מה ההבדל בין ווצאפ במחשב לצאט במייל או לTEAMS

mirimer13

משתמש פעיל
לצורך הצעת עבודה בה יש דרישה לווצאפ חשוב לי לדעת האם יש פסול בתוכנה או רק העובדה שזה על סמארטפון

E7

משתמש פעיל
הבעיה היחידה זה הסטטוס
שאפשר לחסום אותו

mirimer13

משתמש פעיל
עיקר הברור שלי הוא מבחינה רוחנית
מה המשמעות לרוחניות בהחזקת חשבון ווצאפ
כלומר - זה שנטפרי לא מאפשרים ווצאפ, האם מוצדק לדעתכם
מעורפל לי כל הנושא הזה

E7

משתמש פעיל
עיקר הברור שלי הוא מבחינה רוחנית
מה המשמעות לרוחניות בהחזקת חשבון ווצאפ
כלומר - זה שנטפרי לא מאפשרים ווצאפ, האם מוצדק לדעתכם
מעורפל לי כל הנושא הזה
תשאלי רב, לצורך עבודה בד"כ מתירים, אין עם זה באמת בעיה חוץ מהסטטוס, לא ברור למה נטפרי חוסמים..

אבו מאיר

משתמש מקצוען
הסטטוס זה הבעיה העיקרית..(תחשוב על זה שיש לך בכיס אלבום תמונות של כל נשות הקשר בפלאפון והלוואי שזה הסתכם בתמונות....:eek::eek:)
השאר זה עניין של קבוצות שיכולים גם להיות בצ'אט רק שתכלס' החברה הבעייתים נמצאחם יותר בווצאפ..
למרות שאין סיבה טכנית באמת להעדיף ווצאפ.

aeb

משתמש סופר מקצוען
במקרים מיוחדים נטפרי יכולים לאשר בכפוף לאישור ועדה שלהם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה