סינונים מה יש לכם לומר על אתרוג?

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
וויפרי ותוכנת אתרוג זה לא אותו דבר. וויפרי לא מסנן, אלא מונע ממך להתחבר לרשת שהיא לא נטפרי.
תוכנת אתרוג מסננת כל חיבור שתתחבר אליו.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני רוצה סים.
במודעה שלך כתוב ש40GB זה 50 ש"ח.
זה אומר סים+חסימה?

כמה עולה לקנות את הסים בפעם הראשונה? והאם יש משלוח לבית?
המחיר כולל סינון
ניתן לקבל את הסים עד הבית
עלות סים חד פעמי 50 ש"ח

איקס-עיגול

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
בזמנו דובר ע"כ שהסינון מתבצע ע"י גויים הודים, פתאום מופיעות תגובות על סינון ע"י גברים חרדים, עובדי נטפרי בתוך פורום חכמת נשים, לא הבנתי מה זה אמור להיות.

יש כאן בוני אתרים וגרפיקאים שעובדים עם אתרוג?
אשמח לשמוע איך העבודה עם אתרוג
תודה מראש

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
ואת התוכנה ההיא? יש לאתרוג?
מצטרף לבקשה, בוודאי זה נחמד שאפשר לגלוש מכל ווייפיי ברחוב בצורה מסוננת, אבל לא הייתי משלם על זה. (כי יש לי סטיק משלי) לכן אעדיף לקבל סתם תכנה שתחסום חיבורי ווייפיי זרים מלבד המסוננים (לא דווקא אתרוג, גם נטפרי ונתיב).

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מצטרף לבקשה, בוודאי זה נחמד שאפשר לגלוש מכל ווייפיי ברחוב בצורה מסוננת, אבל לא הייתי משלם על זה. (כי יש לי סטיק משלי) לכן אעדיף לקבל סתם תכנה שתחסום חיבורי ווייפיי זרים מלבד המסוננים (לא דווקא אתרוג, גם נטפרי ונתיב).
אין את התכנה הזאת לא באתרוג ולא בנתיב.

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אפשר פשוט להתקין את החסימה על המחשב. ואז יהיה מסונן מכל רשת שתתחברו

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
לממליצים על נתיב, אשמח להסבר איך אתם מסתדרים עם החסימה הזו , יש לי אותה בעבודה וזה אחד הסיוטים.
הרבה אתרים חסומים סתם. בלי סיבה. וצריך לשלוח בקשה שיפתחו אותם.
זה ממש מכביד על העבודה.
לעומת זאת אתרים שברור לי שראויים להחסם או יותר נכון תמונות מסויימות שלא הייתי מצפה לראות במחשב עם חסימה פתוחים חופשי.

עורכת וידיאו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
לממליצים על נתיב, אשמח להסבר איך אתם מסתדרים עם החסימה הזו , יש לי אותה בעבודה וזה אחד הסיוטים.
הרבה אתרים חסומים סתם. בלי סיבה. וצריך לשלוח בקשה שיפתחו אותם.
זה ממש מכביד על העבודה.
לעומת זאת אתרים שברור לי שראויים להחסם או יותר נכון תמונות מסויימות שלא הייתי מצפה לראות במחשב עם חסימה פתוחים חופשי.
גמני.
הייתי בנתיב. עד לפני חצי שנה
חסמו לי לפעמים אפילו שליחה של מסמך למדפסת. אינטרנט...
עברתי לנטפרי. הבעיה היא. שבחסידות שלנו מאשרים רק את נטפרי ואתרוג
מה יותר טוב????

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
שלא הכל וורוד באתרוג
אנחנו אנשים מבוגרים, ידוע לנו כבר שהדבר היחיד בחיים שכולו ורוד זה מרשמלו, חוץ ממנו כל דבר הוא מורכב, בטח סינון אינטרנט.
אנחנו מנסים לברר בצורה מסודרת, ומפריעים לנו בדמגוגיה. וחבל.

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מה שנראה לי מוזר בכל האשכול הזה שבנטפרי אין ויכוחים על עובדות מה פתוח ומה חסום, ובאתרוג יש כאן הרבה סתירות מה פתוח ומה סגור ונראה שזה בגלל הגמישות שלהם כל אחד מקבל סינון אחר.
זה יכול לנבוע משתי סיבות:
1. רמת חסימה. יש באתרוג כמה רמות סינון.
2. לפני כחצי שנה אתרוג לקחו את הפיקוח של בית דין בני ברק, והחמירו עוד יותר את הגדרות החסימה. ואיפשרו למי שרוצה להישאר בהגדרות הישנות.

yudb

משתמש סופר מקצוען
חוץ מנתיב ואתרוג.
אין עוד סינונים?
היה פעם משהו שנקרא נטספארק (משהו בסגנון)
אין עוד?

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני בנטפרי והייתי לפני הרבה שנים ברימון אז אין לי מושג איך זה עובד באתרוג.
לפני כשנה אתרוג שינו את הסינון שלהם, ואפשרו למשתמשים שרצו להישאר בקודם, לדעתי הרבה מהבלבול נובע מזה.

אבל האמת שזהי באמת נקודה לרעת אתרוג, בעוד בסינון האחר ישנו ויקי עם פירוט מה ישנו ומה חסום, באתרוג צריך להשתמש כדי לדעת או לשאול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה