דרוש מידע מזכירי קלפי וקולטים בבחירות לרשויות המקומיות 2023

מצב
הנושא נעול.

חיי יצחק

משתמש מקצוען
מה קורה בביתר?
היה לי ראיון בזום ב- 11/08 ומאז לא קיבלתי שום תשובה
מישהו הוזמן להדרכה בביתר?

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מה קורה בביתר?
היה לי ראיון בזום ב- 11/08 ומאז לא קיבלתי שום תשובה
מישהו הוזמן להדרכה בביתר?
כנ"ל בבית שמש
שום תגובה מאז הראיון
באתר מופיע שעברתי את הראיון ושיש לי משימה לקבוע הדרכה אבל אין אפשרות כזאת

eh

משתמש פעיל
מישהו יודע אם יש אפשרות לעבודה בכנסת כמו בארצי במעטפות כפולות או משהו דומה מתעניין.

חיולה

משתמש מקצוען
מישהו יודע אם יש אפשרות לעבודה בכנסת כמו בארצי במעטפות כפולות או משהו דומה מתעניין.
אני הבנתי שספירת המעטפות הכפולות מתבצעת כל עיר בבניין העירייה שלה... (כי אין אפשרות להצביע במעטפות כפולות למישהו שלא גר באותו עיר למעט בקלפיות של בתי חולים, בתי סוהר וכו)

אבי01

משתמש פעיל
אין ספירת מעטפות כפולות ארצי. גם טכנית זה לא שייך כי כל מעטפה של אזור אחר.
כל מקום סופרים את המעטפות שלהם, וכנראה מסתדרים עם צוות המנהלים.

• תודה
Reactions: eh

אבי01

משתמש פעיל
אני הבנתי שספירת המעטפות הכפולות מתבצעת כל עיר בבניין העירייה שלה... (כי אין אפשרות להצביע במעטפות כפולות למישהו שלא גר באותו עיר למעט בקלפיות של בתי חולים, בתי סוהר וכו)
לא מדוייק.
חברי ומזכירי קלפי מצביעים בקלפי מיוחדת של מעטפות כפולות.

כבשה שחורה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
לא מדוייק.
חברי ומזכירי קלפי מצביעים בקלפי מיוחדת של מעטפות כפולות.
בהדרכה בירושלים אמרו שחלק מאלה שנרשמו להיות מזכירים, ישבצו אותם להיות מזכירים בספירת המעטפות הכפולות, באותם תנאי תשלום (לא ידע לומר מתי זה יתבצע ובכמה שעות מדובר)

לכו בנים

משתמש רשום
כנ"ל בבית שמש
שום תגובה מאז הראיון
באתר מופיע שעברתי את הראיון ושיש לי משימה לקבוע הדרכה אבל אין אפשרות כזאת
היה הדרכה לפני יומיים ויש עוד שתי תארכים של הדרכות אחרי סוכות בבית שמש
ככה האחראי אמר ( קוראים לו דוד וקנין)

לאנגער

משתמש מקצוען
רק אם הם משובצים בקלפי בעיר שלהם...
אם הם מעיר אחרת אמרו לנו בהצבעה שאסור להם להצביע שם
גם אני הייתי שם, ומה שנאמר הוא שיש 2 סוגי קלפיות לבעלי תפקידים, לבעלי זכות הצבעה מאותה רשות ולאלו שאינם מאותה רשות.

eh

משתמש פעיל
אין ספירת מעטפות כפולות ארצי. גם טכנית זה לא שייך כי כל מעטפה של אזור אחר.
כל מקום סופרים את המעטפות שלהם, וכנראה מסתדרים עם צוות המנהלים.
בחומר הלימוד לבחירות כתוב שיש קלפיות אזוריות של מעטפות כפולות מענין מי סופר אותם?

מאירלה

משתמש מקצוען
בחומר הלימוד לבחירות כתוב שיש קלפיות אזוריות של מעטפות כפולות מענין מי סופר אותם?
זה ממש נראה שיהיה כתוב על כל מעטפה את שם העיר ויעבירו אותם סגורים לעיר ורק שם יספרו אותם ביחד עם כל הכפולות של אותה העיר

• תודה
Reactions: eh

גרניטא פקאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מישהו עשה את ההדרכה הפרונטלית בירושלים וקיבל תשובה
עשיתי לפני יותר משבועיים ועדיין לא קיבלתי תשובה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה