מה עדיף לגברים מכון המורים או מכון אחיה???

תשב"ר

משתמש פעיל
אני כרגע לומד במכון למורים בירושלים
ואני רואה את הדאגה של ההנהלה לכל אחד ואחד
ונכון שיש מרצים שיותר טובים ויש כאלה שיודעים להגיד וארטים יפים-אבל להכליל את כולם זה ממש לא
למדתי במכון למורים בירושלים ומאד מרוצה, מכיר כאלו שלמדו בבית שמש ופשוט התמקצעו ולקחו איתם דברים רבים לכיתה.
ההנהלה באמת מסורה מאד.

בליצ

משתמש חדש
גם אני למדתי בב"ש במכון למורים ונהניתי מאוד.
השאלה היא לא איפה ללמוד? אלא איך ללמוד?
יש הרגשה כללית בהליכה ללימודי תעודה כאילו וצריך רק לקבל את התעודה ולכן מחסירים הרבה.
זה טעות. כי אם אתה כבר ממילא לומד אז תעשה את זה עד הסוף.

מנחם זיידלר

משתמש חדש
חבל על הזמן של המחפש. התשובות רק מבלבלות. אני לא חושב שיש צורך לכתוב היכן אני לומד ולהביע עמדה שממילא לא תכריע. רק אומר לך שמי שצריך תעודה או להחכים שילך לאן שיבחר וה' יצליח דרכו.

שפירא - ישראל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
חבל על הזמן של המחפש. התשובות רק מבלבלות. אני לא חושב שיש צורך לכתוב היכן אני לומד ולהביע עמדה שממילא לא תכריע. רק אומר לך שמי שצריך תעודה או להחכים שילך לאן שיבחר וה' יצליח דרכו.
אז עכשיו, בזכות ההודעה הזאת, הוא כבר לא מבולבל....

יועץ ארגוני פדגוגי

מהמשתמשים המובילים!
כבר כתבתי בעבר ואכתוב שוב
אני חושב ששניהם טובים וכל אחד צריך לבדוק עם עצמו טכנית
* מחיר
* ימי לימודים
* קרבה לבית / נסיעות (זמן, תחבורה נגישה וכדו')
* חינוך מיוחד או התמחות מסויימת ולאיזה גיל (גיל הרך, א-ח, ז-יב)

יש מקומות שיש מכון למורים ואין אחיה ויש הפוך
ויש מקומות שיש את שניהם.

מבחינת תעודה לשכר של 2 אותו דבר.

בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה