דרוש מידע מה עושים??? סכום גדול....

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי צריך לנסות להבין התור מה הוא חושב שקיבל כסף
ואז לעבוד לפי הכיוון שלו
אולי לבקש קבלה על הכסף כי אתם קשורים למס הכנסה?
על פי חוק הוא חייב להוציא קפלה על כסף שנכנס
ואולי אם זה חשבון של עסק תוכלו לתבוע (כלומר לאיים לתבוע) שקיבל כסף ולא נתן לכם תמורה?

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
לי פעם הופקד בטעות כסף והבנק משך את זה בעצמו. בנק פאג"י
זה קורה רק אם הבנק הפקיד בטעות (לי קרה ג"כ שחבר העביר לי 70 ש"ח והפקידה העבירה 700
אחרי זה שאלתי את הבנק איך עשו זאת והם הסבירו לי שהיות שבהקלטה של השיחה שמעו שהוא אמר 70 ורק הפקידה טעתה הם לא חייבים לקבל אישור ממני)

ח.ר.

משתמש צעיר
אם תרצו עזרה בלברר פרטים וליצור איתו קשר בכפוף לפרטים, יש לי חבר שיודע איך למצוא אנשים לפי מספרי טלפון, ואשמח לסייע.
קרה לי גם כמקרה הנ"ל העברתי 4000 ש"ח, וטעיתי במספר הסניף (46 במקום 64) ולרוע מזלי יש שם גם כזה מספר חשבון, ומי שקיבל את הכסף מסרב להשיב אותו, (כבר עברו מאז 3 חודשים)
כרגע הבנק נתן לי את פרטי הלקוחה, שם ומספר זהות, הייתי מעוניין לדעת את הטלפון וכתובת, האם אתם יכולים לעזור לי?

h.m Automation

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
יש לי רק שם פרטי וטלפון
תעשו חיפוש בme ואולי תדעו גם שם משפחה. עוזר קצת
קרה לי גם כמקרה הנ"ל העברתי 4000 ש"ח, וטעיתי במספר הסניף (46 במקום 64) ולרוע מזלי יש שם גם כזה מספר חשבון, ומי שקיבל את הכסף מסרב להשיב אותו, (כבר עברו מאז 3 חודשים)
כרגע הבנק נתן לי את פרטי הלקוחה, שם ומספר זהות, הייתי מעוניין לדעת את הטלפון וכתובת, האם אתם יכולים לעזור לי?
יש אפשרות של חיפוש אנשים דרך האתר של בזק. עזר לי כמה פעמים. לא כולם שם אבל הרבה מאוד. במיוחד עסקים

אינסוף

משתמש מקצוען
ואגב, לפעמים הבעיה הגדולה היא שהמקבל חרג מהמסגרת שלו, והבנק שלו לא מאפשר להחזיר כי זו חריגה מהמסגרת.
שמעתי בעבר סיפור דומה
שבו, תחזיקו טוב,
פסקו למישהו
שמכיוון ששלמו חוב שלו (הוא היה במינוס בבנק)
אפילו שזה היה בטעות אין חובה להחזיר.
יש כאן בוודאי בקיאים בהלכה שיכולים להסביר אותה טוב ממני.
אבל זוכרת בוודאות שזה היה אחד הנימוקים להלכה
(נימוק שני ודווקא פחות משמעותי היה ששם ניסו להוציא כסף מעמותה כלשהי בדרך לא כ"כ כשרה)

אולי גם כאן אותו אדם חושב כך?

למעשייה

משתמש פעיל
שמעתי בעבר סיפור דומה
שבו, תחזיקו טוב,
פסקו למישהו
שמכיוון ששלמו חוב שלו (הוא היה במינוס בבנק)
אפילו שזה היה בטעות אין חובה להחזיר.
יש כאן בוודאי בקיאים בהלכה שיכולים להסביר אותה טוב ממני.
אבל זוכרת בוודאות שזה היה אחד הנימוקים להלכה
(נימוק שני ודווקא פחות משמעותי היה ששם ניסו להוציא כסף מעמותה כלשהי בדרך לא כ"כ כשרה)

אולי גם כאן אותו אדם חושב כך?
בהלכה זה נקרא 'פורע חובו של חבירו שלא מדעתו', ונראה לי שאכן נפסק להלכה שאין צריך להחזיר לו.

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
לכאורה זה פעולה יותר פשוטה אבל פחות מדוייקת למצוא בספרי טלפונים 144 וכו' שם ולסנן לפי איזור, או לחילופין להתחיל מ'אגרון'.

מלכי שניאורסון

משתמש רשום
לי פעם הופקד בטעות כסף והבנק משך את זה בעצמו. בנק פאג"י
אני העברתי פעם כסף למישהו ובטעות הקלדתי ספרה אחת בטעות
ההוא שהיא אמור לקבל את הכסף דיבר בבנק שלו אלף פעמים ולא עזר כלום
עד שהלכתי לבנק שלי והם החזירו לי את הכסף
בנק פאגי בעמוס

אסתי M

משתמש מקצוען
היה לי ברור שהכסף הגיע ליעדו
הנמען חיכה יום יומיים לראות את הכסף בחשבונו
ורק אז פנה אלי שלא קיבל...
לא מצליחה להבין מי זה הבן אדם הזה
איך הוא הגיע לרשימת המוטבים בחשבון שלי?
איך אני משיגה אותו?
אם הוא במטבים שלך אז העברת לו פעם. תעשי יפוש מתי ותבררי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה