בקשה מה עושים כשרופאת הילדים היא אנטישמית גם להגדרת מנהלת קשרי לקוחות במאוחדת

חחח

משתמש סופר מקצוען
שבועת הרופאים רק למחבלים!
סיפור מזעזע משבוע שעבר
שעתיים קודם הברית התינוק לא פותח עין ימין, כידוע כשיש דלקת עיניים אסור למול, המוהל טוען שרופאת ילדים ספציפית במאוחדת רובע ז אשדוד יכולה לבדוק את זה ואין צורך לפנות לרופא עיניים, יצוין שהבדיקה היא ע"י הסתכלות בעין ולא אורכת יותר מדקה, הרופאה לא הסכימה להכניס את היולדת (אחותי) עם התינוק בתחילה היא טענה שאין לה תורים ( ע"פ חוק יולדת כמדומני עד חודש פטורה מתור) אז מישהי שהמתינה בתור אמרה לרופאה שהיא מוותרת יש כאן שאלה האם עושים ברית או לא, אנשים מתחילים לצאת מהבתים כדי לנסוע לאשדוד ואם אין צריך לעדכן אותם, ואז הרופאה טענה שהיא לא פציינטית שלה, אחותי הסבירה לה שהיא גרה בבית שמש ונמצאת אצל אמא שלה כיולדת וכו' וכו' והתחילה לבכות הרופאה יצאה מהחדר באומרה לא מעניין אותי הברית שלכם ואני לא מוכנה לשמוע בכיות בחדר שלי, למקרה היו עדים רבים שהזדעזעו מאוד אך מנהלת הסניף לא נקפה אצבע למקרה המזעזע, אחראית קשרי לקוחות אמרה לאחותי שאין להם ברירה היא רופאה טובה ואין מה לעשות כי אז קופת חולים אחרת תיקח אותה, הם קיבלו עליה הרבה תלונות על יחס מזלזל וכו', מה אתם אומרים יש מה לעשות??? יש איך לעצור את הפשע הזה??
למי פונים?
אחותי עוד לא מתאוששת מהאירוע הטראומטי הזה, נציין שאחרי שעה וחצי של חיפושים לרופא אחר רופא ברובע ד קיבל אותה וב"ה לא הייתה דלקת כך שחצי שעה קודם הברית ידעו שיהיה ברית....
מנסיון שלנו, פניה למשרד הבריאות הביאה את מנהלת הסניף (קופה אחרת) לכרוע ולהשתחוות לכל בקשה שלנו.

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עדיין קצת צורם "אנטישמית". זה זלזול בלקוחות הקופה זה יחס בלתי הולם , אבל אנא לא זילות המושג "אנטישמיות"
מכירה גם רופא כזה: "אה, זה תינוק אחרי ברית? אני לא בודק אותו." (באו לא בקשר לברית)
לא אתפלא אם הרופאה ההיא והרופא הזה הם מאותו מוצא.

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ציין לי איפה ניסיתי לערב עסקנים, ככל הזכור לי פניתי לכלל המשתמשים בשאלה למי פונים, במקום להגיד למי לא לפנות תוכל להפנות אותי למי כן לפנות, האם בחשיבה הקפיטליסטית שלך מותר לי לפנות למשרד הבריאות? או להנהלת קופת חולים? האם לדעתך השאלה תמיד היא מי מרוצה ומי לא אין ערכים ומוסר? ואולי א"א לעבור קופת חולים כי תיק מורכב מטופל אצל רופא מסוים?
מה פירוש למי פונים?
למה לפנות? כדי להציל את כלל המבוטחים מנזקיה של המרשעת? הרי אתם בכלל מאשדוד והיא מבית שמש, מה אכפת לכם מה שקורה בסניף הביתשמשי? או שאתם רוצים לנקום במרשעת?
אם לתושבי בית שמש היא מפריעה, שיעברו קופה, אה נכון, אם יש תיק מורכב וכו', שלא יעברו, מספיק 5 משפחות שעוברות ואומרות לטלפנית שמתקשרת אליהם לברר למה עוזבים, שהם עזבו בגלל המרשעת, כדי לגרום לפיטוריה.

האיש והקלרינט

משתמש פעיל
אני גם השבוע נחשפתי לשירות הזועה של מאוחדת
מזכירות חרדיות אנטיפטיות שלא מענין אותן כלום!
שום רצון לעזור
בבקשה לא להכליל
יש כאן בפרוג עשרות מזכירות חרדיות במאוחדת שעובדות כבר שים ע"ג שנים
ולא מתחפשות להתקדם ל " " ק-ר-י-י-ר-ה ... יותר מניבה ומרשימה - רק כי הן מרגישות שזה "המקום" שבו הן יכולות להשפיע ולעזור לאנשים בצמתים הכ"כ קשים ומתישים
ובאמת שאפו להן
אז כמובן שיש גם....
וזה בסדר להתפוצץ עליהן אך בבקשה "לא להכליל".

שבח נותנים לו

משתמש צעיר
מה פירוש למי פונים?
למה לפנות? כדי להציל את כלל המבוטחים מנזקיה של המרשעת? הרי אתם בכלל מאשדוד והיא מבית שמש, מה אכפת לכם מה שקורה בסניף הביתשמשי? או שאתם רוצים לנקום במרשעת?
אם לתושבי בית שמש היא מפריעה, שיעברו קופה, אה נכון, אם יש תיק מורכב וכו', שלא יעברו, מספיק 5 משפחות שעוברות ואומרות לטלפנית שמתקשרת אליהם לברר למה עוזבים, שהם עזבו בגלל המרשעת, כדי לגרום לפיטוריה.
דברי בורות, לא משנה שערבבת בין הערים אני מבי"ש והרופאה מאשדוד, שאלתי הייתה היאך להציל את הבאה בתור מהתנכלות כזו, אם לך זה פשוט שיפטרו אותה אחרי 5 שיעזבו, כנראה שאתה עורך תורני שקוע מאוד בספרים ולא מכיר את העולם

שבח נותנים לו

משתמש צעיר
בבקשה לא להכליל
ולא מתחפשות להתקדם ל " " ק-ר-י-י-ר-ה ... יותר מניבה ומרשימה - רק כי הן מרגישות שזה "המקום" שבו הן יכולות להשפיע ולעזור לאנשים בצמתים הכ"כ קשים ומתישים
ובאמת שאפו להן
אז כמובן שיש גם....
פשוט שכך

בקבוק מים

משתמש פעיל
בבקשה לא להכליל
ובאמת שאפו להן
אז כמובן שיש גם....
מעניין שלא הרגשתי את הרצון לעזור
לא הכללתי אמרתי על עיר מסוימת

בת שבע.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
לא עסקנים ולא עצומה
בדרך כלל פשוט לא עוזר
לקחת עורך דין. לאסוף את חומרי הראיה על ידי לקיחת עד 2 עדים שראו זאת
לצרף מסמך שמאשר ששלחו אותך לרופאה ההיא
לצרף אישור משיכת תור, כלומר תמיד כשנכנסים לוקחים פתק שמראה מתי תורך, ולצרפו.
אם יש תיעוד מצויין
ואם חסר לך את המסמכים הללו פשוט תפנו לכללית לבקש
בטענה "שאני רוצה מזכרת בבית של מה שהיה" לא לפרט
ולא לספר להם על כלום...
ופשוט לגשת לתביעה של "יחס לא אנושי ומפלה, כעובדת ציבור שמועסקת גם מטעם המדינה"
הם ירדו על הרגלים ...
תצליחו

שבח נותנים לו

משתמש צעיר
גם בעיר הזו יכול להיות וסביר שיש מזכירות/אנשי צוות איכותיות ומסורות
ומה שלא מציעים עזרה רשמית זה גם מובן, הן לא יכולות לעבוד בביקורת על מקום העבודה שלהם

האיש והקלרינט

משתמש פעיל
דרך אגב !
סיפור כזה לא מספיק פנייה ולא תלונה - זה מחייב זעזוע אמיתי לכל מי שהיה בסביבה
ולא התערב
בין אם זה
רופאות, מזכירות, אחיות וכו'
פשוט צריך לזעזע ת'מרפאה הזאת - שהסיפורים הנוראיים יוצאים "דווקא" מהסניף שלהם .
{הקופות ומשרד הבריאות נונים פעם בתקופה ציונים לפי סניפים ולכן זה בוער לכל עובדי הסניף}
לדעתי תפנו לשר הבריאות בוסו/יו"ר וועדת הבריאות ח"כ יוני משריקי
שניהם מש"ס ורוצים ונכונים לסייע לכל בעי'ה ופנייה קטנה וגדולה ככל שיהיו
מנסיון.
הרבה נחת

שבח נותנים לו

משתמש צעיר
גם בעיר הזו יכול להיות וסביר שיש מזכירות/אנשי צוות איכותיות ומסורות
ומה שלא מציעים עזרה רשמית זה גם מובן, הן לא יכולות לעבוד בביקורת על מקום העבודה שלהם
דרך אגב !
סיפור כזה לא מספיק פנייה ולא תלונה - זה מחייב זעזוע אמיתי לכל מי שהיה בסביבה
ולא התערב
בין אם זה
רופאות, מזכירות, אחיות וכו'
פשוט צריך לזעזע ת'מרפאה הזאת - שהסיפורים הנוראיים יוצאים "דווקא" מהסניף שלהם .
{הקופות ומשרד הבריאות נונים פעם בתקופה ציונים לפי סניפים ולכן זה בוער לכל עובדי הסניף}
לדעתי תפנו לשר הבריאות בוסו/יו"ר וועדת הבריאות ח"כ יוני משריקי
שניהם מש"ס ורוצים ונכונים לסייע לכל בעי'ה ופנייה קטנה וגדולה ככל שיהיו
מנסיון.
הרבה נחת
איך פונים אליהם?

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
בשביל מקרים כאלו, המציאו במשרד הבריאות כבר לפני 20 שנה את חוק בריאות ממלכתי, וכל אזרח יכול לבחור איזה קופ"ח שמשרתת אותו כראוי.
זה אותו משרד הבריאות שלא מאפשר כיום מעבר בין קופות בעקבות המלחמה.
'לא מעניין אותי הברית שלכם'
זה לא אנטישמיות.
זה סה"כ (לצערנו) ריאקציה מדת וכל מה שקשור אליה, עד כדי שנאה לכל דבר שבקדושה.
בדיוק כפי שאם אני יגיב לאיזה טקס נוצרי 'לא מעניין אותי הXXXX שלכם'.
זה אולי שנאה לנצרות, חוסר אכפתיות, זלזול בדת של השני, אי התחשבות וכו' וכו'.
אבל מכאן ועד אנטישמיות הדרך לא רחוקה - היא פשוט לא קיימת.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית

לארג'

משתמש מקצוען
מי שטוען להכללה מוציא את הדברים מהקשרם
אף אחד לא היה בכל תחנות של קופ"ח שיכול להכליל
כל אחד מדבר מזווית עיניו עפ"י כמה עדויות שראה/ חוויה אישית

זה לא ראיון של שר ברדיו שחייב להסתייג מכל מילה

מאה100

משתמש מקצוען
מכירה את הסניף הזה מצוין מדי לצערי.
יש הרבה מה לשפר שם.
מזכירות נחמדות אבל לא מעבר (18:57 לא מקבלת אותי אפילו שאני צריכה משהו טכני של שניה כי כבר 19 וסגור.)
על בית המרקחת עשיתי שטיפה רצינית אצל מנהלת הסניף ומאז הכל יחסית טוב
מתאם קשרי לקוחות שפניתי אליו בענין קריטי, צחק לי בפרצוף ואמר שאין לו איך לעזור לי.
כל הזמן יש בעיות תאימות של תרופות (אישור לתרופה X ומרשם לתרופה Y) שגורם לנו לקנות במחיר מלא ולהיאבק על החזרים.
יש מדי הרבה מה לשפר ואני אשמח שמישהו ירים את הכפפה. פצצה של פוטנציאל, בזבוז.
הדבר היחיד !! שעוזר זה פניה למשרד הבריאות. ואז כל הסגל הרפואי מתקשר פעמיים ביום לוודא שאת מסודרת ומרוצה.
לא צריך להתלבט יותר מדי.

R&P

משתמש חדש
זה תלוי בסניפים
בתוך בית שמש עצמה יש סניפים שיש עם מי לדבר ויש סניפים שאין
אני לא מבינה למה אתם מחכים. תתכוננו ותעברו קופה ללאומית! הגיע הזמן שיבינו! אם נמשיך לשתוק ולהתעצבן לא נקבל כלום ולא נגיע לשומקום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה