דרוש מידע מורים ומורות בחינוך העצמאי זהירות לא לרוץ לעשות גמולים בלי לחשוב!!

מה שאני

משתמש מקצוען
מאה אחוזי משרה. אבל למי יש משרה מלאה?
24 שעות זה 100% משרה?
כי אני שמעתי שאמרו "שכנראה" לא יוכלו לעשות 4 גמולים בשנה
ויש כאלו כותבים כאן שזה "חוק" שלא יהיה יותר גמולים
אני הבנתי מוולף שיש דברים שיכנסו לתוקף בתחילת 2022 אבל המזכירה לא ידעה לומר לי מדויק

KOSMOS

משתמש פעיל
אגב וגם על אופק חדש צריך לשים לב.
מי שלא מרוויחה בגלל הגמולים, זה לא יוסיף לה גם אם הבית ספר שלה יעבור לאופק חדש

ההבדל היחיד הוא כזה:

נגיד מי שיש לה עכשיו חמש שנים ותק והגמולים לא מוסיפים כלום
אם היא תעשה עכשיו גמולים הבית ספר יעבור עכשיו לאופק חדש היא לא תרוויח כלום וכל הכסף הלך לפח
מצד שני אם הבית ספר ישאר בלי אופק חדש, עוד נגיד עשר שנים הכסף יחזור אליה

אבל אם עוד עשר שנים כשזה כבר יהיה שווה, הבית ספר יעבור לאופק חדש, אז אם היא עשתה כבר את הגמולים, היא תרוויח
אבל אם היא עדיין לא עשתה, היא לא תוכל כבר להרוויח יותר.

זה אם הבנתי נכון מה שכתבו @טילון ו @פרפר

כלי

משתמש פעיל
למה צריך לעשות הרבה גמולים לשנה עם במילא לוקח הרבה שנים עד שהגמולים מעלים את המשכורת? אפשר לעשות גמול כל שנה.

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים

KOSMOS

משתמש פעיל
למה צריך לעשות הרבה גמולים לשנה עם במילא לוקח הרבה שנים עד שהגמולים מעלים את המשכורת? אפשר לעשות גמול כל שנה.
אם הרווח רק עוד הרבה שנים - ברור

אבל אם כבר עוד שלוש ארבע שנים התלוש מתחיל לעלות
ועכשיו אפשר לעשות במחיר טוב 8 גמולים (4 השנה 4 רושמים על שנה שעברה)
אולי שווה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה