מה המחירים למדבקות בגודל כרטיס ביקור??

• פותח הנושא תם
  • פורסם בתאריך

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מי שיודע פרטים שיכתוב, תודה! (מאיזה כמות וכו'..)

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גם ניילון וגם נייר

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
רגע, מה אף אחד לא מדפיס או הדפיס כאן מדבקות?
אין מצב לעזרה או אפי' להצעת מחיר?????

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נו מה יהיה??????????..

תוסס

משתמש פעיל
אתה צריך באמת?

אתה צריך גם ניילון, גם נייר, כל כמות...

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני רוצה לדעת פחות או יותר מחירים, בין אם זה אלף מדבקות בכך וכך, או 300 בכך וכך, תמיד יש מנינמום כלשהוא, או מבצע, הלקוח מחכה....

אני כמובן מדבר על פרוצס.

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ניילון?

גרפוטו

משתמש מקצוען
אני הדפסתי בפרסום אקספרס על מגנט 1000 יחי' (-זה המינימום) ב- 169 ש"ח! אני מאמינה שבלי מגנט זה עוד פחות, תברר.

תוסס

משתמש פעיל
גרפוטו
באתר שלהם המחיר ל8*5 _(ס''מ פחות מהסטנדרט 9*5)המחיר הוא 250 לפני מע''מ- ומשלוח (40 ש''ח)
ולא לשכוח העבודה תוך 7 ימים.

גרפוטו

משתמש מקצוען
היה להם מבצע (פרסום במודיעין עלית) של 169 ש"ח, אני פניתי שבועיים לאחר סיום המבצע, ואמרתי להם האם המבצע עדיין קיים, הם אמרו שאם אסגור היום יתנו לי במחיר ההוא, זה היה לפני כשלשה שבועות, לא יודעת מה היום, תנסו.
משלוח לקרית ספר 25 ש"ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה