דרוש מידע מזכירי קלפי וקולטים בבחירות לרשויות המקומיות 2023

מצב
הנושא נעול.

יוסיK

משתמש פעיל
אני לא זוכר שיש הוראה לתעד בפרוטוקול כל יציאה של מזכיר.
רק אם הקלפי נסגר לזמן מה
בעבר היה צריך לתעד מתי המזכיר המחליף נכח, לא בדקתי אם כעת גם, סליחה אם לא דייקתי.
בעבר כשהמזכיר (היחיד) היה עושה הפסקה הקלפי היה נסגר, משהו כמו 15 דקות בכל פעם.
יכול להיות, לא נתקלתי, הייתי קורא למזכיר החילופי.

פ.נ

משתמש מקצוען
עם נרשמתי מטעם דגל התורה ולא קיבלתי הודעה
איך אני יכולה לברר עם שיבצו אותי או לא

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
מה תפקיד יושב ראש קלפי ומה השוני למזכיר?
מזכיר הוא המנהל של הקלפי, והוא מנהל את ההצבעה
יושב ראש וחבר ועדה חותמים על מעטפות, וסופרים את הקולות בסוף, מעבר לזה משועממים כל היום

בשמחות!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מזכיר הוא המנהל של הקלפי, והוא מנהל את ההצבעה
יושב ראש וחבר ועדה חותמים על מעטפות, וסופרים את הקולות בסוף, מעבר לזה משועממים כל היום
מה ההבדל בין יושב ראש לחבר ועדה-מאייש?

בשמחות!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

בשמחות!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

בשמחות!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סדר הישיבה (אם זה מה שהתכוונת לשאול)
מדלת הכניסה ופנימה
מזכיר ראשון, מזכיר שני, יו"ר סגן, וחבר וועדה.
וגם כמה המשכורת בעקרן לחצי יום של יושב ראש וחבר ועדה?

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
איפה הקלדן יושב?

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הקלדן הוא נמצא בעיייריה או במקום הקליטה של הקלפיות ותקידו להקליד את הנתונים לתוך המערכת הממוחשבת
יש גם קלדנים שאמורים להיות בקלפי מפתיחתה ולתעד במערכת נד"ב אירועים מיוחדים בקלפי אם וכשיהיו.
איפה הם יושבים?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה