דרוש מידע מזגן

ממש לא.
גם המיזוג פחות חסכוני בחשמל.
פחות שקט, פחות פיזור טוב, פחות נעים כשעובד על חום.
בקיצור פחות.....
רק תדיראן אלפא.
משתלם כל שקל !!!
ואם בכל זאת לא, אז אמקור.
אני שואל בשביל דירה שאני משכיר האם זה יהיה גרוע לשוכר או שלא נורא
תודה!

ראיה נכונה

משתמש צעיר
ממש לא.
גם המיזוג פחות חסכוני בחשמל.
פחות שקט, פחות פיזור טוב, פחות נעים כשעובד על חום.
בקיצור פחות.....
רק תדיראן אלפא.
משתלם כל שקל !!!
ואם בכל זאת לא, אז אמקור.
תדירן אלפא חבל על הכסף
כמו כל התדיראן חןץ מהגד'טים
עדיף אמקור שזה תדיראן במיתוג יותר זול...
רק שווה לקחת מתקין טוב ולא עוד אחד שיזרקו לך מהחנות

יאנקאלע

משתמש מקצוען
אני שואל בשביל דירה שאני משכיר האם זה יהיה גרוע לשוכר או שלא נורא
תודה!
לא שווה!!!
בטורנדו וכל שם לוואי שיש לו
יש אחריות שבע שנים שמשתמשים בה כל שנה (אם זה כלול באחריות) והתפוקה...
בתדיראן לא צריך טכנאי גם לא אחרי הרבה שנים
וכל שוכר ישגע אותך כל קיץ על המזגן שלא עובד ואז תתאם עם טורנדו שיבואו והשוכר יפתח להם את הדלת...

ט.ש.

משתמש פעיל
אכן הייאר התנסינו פעם אחת והמזגן עבר תיקונים עד שבסוף שבק חיים
ממליצים להתקשר למוכר בשם אליעזר פלר - אלוף במזגנים ובמוצרי חשמל - מנסיון של שנים איתו אנחנו וכל המשפחה המורחבת
יש דברים יותר זולים מתדיראן אבל עדיין אמינים
052-7619944
אצלינו הייאר עובד מצויין כבר קרוב לחצי שנה. 2 כוח סוס.

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אמקור הוא מזגן מצוין.
הכל בסדר.
אבל אין להשוות לתדיראן המקורי.
המקורי, מפזר יותר טוב, מקרר יותר טוב, שקט יותר, פלסטיקה חזקה יותר, אחריות יותר מורחבת, ועוד שלל אופציות בתוך פעולות הקירור והחימום.
מספיק ???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה