דרוש מידע מה שמים בחדרים לאורחים בשבת עליה לתורה/שבע ברכות?

א.ב.ג.

משתמש צעיר
מחפשת רעיונות לכיבוד בחדרי הארוח לאורחים המגיעים לשבת עליה לתורה.(חןץ מפצוחים, עוגות, שוקולד, ג'לי וכו) משהו אחר ושונה.
יש למישהו רעיון?
תודה לעונים

emma

משתמש מקצוען
מגש מחולק עם פיצוחים/שוקולדים/ג'לי
בקבוק שתיה עם כוסות
תוכניה

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קופסת טישיו (אפשר ליצור ממותג, יוצרים פריסה ומדפיסים על דף כרומו עבה, אם יש ידיים טובות יוצא מהמם!!)
מפה של האזור עם ציוני מיקום של האולם/בית כנסת
זמני תפילות של בתי כנסת באזור
צ'צ'קעס לילדים

1660578786357.png

קוי דמיון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מלבד מה שנכתב
נרונים וגפרורים
טישו
אשפתון

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אטמי אוזניים.
מיותר..
בשבתות כאלה אין זמן למנוחה :)
מה שכן יעיל זה ...אקמול !
הייתי בשמחה של חוצניקים
הם נתנו בכל חדר תיק כמו של כלי רחצה רקום עם שם הזוג
בנוסף לכל הדברים הרגילים היה מארז של צמד משכך כאבים וזה היה להיט שמושי

miרי

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
הפקות ואירועים
נרונים וגפרורים
טישו
סידור/תחינות
בחו"ל קיבלנו דורדרנט:)

פאר הפרי

מהמשתמשים המובילים!
פרות חתוכים.
גם אני בעד חחחח

נריות, גפרורים, ותפילה להדלקת נרות
כל מזכרת עם הקדשה של "תודה שהשתתפתם וכד'"

והכי חשוב לתלות על הדלת מבחוץ שלט (שתלוי יפה על הידית)
"תעירו אותי מוקדם בבקר לזרוק סוכריות"

מזל טובבב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה