מה הייתם עושים במקומי?

יראת

משתמש מקצוען
אנחנו גרים בקומה גבוהה, וחושבים על מעבר דירה, האם לא כדאי לקנות דירה בקומה 1? יש רעש חזק?

קרן אורה

משתמש צעיר
נכתב ע"י עידית פ;2510479:
אנחנו גרים בקומה גבוהה, וחושבים על מעבר דירה, האם לא כדאי לקנות דירה בקומה 1? יש רעש חזק?

הרעש תמיד עולה למעלה, גם בקומה שלישית יש רעש נוראי לפעמים.

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י עידית פ;2510479:

הפוך, אני הייתי מעדיפה קומת קרקע רק בשביל שלא יהיה לי את הלחץ של להרעיש לשכנים.

לאה ורחל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני תמיד גרתי בקומה שניה
ופחדתי להרעיש
היום אני גרה בקומת קרקע וממש כיף
אין לי לחץ שאני מרעישה לשכנים
אם יש לך אפשרות לעבור לקומה נמוכה בלי מדרגות זה נהדר

לי לה לו

משתמש רשום
אם יש חניה או לובי גדול ליד הבנין או בבנין -אז לא כדאי לגור בקומת קרקע וגם לא בקומה ראשונה
במיוחד לא לאלו שסובלים מרעש
כי באמת יש מקומות שאין אפשרות להשכיב ילדים עד 9 בערב -בקיץ וכו'
וגם בשבת זה סיוט

אביגיל 24

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נוסף להכל - זה סכנה בימבה בכביש

אביגיל 24

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י לאה ורחל;2509663:
בשבת אני מטיילת בביתר אני נחרדת מהרעש של הבימבות
לדעתי צריך להוציא אותן מחוץ לחוק
עברתי דירה בגלל רעש בביתר של בימבות במורד הרחוב

Sarah07

משתמש פעיל
אני לא מכירה רעש של בימבות, אין ברחוב שלנו, אבל מכירה ועוד איך רעש מהמם ותמידי של ילדים חמודים שבאים לשחק בגינה שמתחת חלון הבית שלי.
לפעמים שואלים אותי בטלפון - כמה ילדים נמצאים אצלך בבית? כי שומעים את הרעש מהגינה...
לדעתי זה ענין של הרגל, לגמרי!!
כשם שתושבי רחוב רבי עקיבא בבני ברק התרגלו לרעש של האוטובוסים וישנים היטב (לא ברור לי איך!!) כך גם אני התרגלתי לרעש המקסים מהגינה ואני אפילו כבר אוהבת, וישנה מצוין ב"ה.

ולפני שכולם כועסים ומתרעמים - אני לא בעד נסיעה בבימבה בשבת משום כיוון שהוא, לטעמי זה לגמרי לא מתאים לקדושת השבת.

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י לאה ורחל;2515426:
אני תמיד גרתי בקומה שניה
ופחדתי להרעיש
היום אני גרה בקומת קרקע וממש כיף
אין לי לחץ שאני מרעישה לשכנים
אם יש לך אפשרות לעבור לקומה נמוכה בלי מדרגות זה נהדר

אל תדאגי, מי שגר למעלה שומע טוב מאוד גם רעש מהדירה מתחתיו.

soundwave

משתמש צעיר
ב"ה

תהיי סמוכה ובטוחה שאת לא היחידה שקיבלה את המכתב הזה....

מי שזה עד כדי כך מפריע לו לא יעשה חצי עבודה וישלח רק למשפחה אחת שמרעישה.... אלא לכולם...

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י soundwave;2515668:
ב"ה

תהיי סמוכה ובטוחה שאת לא היחידה שקיבלה את המכתב הזה....

מי שזה עד כדי כך מפריע לו לא יעשה חצי עבודה וישלח רק למשפחה אחת שמרעישה.... אלא לכולם...

חכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה