קורונה מה זה אומר חיובי גבולי?

אילה מינה

משתמש מקצוען

ללושקה

משתמש מקצוען
מידיעה:
בדיקות הקורונה בודקות נוכחות DNA של וירוס הCOVID-19 בדגימה שנלקחה.
כלומר או שיש נוכחות אותו וירוס, או שאין, אך מכיוון שלפעמים מתרחשות תקלות כאלה ואחרות - אם יגידו לך שלילי - לא טוב, וחיובי גם לא רוצים להגיד סתם - אז מצאו משהו באמצע=חיובי גבולי.
המלצה - להיבדק שוב

RRL

משתמש מקצוען
D I G I T A L
חיובי- גבולי זה אומר קודם כל- אכזבה!!!!
כאילו אני לא פה ולא שם. מנסיון...
אבל הרבה פעמים זה אומר שהחולה בתהליכי הבראה ואח"כ כבר יצא לו שלילי כי הבריא.

חמוש

משתמש צעיר
תודה רבה
ומה עם מי שהיה במגע?
בידוד רגיל, כמו חיובי?

estyr

משתמש מקצוען
מכירה חיובי גבולי שאח"כ יצא שלילי ואז נדבק פעם נוספת.

ש.א.ז.

משתמש פעיל
אני שמעתי, לא יודעת אם נכון או לא שהמשמעות של חיובי גבולי זה שהבנ"א או בתחילת המחלה, או בסופה, ולכן יש מעט נוכחות של הנגיף בבדיקה.
אולי לכן יש כאלה שבבדיקה שניה שליליים - כי היו בסופה, וכאלה שבבדיקה שניה חיוביים כי הם בתחילתה.
רפואה שלימה לכל החולים!!!

נערך לאחרונה ב:

ירושלמער

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אני שמעת, לא יודעת אם נכון או לא שהמשמעות של חיובי גבולי זה שהבנ"א או בתחילת המחלה, או בסופה, ולכן יש מעט נוכחות של הנגיף בבדיקה.
אולי לכן יש כאלה שבבדיקה שניה שליליים - כי היו בסופה, וכאלה שבבדיקה שניה חיוביים כי הם בתחילתה.
רפואה שלימה לכל החולים!!!
הרופא ילדים שלנו אמר שחיובי גבולי - לפעמים זה אומר שהבדיקה לא נעשתה נכון מבחינה טכנית, בבדיקה השניה שנעשתה 24 שעות אחרי - ביתי יצאה שלילית.

חיים דוביד

משתמש סופר מקצוען
בעקרון מבחינה מקצועחת, זה אומר שהנגיף התגלה רק בסיבוב ה-37 של התא הגנטי
[אין לי מושג מה הכוונה, אבל זה ההסבר המקצועי...]

אין עוד מילבדו

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שכנה שלי יצא לה המוצאי החג הריאשון חיובי גבולי שעשתה בשישי עשתה בריאשון שוב יצאה ח.יובית וביגלל שהיא ילדה לאחר שהיא תוכל לצאת כל המישפחה תיכנס לבידוד שבועיים

ללושקה

משתמש מקצוען
בעקרון מבחינה מקצועחת, זה אומר שהנגיף התגלה רק בסיבוב ה-37 של התא הגנטי
[אין לי מושג מה הכוונה, אבל זה ההסבר המקצועי...]
הבדיקה עובדת כך:
מנסים להכפיל את הDNA הרצוי - ואם קיים הוא מוכפל=2.
ובסיבוב השני אם קיים משהו =4, בקיצור גדל בצורה אקספוננציאלית, ולכן בסיבוב ה37 תקבלו 2 בחזקת 37 שזה מספר מטורף!
אם התגלה 137438953472 זה אומר שהנגיף קיים.
במידה וקיים מספר קטן משמעותית כמו 6 לדוגמה - ככל הנראה מדובר בטעות בבדיקה או בדגימה או זיהום לדוגמה או כפי שקוראים לזה בתוצאות - חיובי גבולי....

Chanae

משתמש מקצוען
חיובי גבולי בד"כ זה אומר סוף המחלה?
אם אני אחכה יומיים בין בדיקה לבדיקה הגיוני שהבדיקה הבאה תצא שלילי
או שאין ענין לחכות בין הבדיקות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה