עזרה מזגן מקרר לסירוגין

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
המזגן התחיל להפסיק לקרר אחרי כמה זמן מתחילת הפעולה, ואז האור הירוק מהבהב. ויוצא רק אויר. לאחר כמה זמן שוב מתחיל לקרר והנורה הירוקה נהיית קבועה. וחוזר כך. העניין שאין סיכוי שהוא הגיע לטמפרטורה הרצויה....
מזגן אלקטרה - ישן.

משה 05276

משתמש מקצוען
המזגן התחיל להפסיק לקרר אחרי כמה זמן מתחילת הפעולה, ואז האור הירוק מהבהב. ויוצא רק אויר. לאחר כמה זמן שוב מתחיל לקרר והנורה הירוקה נהיית קבועה. וחוזר כך. העניין שאין סיכוי שהוא הגיע לטמפרטורה הרצויה....
מזגן אלקטרה - ישן.
תורידו את המעלות ל 16 ותראו האם זה קורה גם אז
על כמה זה עומד עכשיו?

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לדעתי החיישן של התרמוסטט זז קצת, והוא מרגיש את זרם האוויר הקר מהר מאוד, ולכן הוא מפסיק לפעול, כי לתחושתו החדר קפוא בעוצמת של 20 מעלות כרגע.
הפיתרון הוא לפתוח את המזגן ולהוציא את המסננת ולהזיז את החיישן שנמצא שם כדי שהוא לא יהיה קרוב לזרם האוויר הקר.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
לדעתי החיישן של התרמוסטט זז קצת, והוא מרגיש את זרם האוויר הקר מהר מאוד, ולכן הוא מפסיק לפעול, כי לתחושתו החדר קפוא בעוצמת של 20 מעלות כרגע.
הפיתרון הוא לפתוח את המזגן ולהוציא את המסננת ולהזיז את החיישן שנמצא שם כדי שהוא לא יהיה קרוב לזרם האוויר הקר.
איפה החיישן נמצא?

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

קבצים מצורפים

• 20240515_101938.jpg
    20240515_101938.jpg
    KB 1,013.6 · צפיות: 18
  • 20240515_101958.jpg
    20240515_101958.jpg
    1.2 MB · צפיות: 18

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אם הוא מחובר שם ולא זז - אין לי פתרון...
אוקיי. מה לעשות איתו?
ואם הוא כן זז, אז להזיז אותו למקום גבוה יותר ושלא כנגד חרך היציאה, כדי שלא יחוש מהר באוויר קר / חם ויכבה את המזגן.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
אם הוא מחובר שם ולא זז - אין לי פתרון...

ואם הוא כן זז, אז להזיז אותו למקום גבוה יותר ושלא כנגד חרך היציאה, כדי שלא יחוש מהר באוויר קר / חם ויכבה את המזגן.
הוא זז. איך שפתחתי נפל הפלסטיק שמחזיק אותו.
אני יכול להזיז את החיישן כהוות נפשי. אבל מה הכוונה למעלה?

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הוא זז. איך שפתחתי נפל הפלסטיק שמחזיק אותו.
אני יכול להזיז את החיישן כהוות נפשי. אבל מה הכוונה למעלה?
אם אתה יכול להחזיר אותו למקום המקורי - זה הכי טוב.
אם לא או שאתה לא יודע איפה בדיוק זה היה, אז תנסה להתפיס אותו כמה שיותר רחוק מפתח היציאה של האוויר.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
שוב התחיל ההשהיות התכופות...
חשבתי אולי הבעיה לא בחיישן אלא שהמדחס לא מצליח להתקרר אז הוא מפסיק?

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שוב התחיל ההשהיות התכופות...
חשבתי אולי הבעיה לא בחיישן אלא שהמדחס לא מצליח להתקרר אז הוא מפסיק?
לא נשמע לי שזה הבעיה, כי בדרך כלל אם המדחס לאמצליח לקר אז הוא פשוט מוציא אוויר לא קר,אבל הוא לא נכבה בגלל זה.

ז.פ.

משתמש רשום
בדקת אם החיישן זז שוב למקום קר יותר או שבצורה כלשהי מגיע אליו זרם אוויר קר?
כי בהתחלה כשעשית כעצת @אליהו פ זה עזר לך והמזגן כן עבד ברצף לפחות 35 דק’...

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל
אולי תוכל לעזור לי גם
יש לי מזגן תדראן 8 שנים על הכביש ולאחרונה כשאני מדליק לא יוצא אויר קר בכלל ואני שם לב שהמנוע לא פועל כלל
מה יכול להיות קרה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה