לימוד נהיגה מורה נהיגה בחיפה

יאיר_דהאן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני למדתי בחיפה, אבל פחות אמליץ לך על המורה שלי… (לא משהו)

מה שכן אני יגיד לך שתקח מראש בחשבון ותשקול את זה ברצינות שחיפה היא היא לא קלה לטסטים בלשון המעטה… (מאד קשה ללמוד ולעבור שם)
שווה לך המאמץ של ללכת לעיר סמוכה (עתלית לכיוון המרכז או נהריה /קריות לכיוון צפון) מאשר להימרח שם בטסטים

avim10

משתמש מקצוען
מאיר אלישע (אני חושב שגר בקרית אתא) מלמד בקריות.
מעולה מנסיון. (חרדי).

יודעלה

משתמש מקצוען
מאיר אלישע
אז ככה.
למאיר אלישע ישנה את המעלה(?-בדגש על מורה נהיגה) שהוא חרדי.
אבל קח בחשבון שתצטרך לנסוע במטרונית עד אזור חוצות המפרץ שרק שם הוא מתחיל את המסלול.

אלי שגב, מעלה אותך בהדר, אבל למיטב ידיעתי הוא מאוד עמוס, ויכול לקחת זמן בין שיעור לשיעור.
יתכן שמשהו השתנה בחודש-חודשים האחרונים והוא יותר פנוי.

אולי באמת הגיע הזמן להקים קבוצה חיפאית כאן בפרוג.

avim10

משתמש מקצוען
אבל קח בחשבון שתצטרך לנסוע במטרונית עד אזור חוצות המפרץ שרק שם הוא מתחיל את המסלול.
לדעתי שווה לעשות את זה לכתחילה.
אם לא, אתה מבזבז הרבה זמן יקר על כבישים לא רלוונטיים. (שיעור נהיגה הוא מונית מדי יקרה... )

אבישי 123

משתמש חדש
וגם לוקח מחיר טוב-מומלץ

אלי שגב, מעלה אותך בהדר, אבל למיטב ידיעתי הוא מאוד עמוס, ויכול לקחת זמן בין שיעור לשיעור.
יתכן שמשהו השתנה בחודש-חודשים האחרונים והוא יותר פנוי.
חוצמזה שהוא עמוס הוא בסדר?(זה דווקא לא מפריע לי כי אני לא נמצא כל השבוע בחיפה)
לגבי המחיר, את/ה יודע כמה הוא לוקח?

avim10

משתמש מקצוען
למה שיעורי נהיגה וטסטים באזור חיפה ולא באזור הקריות הינם כבישים לא רלוונטים?
יודע על הרבה שלמדו אצל שגב והצליחו טוב.
כבישים הכי רלוונטיים מבחינת שיעורי נהיגה, הם אלו שתעבור בהם בסוף טסטים.
אם אתה הולך לעבור בקריות, (שם מאיר אלישע מגיש, לדעתי) והמורה יבוא לקחת אותך מחיפה, זה בזבוז זמן של שיעור.
אם אתה עובר בחיפה, ברור שזה רלוונטי.

E7

משתמש פעיל
בקריות יש את ישראל ארד שהוא ממש טוב!!!!
מלמד גם על אוטומט וגם על ידני

יודעלה

משתמש מקצוען
אז ישלנו כבר אופציה לשלושה משתמשים בקבוצה החיפאית כאן בפרוג מי מצטרף?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה