עיצוב פנים מה עדיף ארון עד התיקרה או בגובה 2.4

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אנחנו מתלבטים ממש בנושא הזה על ספריה לסלון. הזמנו מעץ שנראה דמוי גבס, גובה סטנדרט הוא 2.48 וגובה התקרה הוא 2.73 נותר פער של 25 סמ!! האם לעשות גובה סטנדרט שאז לטעמי נראה מראה חסר בעין..שיש רווח גדול ככ בין הספריה לתקרה, או לעשות את הספריה עד לתקרה - השאלה אם לא יצור מראה דחוס כי בכא זה מדפי ספרים פתוחים, והתקרה גבוהה ממש, נודה לעזרה ולחוות דעת, שוברים את הראש ...
אפשר לעשות הנמכת גבס עם תאורה יפה.

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אנחנו מתלבטים ממש בנושא הזה על ספריה לסלון. הזמנו מעץ שנראה דמוי גבס, גובה סטנדרט הוא 2.48 וגובה התקרה הוא 2.73 נותר פער של 25 סמ!! האם לעשות גובה סטנדרט שאז לטעמי נראה מראה חסר בעין..שיש רווח גדול ככ בין הספריה לתקרה, או לעשות את הספריה עד לתקרה - השאלה אם לא יצור מראה דחוס כי בכא זה מדפי ספרים פתוחים, והתקרה גבוהה ממש, נודה לעזרה ולחוות דעת, שוברים את הראש ...
הזמנו גם ארון ספרים עד התקרה, אמור להגיע השבוע או שבוע הבא. (בעיני יותר יפה עד למעלה)
האמת יש לנו קצת יותר נמוך כי יש הנמכת תקרה.

YBMB

משתמש צעיר
הזמנו גם ארון ספרים עד התקרה, אמור להגיע השבוע או שבוע הבא. (בעיני יותר יפה עד למעלה)
זה הנקודה, אצלינו אין הנמכת תקרה , והתקרה גבוהה..אז אא להשוות למקרה שלך, השאלה אם לא יראה מאיים ועמוס לעשות אצלי עד לתקרה....
מתלבטת כי עם בעיני עד לתקרה יותר יפה.

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
זה לא מקטין ונראה מיותר? סתם הנמכה בלי צורך של לסגור למזגן או מה...
תלוי מה הגודל של הסלון, ראיתי בכמה מקומות הנמכה לא בשביל מזגן, יותר בשביל לשלב תאורה ועיצוב מעניין.
אפשר גם הנמכה בחלק מהסלון במקום שישתלב יפה עם הארון.

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עד התקרה זה מרשים יותר, בדכ זה עניין של טעם
לא מרגיש לי שה 25 סמ יעשו אותו מאיים ועמוס, כן כדאי לתכנן אותו שלא יראה כזה באופן כללי, אם יש מדפי נוי או ויטרינה אז זה גם עושה אותו פחות כבד, להעביר דירה זה קצת בעייתי כי זה גובה ממש נדיר, רוב הדירות באיזור 2.6 ויש גם 2.5,
אנחנו עשינו במרחק 15 סמ מהתקרה, פחות מרשים אבל התאים לנו מבחינת הגמישות להעביר.

מבורכת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
הרכיב לך אותו?
אשמח ממש לתמונות
ואם תוכלי לתת לי את המייל שלך? יש לי כמה שאלות על הנגר
ממש תודה

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הרכיב לך אותו?
אשמח ממש לתמונות
ואם תוכלי לתת לי את המייל שלך? יש לי כמה שאלות על הנגר
ממש תודה
הרכיב לי השבוע ויצא מהמם ב"ה, אבל היה חסר איזה חלק, בעז"ה השבוע אמור לגמור את ההרכבה ואז זה יהיה מושלם
המייל שלי grafi934 בג'ימייל

פנינה דיקמן

מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אתם עושים ארון דמוי גבס, לא יודעת בדיוק מה התכנון והעיצוב שלו, ואם יתאים לכם, אבל אפשרי לעשות מסגרת בהירה, המרכז של הארון עץ,
יוצא שהחלק העליון של הארון (מהתקרה, כ 40 ס'מ) בגוון בהיר(דמוי גבס)
המראה יותר קליל ומודרני והאיחסון נשאר.
אבל ודאי לא ארון עד גובה 2.40, גם בגלל המראה, וגם כמויות האבק שם......

נחמי מרצבך

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קופצת על הנושא
אם אני מתכננת ארון 2.70 איך הוא מתחלק כמה הדלתןת למעלה וכמה למטה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  37  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה