דיון מה מכינים ביום גשם כזה? (לא מרק)

איוליס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש למישהי מתכון של פודינג שוקולד מקורי מקורנפלור?
אני אשמח

nechmad

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש למישהי מתכון של פודינג שוקולד מקורי מקורנפלור?
אני אשמח
להרתיח 3/4 כוס חלב
בינתיים להכין בקערה קטנה כף סוכר+כף קורנפלור+חצי כף קקאו
לערבב עם 1/4 כוס חלב (להמיס את כל הגושים)
כשהחלב רותח להנמיך את האש ולשפוך (עדיף דרך מסננת קטנה) את תערובת הקורנפלור לתוך הסיר
לבחוש כל הזמן עד שמסמיך, לשפוך לכוס ולהניח קובית שוקולד.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
שבוע שעבר עשיתי להם, השעועית לא התרככה לגמרי, אז קניתי שעועית לבנה מבושלת קפואה, עדיין לא ניסיתי. נראה איך יצא...

בסיר לחץ או בסיר רגיל? בסיר רגיל לא ניסיתי, בסיר לחץ- אפילו שהוא לדעתי לא מאד טוב- מתרכך מאד.
לעכשיו באמת לא רלוונטי כנראה...
בהצלחה!
במתכון שלי זה יוצא רך-מתפרק.
אבל אני באמת מבשלת המון שעות.

עט נובע 2

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
להרתיח 3/4 כוס חלב
בינתיים להכין בקערה קטנה כף סוכר+כף קורנפלור+חצי כף קקאו
לערבב עם 1/4 כוס חלב (להמיס את כל הגושים)
כשהחלב רותח להנמיך את האש ולשפוך (עדיף דרך מסננת קטנה) את תערובת הקורנפלור לתוך הסיר
לבחוש כל הזמן עד שמסמיך, לשפוך לכוס ולהניח קובית שוקולד.
הכנתי עכשיו, יצא מצויין.
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה