דרוש מידע מורה פרטי לאורגן דובר אידיש בי-ם

ילדי הנחת

משתמש חדש
אני מחפש עבור בחור ישיבה מורה פרטי עם ניסיון, ללמידה על אורגן, מומלץ באזור גאולה י-ם,
(אין צורך ללמד ברמה מאוד גבוהה .)
053-316-0430

משולם לוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הנה מספר טלפון של בעל בית ספר חרדי למוזיקה בירושלים(לכל הרמות)
מוטי כהן 0527654031

ילדי הנחת

משתמש חדש
הנה מספר טלפון של בעל בית ספר חרדי למוזיקה בירושלים(לכל הרמות)
מוטי כהן 0527654031
אני צריך רק לתקופת בין הזמנים כשמונה שיעורים ואני גם צריך דובר אידיש ושיהיה חביב ונחמד
ולא איזה מורה מקצועי מפחיד שמקבל בבנין משרדי בית ספר למוזיקה ....

משולם לוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני צריך רק לתקופת בין הזמנים כשמונה שיעורים ואני גם צריך דובר אידיש ושיהיה חביב ונחמד
ולא איזה מורה מקצועי מפחיד שמקבל בבנין משרדי בית ספר למוזיקה ....
זה ממש לא אקדמיה ויש לו מורים מכל הסוגים לכל הרמות
(אל דאגה אין שם אפילו מורה אחד עם דיפלומה)
כולם אברכים חסידיים דוברי אידיש ועברית וכוווולם נחמדים מאוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה