דרוש מידע מה ללמוד ואיפה - התייעצות

**דשי**

משתמש פעיל
מחפשת לימודים מומלצים ומקום לימודים בהתאמה לאישה בת 40 פלוס.
דרישות:
- יום בשבוע
-ממלא ומחבר
-עם אפשרות לתעסוקה בתחום
-בתחום הריגשי
- נתינה לאנשים.

נתונים:
-וותק רב שנים בעבודה עם ילדים
-תואר ראשון ושני איכותיים

שמענו על אפשרות לעשות תואר שני בטיפול בהבעה ויצירה אך זה מאוחר כדי להרשם.
היא מחפשת לימודי תואר או תעודה
אשמח למידע על תואר בתחום הטיפול שיש מקום חרדי ללמוד אותו
וכן על לימודי תעודה איכותיים,
משהו כמו סי בי טי, או אנ אל פי, או כל שיטה אחרת, שתהיה מספקת ממלאת וטובה, ואיפה לומדים אותה.
תודה לעוזרים.

אשת שקוף

משתמש צעיר
האפשרויות שאני מכירה:
לימודי פסיכודרמה במלכות,
יש מטעם סמינר שצרנסקי לימודי תרפיה באומנות- עם תעודה מטעם מכללת וינגייט.
מכירה תלמידות משם, משתדלים מאד להביא רמה גבוהה. יתכן שיש בעיה בלמצוא עבודה, מכיון שזה לא תואר, רק לימודי תעודה, אולם יש עדיין מכונים שמסכימים לקבל אותם, ולאט לאט להתחיל אולי לעבוד פרטי.
כמ"כ יש תחום שנקרא עיצוב התנהגות- אינני יודעת בדיוק פרטים, אבל אולי זה מתאים. אני יודעת שיש מקומות שמלמדים את זה.
סי בי טי יש במכון ינ"ר בירושלים , תעודה מטעם איט"ה, (משתדלים שזה יהיה מקצועי ויסודי, יש לי המלצות מתלמידה חברה) וכן יש מכון בביתר- אין לי המלצות. אבל כנ"ל לגבי העבודה בשטח.
בנוסף, אם את מחפשת מקום ללא תעודה רשמית יש הרבה מאד מכונים, שאין לי המלצות, ויש לי ספק לגבי המקצועיות: , צישינסקי, יש אחת מאשדוד- לא זוכרת את שמה, וכדו,
ואולי כדאי לחכות שנה ללימודים של תרפיה באומנות, כיון שתכל'ס זה מאד מקצועי, עם אפשרות ריאלית לתעסוקה ולהכנסה.
ואפשר לנסות לחשוב על התחום האלטרנטיבי : לימודי מוח אחד, שלושת המימדים , סוזו'ק וכודו,- גם בזה יש בעיה להכנס לשוק.. (אפשר להרשם דרך קופות החולים, במכונים של הרפואה אלטרנטיבית, וככה להתחיל לעבוד, כדאי לבדוק את האופציה הזו לפני שמתחילים ללמוד)
(האם את רוצה לחשוב על כיונים נוספים מלבד טיפול רגשי "טהור" ? משהו שיהיה לסייע לאנשים, אולם לא טיפולי לדוגמא: מדריכת כלות/ ספורט טיפולי, וכדו)
מקווה שעזרתי :)

אופססס ;)

משתמש מקצוען
מאד הולך הים התחום של אימוני קשב לadhd. לפי הנתונים זה נראה מתאים.
יש בבני ברק את רימון ואני חושבת שהם פותחים גם לפעמים מחזורי לימוד בירושלים.
זה פעם בשבוע 25 מפגשים של 4 שעות כל מפגש.

על הדרך

משתמש פעיל
מה למשל? לא לימודי תואר. יש לך מה להציע?
אני עדיין מאלו שחושבים שלימודים רציניים בתחום הרגשי הם לימודי תואר.
לא בגלל התואר עצמו (אישית אני נגד ולא הלכתי עקרונית לטקסי חלוקת תארים. הלכתי לקחת אותם בהזדמנות)
אלא בגלל הפיקוח שיש על הלימודים: תכנים, כמות סטאז', רמת מרצים ועוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה