מומלץ (חובה)לקרוא (כתבה של אריה ארליך משפחה)

הפוך

משתמש צעיר
אולי אפילו חובה לקרוא את הראיון של אריה ארליך עם הרב ברוורמן בעיתון משפחה השבוע בעניין השקעות בקרקעות חקלאיות ועוד כל מיני השקעות מפוקפקות שאברכים מתפתים ואח"כ נופלים
מי שיכול להעלות את הכתבה יבוא על שכרו

מלי

משתמש מקצוען
לא אכפת לי להעלות , אבל רוצה לדעת שזה בטוח לא גזל.

imac100

משתמש מקצוען
העלו כאן את הטור של אריה ארליך ופותח האשכול דיבר על ראיון של ארליך עם דיין מביתר בנושא ההשקעות

מור ולבונה

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו מצאנו עכשיו השקעה מצוינת שעונה על כל הקריטריונים שהרב מנה .
ברוך השם כבר היתה תשואה ואני ממליצה מאד
קנינו מאנשים יראי שמים
אני יודעת שאנשים מחפשים ואשמח לתת פרטים
שיהיה לכולם פרנסה בשפע

הפוך

משתמש צעיר
אנחנו מצאנו עכשיו השקעה מצוינת שעונה על כל הקריטריונים שהרב מנה .
ברוך השם כבר היתה תשואה ואני ממליצה מאד
קנינו מאנשים יראי שמים
אני יודעת שאנשים מחפשים ואשמח לתת פרטים
שיהיה לכולם פרנסה בשפע
בעזרת השם ההשקעה שלכם באמת טובה
מה הכוונה שהייתה תשואה?בכל השקעה בהתחלה יש תשואה השאלה איך זה נגמר בסוף
איזה סוג תשואה התכוונת?

ינשופי

משתמש סופר מקצוען
מי רוצה לקנות עיתון ביום ראשון??? מי שמנוי על העיתון ועד עכשיו עוד לא קיבל!!! למרות שהשאיר הודעה בתא הקולי!!! (מעבר לזה אין עם מי לדבר...) וזה כבר פעם רביעית מאז תחילת המנוי!!!
מחלקת מנויים של עתון משפחה, נמאסתם!!!

מאיר ר.

משתמש רשום
אולי מישהו יודע איך אפשר להשיג את זה בקובץ שאפשר לקרוא בו באופן שפוי??

אולי מייל של מערכת משפחה או אריה ארליך ?

ספרנוביץ

משתמש פעיל
גם אני מצטרפת לבקשה.
האם לא ניתן להשיג את הקובץ בPDF?
(אגב, שאפו למשפה שעל אף שהם נהנים מפרסומת רוויה של אותם משקיעים, הם מפרסמים כתבה נגדם...)

הפוך

משתמש צעיר
יש למישהו את המכתב שכתב הרב ברוורמן נגד אותם השקעות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה