בקשה מה עושים כשרופאת הילדים היא אנטישמית גם להגדרת מנהלת קשרי לקוחות במאוחדת

שבח נותנים לו

משתמש צעיר
שבועת הרופאים רק למחבלים!
סיפור מזעזע משבוע שעבר
שעתיים קודם הברית התינוק לא פותח עין ימין, כידוע כשיש דלקת עיניים אסור למול, המוהל טוען שרופאת ילדים ספציפית במאוחדת רובע ז אשדוד יכולה לבדוק את זה ואין צורך לפנות לרופא עיניים, יצוין שהבדיקה היא ע"י הסתכלות בעין ולא אורכת יותר מדקה, הרופאה לא הסכימה להכניס את היולדת (אחותי) עם התינוק בתחילה היא טענה שאין לה תורים ( ע"פ חוק יולדת כמדומני עד חודש פטורה מתור) אז מישהי שהמתינה בתור אמרה לרופאה שהיא מוותרת יש כאן שאלה האם עושים ברית או לא, אנשים מתחילים לצאת מהבתים כדי לנסוע לאשדוד ואם אין צריך לעדכן אותם, ואז הרופאה טענה שהיא לא פציינטית שלה, אחותי הסבירה לה שהיא גרה בבית שמש ונמצאת אצל אמא שלה כיולדת וכו' וכו' והתחילה לבכות הרופאה יצאה מהחדר באומרה לא מעניין אותי הברית שלכם ואני לא מוכנה לשמוע בכיות בחדר שלי, למקרה היו עדים רבים שהזדעזעו מאוד אך מנהלת הסניף לא נקפה אצבע למקרה המזעזע, אחראית קשרי לקוחות אמרה לאחותי שאין להם ברירה היא רופאה טובה ואין מה לעשות כי אז קופת חולים אחרת תיקח אותה, הם קיבלו עליה הרבה תלונות על יחס מזלזל וכו', מה אתם אומרים יש מה לעשות??? יש איך לעצור את הפשע הזה??
למי פונים?
אחותי עוד לא מתאוששת מהאירוע הטראומטי הזה, נציין שאחרי שעה וחצי של חיפושים לרופא אחר רופא ברובע ד קיבל אותה וב"ה לא הייתה דלקת כך שחצי שעה קודם הברית ידעו שיהיה ברית....

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
שבועת הרופאים רק למחבלים!
סיפור מזעזע משבוע שעבר
שעתיים קודם הברית התינוק לא פותח עין ימין, כידוע כשיש דלקת עיניים אסור למול, המוהל טוען שרופאת ילדים ספציפית במאוחדת רובע ז אשדוד יכולה לבדוק את זה ואין צורך לפנות לרופא עיניים, יצוין שהבדיקה היא ע"י הסתכלות בעין ולא אורכת יותר מדקה, הרופאה לא הסכימה להכניס את היולדת (אחותי) עם התינוק בתחילה היא טענה שאין לה תורים ( ע"פ חוק יולדת כמדומני עד חודש פטורה מתור) אז מישהי שהמתינה בתור אמרה לרופאה שהיא מוותרת יש כאן שאלה האם עושים ברית או לא, אנשים מתחילים לצאת מהבתים כדי לנסוע לאשדוד ואם אין צריך לעדכן אותם, ואז הרופאה טענה שהיא לא פציינטית שלה, אחותי הסבירה לה שהיא גרה בבית שמש ונמצאת אצל אמא שלה כיולדת וכו' וכו' והתחילה לבכות הרופאה יצאה מהחדר באומרה לא מעניין אותי הברית שלכם ואני לא מוכנה לשמוע בכיות בחדר שלי, למקרה היו עדים רבים שהזדעזעו מאוד אך מנהלת הסניף לא נקפה אצבע למקרה המזעזע, אחראית קשרי לקוחות אמרה לאחותי שאין להם ברירה היא רופאה טובה ואין מה לעשות כי אז קופת חולים אחרת תיקח אותה, הם קיבלו עליה הרבה תלונות על יחס מזלזל וכו', מה אתם אומרים יש מה לעשות??? יש איך לעצור את הפשע הזה??
למי פונים?
אחותי עוד לא מתאוששת מהאירוע הטראומטי הזה, נציין שאחרי שעה וחצי של חיפושים לרופא אחר רופא ברובע ד קיבל אותה וב"ה לא הייתה דלקת כך שחצי שעה קודם הברית ידעו שיהיה ברית....
להתלונן אצל ההנהלה ואם יבואו תלונות נוספות ומעניין לבדוק האם הרופאה הגיעה למאוחדת לאחר שקופ"ח אחרת הראו לה את הדלת
בהנחה שזה דפוס התנהגות ולא שרק באותו יום קמה על צד שמאל

שבח נותנים לו

משתמש צעיר
אגב בשביל מקרים כאלו יש את ד"ר גלינה המלאכית במאוחדת. (ולא רק)
למה לא פניתם אליה?
אנחנו לא מאשדוד, רק ההורים שלנו, כך שאני לא יודעת מי זאת, היא מאשדוד? מרובע ז? בכ"מ היא יולדת ולקחה מונית לסניף הקרוב.... שאמרו לה בטלפון לבוא אליה והיא תכניס אותה

שבח נותנים לו

משתמש צעיר
עדיין קצת צורם "אנטישמית". זה זלזול בלקוחות הקופה זה יחס בלתי הולם , אבל אנא לא זילות המושג "אנטישמיות"
אם תקראי את כל ההודעה היית שמה לב לדברי הרופאה שהברית לא מעניינת אותה.....
אולי את צודקת לפי המילון קוראים לזה אוטו-אנטישמיות
''אוטו-אנטישמיות היא שנאת יהודים או יהדות שמקורה ביהודים עצמם''

כתר מלוכה

משתמש פעיל
עדיין קצת צורם "אנטישמית". זה זלזול בלקוחות הקופה זה יחס בלתי הולם , אבל אנא לא זילות המושג "אנטישמיות"
יש מצב שזה יותר גרוע מאנטישמיות.
שנאת יהדות שלא מביישת את אנטיוכוס..
ברית מילה! כשאחרים מוותרים על התור? יכול להיות כזה דבר במדינת היהודים?
ממש לא זילות של אנטישמיות. זה זילות של היהדות במובן הכי גרוע.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בשביל מקרים כאלו, המציאו במשרד הבריאות כבר לפני 20 שנה את חוק בריאות ממלכתי, וכל אזרח יכול לבחור איזה קופ"ח שמשרתת אותו כראוי.
א"א לעבור קופ"ח בגלל המלחמה
(אין לי מושג מה הקשר)

שבח נותנים לו

משתמש צעיר
בשביל מקרים כאלו, המציאו במשרד הבריאות כבר לפני 20 שנה את חוק בריאות ממלכתי, וכל אזרח יכול לבחור איזה קופ"ח שמשרתת אותו כראוי.
השאלה לא הייתה מה אני עושה השאלה הייתה מה עושים איתה, ואם אתה צריך הסבר אני אפרט יותר, אם רופאה מסוגלת להתנהג כך לפציינטית האם לא עולה בדעתך שאלה האם היא יכולה לשמש כרופאה? האם ראוי שהיא תהיה רופאה ברפואה הציבורית? הרפואה הציבורית לא משמשת רק אותי ואת אחותי היא משמשת גם אותך ואת אחותך!
ודרך אגב כעת אין אפשרות למעבר במשך חצי שנה

הנורמלי הראשון

משתמש רשום
השאלה לא הייתה מה אני עושה השאלה הייתה מה עושים איתה, ואם אתה צריך הסבר אני אפרט יותר, אם רופאה מסוגלת להתנהג כך לפציינטית האם לא עולה בדעתך שאלה האם היא יכולה לשמש כרופאה? האם ראוי שהיא תהיה רופאה ברפואה הציבורית? הרפואה הציבורית לא משמשת רק אותי ואת אחותי היא משמשת גם אותך ואת אחותך!
ודרך אגב כעת אין אפשרות למעבר במשך חצי שנה
אבל לך! אין שאלה כזאת מה עושים עם הרופאה, כי זה לא בשליטתך!!! מה לעשות?!?

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

שבח נותנים לו

משתמש צעיר
שמך נאה לך...
"שבח נותנים לו"
נו נו...
כמי שמזהה את עצמו כנורמלי הראשון לא הייתי מעוניינת להיכנס איתך לוויכוח על שם הניק שלי...
ולעצם העניין החשיבה שלך ושל פינחס שמחייבת אותי להמשיך כשיש עוולות ממוסדות היא חשיבה קצרת רואי לתיקון העולם, נזכיר לכם בכ"מ היא לא גרה שם ולא פוגשת את הרופאה הזו וכל העניין הוא למנוע סבל של אנשים
מי שרואה את היולדת הבאה בתור ולא מסתכל במשקפת הצרה של את יכולה לעבור קופה (עוד חצי שנה) הוא כואב ומזדעזע מכזו רופאה ומנסה לעזור למערכת להתייעל.

שבח נותנים לו

משתמש צעיר
חשיבה קפיטליסטית פשוטה, לא מרוצים עוזבים.
גלותי לחשוב לערב עסקנים ולפנות לכל מיני מקומות.
ציין לי איפה ניסיתי לערב עסקנים, ככל הזכור לי פניתי לכלל המשתמשים בשאלה למי פונים, במקום להגיד למי לא לפנות תוכל להפנות אותי למי כן לפנות, האם בחשיבה הקפיטליסטית שלך מותר לי לפנות למשרד הבריאות? או להנהלת קופת חולים? האם לדעתך השאלה תמיד היא מי מרוצה ומי לא אין ערכים ומוסר? ואולי א"א לעבור קופת חולים כי תיק מורכב מטופל אצל רופא מסוים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה