עזרה מחברת שואה

D

Deleted 66182

אורח
איפה לומדים עם מחברת שואה?...

boker tov

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אין לי בעיה לטרוח אם הייתה לי בעיה לא הייתי מציעה
ותמונות

קבצים מצורפים

• עיצוב ללא שם (12).png
    עיצוב ללא שם (12).png
    2.2 MB · צפיות: 287
  • עיצוב ללא שם (11).png
    עיצוב ללא שם (11).png
    1.8 MB · צפיות: 314
  • עיצוב ללא שם.jpg
    עיצוב ללא שם.jpg
    KB 974.3 · צפיות: 335
  • עיצוב ללא שם (10).png
    עיצוב ללא שם (10).png
    2.1 MB · צפיות: 299
  • עיצוב ללא שם (9).png
    עיצוב ללא שם (9).png
    3.8 MB · צפיות: 333

תולעת ספרים ראשית

משתמש מקצוען
מאוד יפה סתם ככה לשרוף קצת את הקצוות של הדף.
טיפות עדינות של תה נראה דמעות--בסיפור או שיר עצוב.
אני לקחתי אש ויצרתי כתמים על הדפים (מסוכן!!!)
מ-ו-ש-ל-ם-!-!-!
הצמדתי את האש לדף עצמו (זהירות! שלא ישרף!) עד שנהיו כתמים שחורים ברמה הרצויה, שימו לב שצריכים הרבה מצתות (עם אש גבוהה) למה הדבר הזה דופק את כל הגז.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה