מידע שימושי מזכירי קלפי בחירות 2021 חלק ב'

מצב
הנושא נעול.

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
כל המזכירים שקיבלו חומרים - האם כתוב איפשהו מי חברי הוועדה הנוספים?
האם המידע הזה מופיע איפשהו מעבר לכתב מינוי שמקבלים אישית?

בנוסף, מיהו כאן יודע מה זה אומר תפקיד יושב ראש וועדת קלפי?
ליור יש כמה סמכויות
1 לבדוק את הקלפי לפני הסגירה שהיא ריקה לפני שהמזכיר נועל ולהראות לכלל הנוכחים
2 למנות שני חברי ועדה שיחתמו על המעטפות
3 בזמן ספירת הקולות המזכיר אינו יכול להכריע האם קול הוא כשר או פסול וזה החלטה של הועדה
כמובן הוא יכול לייעץ וגם לכתוב בפרוטוקול שהם עברו על החוק אבל הם אלו שמחליטים
והיה ויש מקרה ויש מחלוקת בין חברי הועדה האם לאשר את הקול או לא ויש תיקו
אז היור מקבל סמכות להכריע
לא זכור לי עוד סמכויות חוץ מזה
יש לו כמובן זכויות כמו לכלל חברי הועדה
הוא יכול לבדוק את הקלפי מפעם לפעם
הוא יכול לדרוש לראות תז של מצביע
הוא יכול לדרוש ספירה חוזרת של קולות לרשימה מסוימת והוא יכול לדרוש להוסיף הערה בפרוטוקול
(שתכתב בכתב ידו של המזכיר והוא יחתום)

002

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עבדתי ב 3 הבחירות האחרונות כמזכיר קלפי בועדת יהודה.
התקשרתי היום לשאול איפה שיבצו אותי ומתי לקחת את החומר הרגיש?
אמרו לי: "שכיון שיש להם עודף מזכירים, הם לא שיבצו אותי, והם לא מעסיקים אותי בעבודה בבחירות" !
כל זה לאחר :
1. שביצעתי לומדה במחשב עם ציון 100 אחוז.
2. שבאתי מחוץ לעיר לירושלים לראיון.
3. שבאתי מחוץ לעיר ל 4 שעות הדרכה פרונטלית ומבחן עם ציון 100 אחוז.
4. שיש לי ניסיון ב 4 מערכות בחירות קודמות
5. שאורלי עדס מנכ"לית ועדת הבחירות מתבכיינת כבר חודש שחסר להם כח אדם, והיא עושה הכל... כדי שהמחסור בכח אדם לא יגרום לאיחור בתוצאות האמת לאחר ליל הסדר...
6. שביטלתי 2 הצעת עבודה למשרה חלקית ביום הבחירות משום שהייתי סבור שאני עובד כמזכיר.

האם זה הגון שלא מודיעים תשובה על אי קבלה לתפקיד ורק לאחר 20 טלפונים אתה מקבל תשובה ברגע האחרון שלא צריכים אותך?
האם זה הגון שאני לא מקבל אפילו שקל אחד על 4 שעות הלומדה שעברתי בהצטיינות ? ועל הנסיעות לראיון וללומדה ?

ואם מישהו שמע על מקום שעדיין מחפשים עובדים ליום הבחירות, אשמח לשמוע.
מה שבטוח שהכל לטובה.

זיכרון

משתמש רשום
תרגיש בנוח
אני עשיתי ג את כל המסלול
ולאחר מספר שיחות טלפון לועדת דן שאמרו כל הזמו כי הנה אוטוטו עד מחר בערב, עד יום חמישי, עד שבת, עד ראשון בערב,...
הם יגידו לי היכן אני משובץ, כרגע אין לי שיבוץ ואני שומע מעוד חברים שאמרו להם שהם לא משובצים, אולי יצטרכו אותו למזכירים רזרביים.
אז משהו לא ברור כאן בכל הסיפור הזה.

ילילי

משתמש מקצוען
אמרו לי: "שכיון שיש להם עודף מזכירים, הם לא שיבצו אותי, והם לא מעסיקים אותי בעבודה בבחירות" !
כל זה לאחר :
5. שאורלי עדס מנכ"לית ועדת הבחירות מתבכיינת כבר חודש שחסר להם כח אדם, והיא עושה הכל... כדי שהמחסור בכח אדם לא יגרום לאיחור בתוצאות האמת לאחר ליל הסדר...
6. שביטלתי 2 הצעת עבודה למשרה חלקית ביום הבחירות משום שהייתי סבור שאני עובד כמזכיר.

האם זה הגון שלא מודיעים תשובה על אי קבלה לתפקיד ורק לאחר 20 טלפונים אתה מקבל תשובה ברגע האחרון שלא צריכים אותך?
האם זה הגון שאני לא מקבל אפילו שקל אחד על 4 שעות הלומדה שעברתי בהצטיינות ? ועל הנסיעות לראיון וללומדה ?

מה שבטוח שהכל לטובה.
לנו קרה אותו דבר בוועדת דן.
קבלנו ממיל עם הזמנה לשיבוץ כמו כולם ליום חמישי ואז קיבלנו מייל אחר שדחה את העניין להיום.
אחרי טלפונים רבים היום אמרו לנו שאנחנו מזכירים רזרביים וצריכים להיות כל הזמן בכוננות שיקראו לנו במקרה הצורך וגם אם לא יקראו לנו בסוף כי לא היו צריכים ישלמו לנו.
ואנחנו רשומים בתור עובדים של הוועדה.

משהו כזה.

טוביה לוי

משתמש פעיל
לקבל את כל מי שמגיע להצביע עקב נכות או דמוי נכות...
למלאות לכל מי שלא רשום בקלפי על מעטפה חיצונית ולתת לו למלאות הצהרה ולהצביע...ואחרי זה לא פותחים מעטפות חיצוניות אלא אורזים את זה ושולחים ככה

בקלפי נגישה כיום עקב זה שהמזכיר השני אחראי על המחיקות אז זה לא משתנה ולכן הוא לא יושב בנפרד כמו פעם
אלא ליד המזכיר הראשון ושם הוא מתפעל גם את הקלפי נגישה מיוחדת.... והיור לא נוגע במחיקות אאכ יש רק מזכיר יחיד
מצורף התדריך לקלפי נגישה מיוחדת לכנסת ה24
וכתוב מפורש שהמזכיר השני יושב בשולחן נפרד ומתפעל אך ורק את הקלפי הנגישה.

קבצים מצורפים

• קלפי נגישה מיוחדת.pdf
    KB 192 · צפיות: 13

ילילי

משתמש מקצוען
תרגיש בנוח
אני עשיתי ג את כל המסלול
ולאחר מספר שיחות טלפון לועדת דן שאמרו כל הזמו כי הנה אוטוטו עד מחר בערב, עד יום חמישי, עד שבת, עד ראשון בערב,...
הם יגידו לי היכן אני משובץ, כרגע אין לי שיבוץ ואני שומע מעוד חברים שאמרו להם שהם לא משובצים, אולי יצטרכו אותו למזכירים רזרביים.
אז משהו לא ברור כאן בכל הסיפור הזה.
מה אמרו לך? בוועדת דן אמרו לי שבכל מקרה אני מוגדר כמזכיר גם אם לא ימצאו לי מקום

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כל זה לאחר :

מה שבטוח שהכל לטובה.
זה באמת מוזר כי אני שובצתי כמזכיר יחיד, ואמרו לי שמכיוון שיש מחסור חמור במזכירים לא שיבצו איתי מזכיר נוסף.
מה שבמיוחד תמוה הוא העובדה שכשפתחו את ההרשמה בפעם השלישית, לא היה ניתן להרשם לועדת יהודה מכיון שכבר לא היה צורך במזכירים נוספים.
בכל מקרה כנראה במקרה שלך היו לך בעיות באיזון הקלפי או בהתנהלות וכנראה שהקולטים ציינו אותך נמוך, כך שהם החליטו שלא להעסיק אותך

שאפומדיה

משתמש מקצוען
אני קיבלתי הבוקר הודעה שהתקבלתי למזכירה שניה (ועדת חיפה ) ושאלו אותי למה לא באתי לקחת את הציוד?
כמובן שעדכנתי שלא קיבלתי את ההודעה
אז תכלס יש לי כמה שאלות:
1.מה בתכלס התפקיד של מזכיר שני?
2. האם יש מצב לבוא עם הבת שלי בת 4 חודש (ראית פה פעם שאחת כתבה שהיא הביאה)

aron

משתמש פעיל
עימוד ספרים
זה באמת מוזר כי אני שובצתי כמזכיר יחיד, ואמרו לי שמכיוון שיש מחסור חמור במזכירים לא שיבצו איתי מזכיר נוסף.
מה שבמיוחד תמוה הוא העובדה שכשפתחו את ההרשמה בפעם השלישית, לא היה ניתן להרשם לועדת יהודה מכיון שכבר לא היה צורך במזכירים נוספים.
בכל מקרה כנראה במקרה שלך היו לך בעיות באיזון הקלפי או בהתנהלות וכנראה שהקולטים ציינו אותך נמוך, כך שהם החליטו שלא להעסיק אותך
גם אני משובץ כמזכיר יחיד, וכשלקחתי את החומר אחד לידי שובץ לקלפי נגישה מיוחדת כמזכיר יחיד, ומאוד ריחמתי עליו, והוא ביקש מהם בתחנונים שהוא לא יודע איך הוא יצליח לשרוד ככה, והם אמרו לו שיש להם חוסר מזכירים ואין מה לעשות.

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מצורף התדריך לקלפי נגישה מיוחדת לכנסת ה24
וכתוב מפורש שהמזכיר השני יושב בשולחן נפרד ומתפעל אך ורק את הקלפי הנגישה.
נכון שצריך להעמיד לו שולחן בצד אבל הוא גם צריך לעשות את שאר התפקידים שמזכיר שני צריך לעשות ותראה בטבלה של חלוקת עבודה בין שני מזכירים שעבודה כקלפי נגישה היא נוספת על העבודה הרגילה ולא פוטרת אותו מהשאר......
מצורף

קבצים מצורפים

• guide_ballot_secretary.pdf
    KB 180.1 · צפיות: 24

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
גם אני משובץ כמזכיר יחיד, וכשלקחתי את החומר אחד לידי שובץ לקלפי נגישה מיוחדת כמזכיר יחיד, ומאוד ריחמתי עליו, והוא ביקש מהם בתחנונים שהוא לא יודע איך הוא יצליח לשרוד ככה, והם אמרו לו שיש להם חוסר מזכירים ואין מה לעשות.
כשלקחתי את החומר היום אחת שם הציגה את עצמה כאחראית אזורית וטענה שבועדת יהודה אין מזכירים שניים כלל וכלל

זיכרון

משתמש רשום
אולי מישהו מבין מה הולך בוועדת דן, אני שומע את זה מעוד ועוד חברים, פשוט לא קיבלו זימון לקבל את החומר, אלו מהם שפנו לוועדה, שמעו כי הם על תקן של מזכירים רזרביים.
מה הפירוש של הדבר הזה, רגע אחד בוכים שחסרים מזכירים, ובמשנהו דוחים כל כך הרבה מזכירים בלי שום הסבר או התנצלות, זה אחרי שבשבוע שעבר הסבירו כל השבוע כי יהיו שיבוצים והם מתעכבים באילוצי הרגע האחרון.

ילילי

משתמש מקצוען
אולי מישהו מבין מה הולך בוועדת דן, אני שומע את זה מעוד ועוד חברים, פשוט לא קיבלו זימון לקבל את החומר, אלו מהם שפנו לוועדה, שמעו כי הם על תקן של מזכירים רזרביים.
מה הפירוש של הדבר הזה, רגע אחד בוכים שחסרים מזכירים, ובמשנהו דוחים כל כך הרבה מזכירים בלי שום הסבר או התנצלות, זה אחרי שבשבוע שעבר הסבירו כל השבוע כי יהיו שיבוצים והם מתעכבים באילוצי הרגע האחרון.

ידוע לך האם זה אנשים עם רכבים בדווקא או לא
יש לי הרגשה שהם מחפשים רזרבות עם רכבים

דינאמי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מי שמקבל ציון נמוך מהקולטים,
נחסם כבר ברישום הראשוני,
הוא לא מגיע בכלל לכל התהליך.

דינאמי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
1.מה בתכלס התפקיד של מזכיר שני?
1)תסתכלי במדריך על החלוקה בין שני המזכירים, בגדול, הוא אמור לנהל את הקלפי יחד עם המזכיר הראשון,
ובתהליך הזיהוי הוא אמור לסמן באלפון המחיקות (במקום היו"ר בעבר).
2)אם היא רגועה, את יכולה להביא אותה, ראיתי כמה פעמים כאלו שהביאו.

חחח

משתמש סופר מקצוען
אני כתבתי.
הבת שלי הייתה רגועה רוב הזמן. לא הפריעה (לא הייתה כל היום ממש).
והיה לי הרבה זמן להחזיק אותה ולשחק איתה... תלוי איך העומס בקלפי אבל בד"כ גם בקלפי מאד עמוסה יש מלאאאא שעות ריקות. בשעות העומס בעלי לקח אותה כמובן.
כשנכנסו מצביעים והיא הייתה על הידיים שלי רובם היו חייבים לנסות לחייך אותה.

שאפומדיה

משתמש מקצוען
אני כתבתי.
הבת שלי הייתה רגועה רוב הזמן. לא הפריעה (לא הייתה כל היום ממש).
והיה לי הרבה זמן להחזיק אותה ולשחק איתה... תלוי איך העומס בקלפי אבל בד"כ גם בקלפי מאד עמוסה יש מלאאאא שעות ריקות. בשעות העומס בעלי לקח אותה כמובן.
כשנכנסו מצביעים והיא הייתה על הידיים שלי רובם היו חייבים לנסות לחייך אותה.
היית בקלפי של חרדים או חילנים?
אני בקלפי נכים בחיפה כך שלדעתי קהל לא חרדי לא יודעת איך יזרום להם הדבר
שאלתי היום את הוועדה והם אמרו לי 'מה פתאום'
השאלה איך זה באמת בפועל ?
וגם בעי בעצמו גם מזכיר כך שאף אחד לא יכול לקחת לי אותה
ברעיון היא ילדה רגועה מאוד .
מה שכן בגלל שאני בקלפי נכים אז ניראה לי מזכיר שני יש לו תפקיד כמו מזכיר ראשון למרות שבוועדה אמרו לי שמעכשיו כבר אין הפרדות וזה אותו דבר בין שני המזכירים -ז"א עובדים ביחד
אז זה אומר שאני כל הזמן יעבוד או לא?!

אוף אני מבולבלת מתחרטת על זה שלקחתי את זה
מאוד מתאים לי התפקיד אבל לא יודעת למה לא זורם לי בכלל ומאוד למלחיץ אותי

טוביה לוי

משתמש פעיל
נכון שצריך להעמיד לו שולחן בצד אבל הוא גם צריך לעשות את שאר התפקידים שמזכיר שני צריך לעשות ותראה בטבלה של חלוקת עבודה בין שני מזכירים שעבודה כקלפי נגישה היא נוספת על העבודה הרגילה ולא פוטרת אותו מהשאר......
מצורף
חלוקת העבודה הזאת היא כללית לכל תפקיד שייתכן וימלא בקלפי
לקלפי נגישה יש חלוקה שונה שכתובה במדריך.
ושם כתוב שהוא אחראי אך ורק לקלפי הנגישה המיוחדת.
למעט סיוע בהכנת הקלפי וספירת הקולות אבל הוא לא נוגע בפרוטוקול הרגיל חוץ מחתימה בלבד.
מצורף תפקידי מזכיר שני בקלפי נגישה מיוחדת.

קבצים מצורפים

• תפקידי מזכיר שני בקלפי נגישה מיוחדת.pdf
    KB 203 · צפיות: 16
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה