התייעצות מה היית עושה אם לא היו משלמים לך על העבודה?

מצב
הנושא נעול.

אלי @@@

משתמש מקצוען
עצוב מרתיח ומרגיז נורא
אנחנו מכירים את זה מקרוב אומנם אשתי לא גננת אבל גם היא לא קיבלה אז משכורת תקופה ארוכה
וכמה שנלחמנו והגענו עד המנכ"ל ושר החינוך וח"כ וכמובן כל הפיקוח על הרגליים וכלום לא קרה
א. אין סיכוי שאת לא הולכת לעבודה זה רק יפעל לרעתך
ב. בסוף כל הכסף יגיע את לא הראשונה שזה קורה לה גם ברשתות וגם בעמותות במיוחד בחודש הראשון
תמיד הם יכולים לטעון שהפרטים לא עודכנו נכון והיה להם תקלה במערכת ועוד תירוצים מגובבים כאלה
ג. אם זה מוסד חרדי ידוע גם ככה לא תתבעי אותם כי אין רבנים שיגידו לך שכן ואם זה לא מפריע לך אז הם יפרסמו את זה לכל וימצאו סיבה לפטר אותך מכל מוסד או עבודה שתעבדי בה שקשורה אליהם ולמרר לך את החיים במשפטים שנים
עצתי היא להוציא מכתב מעו"ד דרך שי"ל יש להם עו"ד שמתמצאים בזה ולשלוח להם והכסף יגיע גם אם לא מחר אז חודש הבא או חצי שנה
(זה המקרה שלנו )
בהצלחה ובקלות

שמעון963852741

משתמש פעיל
קיבלתי הרושם שמדובר בביה"ס, אני טועה?
א"כ יש רבנים, וזה לגמרי חלק מהתפקיד שלהם.
מהצחוקים נראה שלא הובנתי, לא התכוונתי לראשי העמותה, אלא לכך שאם מדובר באנשים חרדיים אם הם יוזמנו לב"ד הם יגיעו ויצייתו לפסק. בכזה מקרה אין שום התר ללכת לבית משפט. (ובכל מקרה אסור ללכת ללא התר מרב)

123tha

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
קרה לי פעם מקרה כזה.
משיחה איתם התברר שהיתה בעיה עם דיווח השעות שלי.
הוציאו תלוש על שקל, בשביל לדעת שעבדתי באותו חודש אולי לוותק או משהו כזה...
בחודש הבא השלימו לי.

שושנה הנחמדה

משתמש רשום
נכון
המפקחת התחננה אלי שאני אעבוד מדובר על עבודה בצהרון תמורת 80 לשעה בתור גננת בגלל שאמורות להיות 2 סייעות ויש סייעת אחת וזה באמת גן מאוד מאוד מאוד קשה
גן שכולם חוצניקים ואף אחת לא רוצה לעבוד שם
והייתי בטוחה שהיא תקיים את הבטחתה אני מתקשרת והיא מסננת
וכמה ימים לפני העשירי לחודש הבהרתי לה ברור שאם בעשירי לא יכנס לי לפי 80 לשעה אני עוזבת אז היא אמרה ברור אני אסדר לך
הסיפור הזה מוכר לי מאחותי עובדת בצהרון מטעם עמותה הבטיחו לה 90 ש"ח לשעה ולא משלמים לה משכורת
היא מדברת איתם והם מתחמקים
היא אמרה להם שהיא עוזבת והם אמרו לה לא חוקי צריך חודש מראש וכו'
תכלס לא מפקידים לה שום משכורת ...
מעניין אם מדובר באותו גוף....

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוכר
בררתי על עבודה בתור סיעת פרטית ובתור חלפות מעון לילדים חולים.
זוכרים את הרפורמה של השכר של הסיעות? מסתבר שיש מקומות שלא שמעו על הרפורמה או לא יודעת מה.
מחפשים סיעת פרטית לילד 20 ש"ש בשכר מינימום! באמת! מי מוכנה לעבוד במשכורת רעב כזאת? אפילו טלפנית מקבלת יותר בגלל הבונוסים!
או חלופת מעון שזה גננת לכל דבר- 32 שקל לשעה! אתם רציניים?

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מה הנורמה היום לעבודת מזכירות?
נראה לי קצת יותר ממינימום, אבל זה בד"כ לא 20 ש"ש אלא לפחות 25, וזה לא סיעת! סיעת זה עבודה פיזית, ובוודאי לא גננת! וזה גם רחוק מהנורמה. הנורמה לפני הרפורמה היתה 35-37 לשעה

יהודיה כשרה

משתמש צעיר
קרה לי גם פעם, כמה חודשים של נידנודים, ולא היה עם מי לדבר.
בערב יום כיפור פניתי אליהם, אמרתי להם שאני במקומם לא הייתי משחקת עם יום הדין שלי ושל בני משפחתי בשביל כמה מאות שקלים
וזה עבד.

גבריאל ישראל

משתמש רשום
עיצוב גרפי
קרה גם לי לכתי למילויי מקום בצהרון בקריאות של מהרגע להרגע בשכונה אחרת (40 דק' נסיעה כל צד) כבר עברו תשעה חודשים מהפעם האחרונה ולא ראיתי שקל
מידי פעם אני מנסה ליצור קשר עם ההנהלה ולאחר שהם כבר עונים (לאחר 30 שיחות מ 4 מכשירים במקביל) הם מסרים לי סיפורים שהנה בראשון לחודש יכנס, ב15 יכנס וכעז"ה
פשוט חוצפה

הדס99

משתמש מקצוען
א
לא בטוח,
יש אנשים חזקים מאד,
הם מסודרים מבחינה חוקים כנראה,
הם לא יסתכנו,
ורק יכולים להפיל יותר בפח,
לצערי, שמעתי על כאלו עמותות....
יך מסודרים עם תלוש של 1; ש"ח? לא מצליחה לראות את זה חוקי משום כיוון

שוקלד בלונדי

משתמש פעיל
קרה גם לי לכתי למילויי מקום בצהרון בקריאות של מהרגע להרגע בשכונה אחרת (40 דק' נסיעה כל צד) כבר עברו תשעה חודשים מהפעם האחרונה ולא ראיתי שקל
מידי פעם אני מנסה ליצור קשר עם ההנהלה ולאחר שהם כבר עונים (לאחר 30 שיחות מ 4 מכשירים במקביל) הם מסרים לי סיפורים שהנה בראשון לחודש יכנס, ב15 יכנס וכעז"ה
פשוט חוצפה
הם אמרו שעד סוף השבוע תיכנס המשכורת
הם אמורים לשלם לי כולל הלנת שכר
ואם לא אני פונה לעו"ד

לוי אלי

משתמש מקצוען
עבדתי חודש שלם עבודה באמת קשה וקיבלתי....
תצחקו
שקל
כן
שקל אחד
הזוי!!!
התקשרתי למפקחת והיא מסננת אותי ואחרי שאני מתקשרת דרך טלפון אחר היא עונה ואומרת שתטפל בזה....
דוחה אותי בקש
מה לעשות?
אני רוצה לעזוב ולתבוע
איך עושים את זה??
וואוו
שלושה חברים שלי ממתינים למשכורת לשלושה חודשים מעמותה כלשהי (שלא נכתוב את שמה) מלפני יותר מחצי שנה...
מתרוצצים כמו משוגעים ולא מוצאים פתרון...
ניסיתי לעזור - כלום...
ניסיתי לעודד - דיכאון
ניסיתי להצחיק לפחות - רק העלתי את העצבים...
בסוף כדי להראות להם שהם לא לבד הראתי להם את מה שכתבת...
לראשונה עלה חיוך על פיהם...
לא עברו שני שניות והם נקרעו מצחוק!!!!!
תלוש על שקל????
עדיף כבר לא לקבל!!!
אם לא יצא לך מזה כסף לפחות תדעי שיצא מזה חיוך...
משתתף בצערכם אבל לא מכיר פתרון יעיל...
רק בית משפט (עם עמותה זה קצת לא מתאים... אבל עם גן... למה לא???)

שוקלד בלונדי

משתמש פעיל
וואוו
שלושה חברים שלי ממתינים למשכורת לשלושה חודשים מעמותה כלשהי (שלא נכתוב את שמה) מלפני יותר מחצי שנה...
מתרוצצים כמו משוגעים ולא מוצאים פתרון...
ניסיתי לעזור - כלום...
ניסיתי לעודד - דיכאון
ניסיתי להצחיק לפחות - רק העלתי את העצבים...
בסוף כדי להראות להם שהם לא לבד הראתי להם את מה שכתבת...
לראשונה עלה חיוך על פיהם...
לא עברו שני שניות והם נקרעו מצחוק!!!!!
תלוש על שקל????
עדיף כבר לא לקבל!!!
אם לא יצא לך מזה כסף לפחות תדעי שיצא מזה חיוך...
משתתף בצערכם אבל לא מכיר פתרון יעיל...
רק בית משפט (עם עמותה זה קצת לא מתאים... אבל עם גן... למה לא???)
לא הבנתי למה אי אפשר לפנות לעו"ד?
גם הגן מנוהל דרך עמותה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה