחנויות ...

ומכאן נגזרת בעצם התשובה לשאלתך , כי אם אני 'מלווה' זה אומר שאני מביא את לקוחותיי לבעלי המקצוע והחנויות שאני בוחר (ושיש לי סיכום איתם מראש) ואז אני גם גוזר את הקופון ... לכן הבחירה בידיהם האם 'לזכות' בליווי שלי אם לאו ...

לאור כל האמור (כתוב) לעיל , אני אישית כבר בשלב החתימה על החוזה ביני לבין לקוחותיי , מיידע אותם בנתון זה והחופש לבחור נתון בידם , האם 'לזכות' בליווי שלי כבעל מקצוע (ובכך להינצל מטריקים שטיקים ומחירים מופקעים על ידי ניצול תמימותם בגלל אי הבנתם הכוללת בתחום על ידי בעלי המקצוע והחנויות) או להתמודד בעצמם על כל המשתמע מכך ...

אני חוזר - אין בכך כל פסול אבל רק בתנאי שהלקוח יודע מראש ומחליט מרצונו החופשי שרצונו בכך !

נ.ב.
תודה כבר כתבתי ?!:)

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י morozane;1000036:
הגעתי לפה קצת באיחור... אבל עבודה יפה מאוד!!
יישר כח על ההשקעה בפרטים הקטנים.

אם יורשה לי בכל זאת שתי הערות קטנות:
א. אני חושב (לא בטוח) שמקובל בד"כ לכסות את האסלה בהדמיות וצילומי חדרי רחצה.
ב. אני מבין שבחרת את זוית הצילום כדי לאפשר לראות את כל החדר, אבל מבחינת הקומפוזיציה זה לא נראה לי כ"כ מוצלח, כי המבט מתמקד מיד באסלה הנמצאת במרכז, מה גם שקוי הריצוף מושכים את העין אליה. נראה לי שהיה עדיף שבמרכז הקומופוזיציה יופיעו פריטים שמשדרים נקיון, כמו המקלחת למשל.

בכל מקרה יישר כח ובהצלחה!

ראשית תודה גדולה על המחמאות .
ובקשר לאסלה הפתוחה , זה בסדר עדיין לא השתמשו בה ...;)
ובנוגע לקומפוזיציה , יש צדק בדבריך ואשים לב לכך בפעם הבאה , תודה רבה .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה