דרוש מידע מה התסרוקת שעושים היום לילדות?

מצב
הנושא נעול.

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@photos by h
תשלחי לי הודעה פרטית יש לי משהו יפה לילדה עם שער ארוך(פשוט לא נראה לי היא תרצה שאני יעלה לפה)

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תעלי תמונה? מעניין לראות... ;)

מה, את מצלמת אותם כל יום?
מצטערת, הולכים אצלי יחפים, כי אם זה לא מושלם-אני לא מצלמת...
בדיוק לפני שהיא נכנסה למקלחת, הסתכלתי על הצמה הפתוחה והעבה, ונזכרתי שכשהייתי נערונת הלך השיער הדליל וכול דיללו את הקוקו שלהן עם המספריים המדללים והקוקו המדורג... חהחהחה.
והיום הכי הולך עבה, צמה עבה ואם היא לא כזו, אז "פותחים" אותה ומורחים קרמים, מסיכות ומוסים שיתנו נפח לשיער דליל...

טל Multimedia

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בדיוק לפני שהיא נכנסה למקלחת, הסתכלתי על הצמה הפתוחה והעבה, ונזכרתי שכשהייתי נערונת הלך השיער הדליל וכול דיללו את הקוקו שלהן עם המספריים המדללים והקוקו המדורג... חהחהחה.
והיום הכי הולך עבה, צמה עבה ואם היא לא כזו, אז "פותחים" אותה ומורחים קרמים, מסיכות ומוסים שיתנו נפח לשיער דליל...
לי הצמה הזו מזכירה את הנערות של העיירות. רק עם הגבהה מקדימה

Honey36

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
כשאני רואה אחיות של כלות עושות אתזה
זה כאילו הם הבנודודות
אפילו לחברה טובה של הכלה זה לא מדי יפה

~EFRAT~

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אצלי שיש משהו יפה בשיער או כאלו גם אם לא מושלם אז מארגנים אותם, זה שווה! (כמובן אם יש לך כח... וזמן :rolleyes: )
אני פשוט מתעדת המוןןןן

רינת גבאי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
images.jpg
עוד רעיון.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אצלי שיש משהו יפה בשיער או כאלו גם אם לא מושלם אז מארגנים אותם, זה שווה! (כמובן אם יש לך כח... וזמן :rolleyes: )
אני פשוט מתעדת המוןןןן

ממש לא מתעדת :(
נראה לי שהם יהיו בטוחים שהוצאנו אותם לאומנה לתקופות ארוכות... אחרת איך אין לנו תמונות שלהם?

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

Honey36

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
חסום

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אין לי כ"כ מושג מי זו אלזה (לשמחתי) חוץ מזה שזו דמות דיסני של משהו הקרח.

אבל אני מחפשת משהו לחתונה, בש"ב אבקש מכן רעיונות לתסרוקות שאני אעשה לה
כן :eek: אני יודעת לעשות תסרוקות, אבל לא רוצה להתחיל ביום הזה גם להלביש שיירה וגם לאפר אותי ועוד אחות (אני מאפרת) וגם לנסות את כוחי בתסרוקת, לא למדתי, אבל לפורים אני קבוע עושה לה (כשהיא כלה)

רבקה@

משתמש פעיל
אני באה לכתוב לך שבאמת לשער של הבת שלך(ראיתי את תמונה שלה..)
לדעתי מהמםםם צמה או כל קליעה אחרת- שוב, תעשי על זה חיפוש בפינטרס- יש דברים מטורפים
נכון שזה מבגר אבל זה מיוחד ואצילי ומוסיף המוווון המון חן- למי שמתאים לה- בת עם שיעריפה, עבה וארוך זה יכול להראות מדהים.
יש כל מיני סוגי קליעות, אבל הרעין שזה אמור לתת מראה של צמה עם נפח והמקידמה מסודר בצורה יפה אבל לא מלאכותית, עם שילוב של אקססוריז- או פרחים חיים שזורים בצמה- יוצא מדהים או כל משהו אחר.
אבל לדעתי את אמורה קודם לברר קודם עם מי שקבעת איתה מה היא יודעת לעשות יפה...(בתור מתסרקת אני רק מעידה שיש הבדל די רציני בין התמונות בפינטרס למה שיוצא- לפעמים גם לכיוון הטוב, אבל אף פעם לא יוצא אותו דבר....)
הרבה מזל טוב!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה