מה העלות של בניית דף פייסבוק עסקי?

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני צריכה להציע ללקוח דף פייסבוק עסקי, בנוסף לכל רכיבי ההצעה שלו
מה המחירים בשוק?
יש לי מישהי שעושה לי את זה, אבל אין לי מושג אם המחיר שלה יקר, או זול

kidumy

משתמש חדש
שלום רב, אשמח לבנות לך דף עסקי ללא תשלום. אנו חברת קידום ושיווק ברשת האינטרנט המתגאים לשרת מאות לקוחות מרוצים. החזון שלנו הוא לגרום לעסקים חדשים לעלות, לצמוח ולהצליח בתחומם. אשמח לייעץ לך בכל שאלה בתחום השיווק הדיגיטלי על מנת שגם העסק שלך יהיה מהמצליחים. דוגמאות לאתרים שקידמנו ופתחנו עבורם דף פייסבוק

עסק חדש שנפתח לפני חצי שנה - תוכלו לבקר באתר ובפייסבוק ולראות את איכות היצירה
נאו אייר - סיגריות אלקטרוניות

בברכה

אלירן זוהר חן
מנכ"ל קידום ישיר
052-583-6336

מיליארד

משתמש פעיל
D I G I T A L
פתיחת הדף זה סיפור קטן, ובדרך כלל זה בחינם אם עושים פעילות נוספת בתשלום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה