דרוש מידע מזכירי קלפי בחירות 2022

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
לגבי קלפי קורונה מן הסתם שאלו אותך בראיון אם אתה מעוניין או לא, ואם זה קלפי קורונה לא רואה הבדל בין מזכיר ראשון לשני בזמן שאין ספירת קולות.
שאלו אותי והצהרתי שאין לי בעיה אבל זה לא אומר שאקבל כזה דבר
ולגבי ההבדל בין קלפי קורונה לקלפי רגילה כמזכיר שני ההבדל הוא שכמזכיר שני אני לא צריך ללכת להביא את החומרים

david1986

משתמש פעיל
שאלו אותי והצהרתי שאין לי בעיה אבל זה לא אומר שאקבל כזה דבר
ולגבי ההבדל בין קלפי קורונה לקלפי רגילה כמזכיר שני ההבדל הוא שכמזכיר שני אני לא צריך ללכת להביא את החומרים
כנראה שלא כולם מוכנים להיות בקלפי קורונה וברגע שענית בחיוב צורפת למערך המתנדבים.

david1986

משתמש פעיל
אתה יכול לנסות לומר שאתה לא יכול לאסוף את החומר ושיבקשו מהמזכיר השני להגיע.

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
איזה שאלות שואלים בראיון??

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
איזה שאלות שואלים בראיון??
אותי שאלו:
  • מהם אמצעי הזיהוי בקלפי? (6)
  • מה תפקידו של המזכיר? (ניסוח חופשי..)
  • מה מכילה מזוודת החומרים הרגישים?
זאת בנוסף לשאלות של כל ראיון, ועוד אילו תכונות לדעתי חשוב שיהיו למזכיר

נערך לאחרונה ב:

אבי01

משתמש פעיל
רשמית הרישום נסגר
אבל יכול להיות שתוכל להירשם ישירות במשרדי תגבור
יד חרוצים 10 בירושלים (בשאר הארץ אני לא יודע)
היום נרשמו שם אנשים שלא נרשמו לפני באתר

ורשמית אי אפשר למי שעובד גם וגם
לא יודע אם זה נאכף או לא
יכול להיות שכן כי צריך אישור כניסה לכנסת
היום בתגבור בעקרון נגמרה ההרשמה קבלו רק לסטנד ביי (200 ש"ח וחובה להיות זמינים)
חוץ ממי שיש לו נסיון קודם

צ'ייסר

משתמש מקצוען
מערכת הגיוס לתפקיד מזכיר/ת ועדת קלפי תפתח לסבב גיוס נוסף ביום חמישי 15/9/2022 בשעה 06:00 בבוקר ותיסגר להגשת מועמדות ביום שלישי 20/9/2022 בשעה 20:00. בשלב זה מגויסים מזכיר/ת ועדת קלפי לתחומי הוועדות האזוריות הבאות בלבד: יזרעאל, עכו, קריות, חדרה, השרון-נתניה, רמלה-לוד, רחובות, איילון, אשקלון וכרמיאל. מועמדים שיירשמו לקבלת תפקיד בוועדות אזוריות אחרות – מועמדותם תידחה, שכן ועדות אלה לא נדרשות למועמדים נוספים.

ציני בכיר

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
מערכת הגיוס לתפקיד מזכיר/ת ועדת קלפי תפתח לסבב גיוס נוסף ביום חמישי 15/9/2022 בשעה 06:00 בבוקר ותיסגר להגשת מועמדות ביום שלישי 20/9/2022 בשעה 20:00. בשלב זה מגויסים מזכיר/ת ועדת קלפי לתחומי הוועדות האזוריות הבאות בלבד: יזרעאל, עכו, קריות, חדרה, השרון-נתניה, רמלה-לוד, רחובות, איילון, אשקלון וכרמיאל. מועמדים שיירשמו לקבלת תפקיד בוועדות אזוריות אחרות – מועמדותם תידחה, שכן ועדות אלה לא נדרשות למועמדים נוספים.
וספירת קולות יש?
אגב הם עדיין לא קראו לי לראיון בכלל:cautious:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה