דרוש מידע מה דעתכם על נסיעה ארוכה ברכבת בתקופה הזאת?

הר הבשן

משתמש מקצוען
כגר בפיריפריה ונוסע הרבה ברכבות. אין כמו הנסיעה ברכבת בזמנים אילו למורות שבזמנים רגילים האוטובוס עדיף הרכבות פשוט כמעט ''ריקות'' הרבה יותר פחות עומס והכי חשוב הרבה יותר פחות פריצות אפשר בתקופה הזאת לראות קרונות כמעט ריקים גם אחרי העלאה בת''א סבידור מרכז בשעה 4.00 אחה''צ

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא נראה לי שבבין הזמנים הרכבות יהיו ריקות. כדאי לקחת את זה בחשבון - רק מיום ראשון אפשר יהיה לראות מה המצב באמת.

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אנחנו נוסעים ובבין הזמנים הרכבות עמוסות עם חרדים (נראה לי שהחילונים לא נוסעים בבין הזמנים ברכבות - לא יכולים לסבול את הרעש והטיילת של המוני הילדים בלע"ה :p)

הר הבשן

משתמש מקצוען
אנחנו נוסעים ובבין הזמנים הרכבות עמוסות עם חרדים (נראה לי שהחילונים לא נוסעים בבין הזמנים ברכבות - לא יכולים לסבול את הרעש והטיילת של המוני הילדים בלע"ה :p)
כנוסע הרבה ברכבות יש הרבה יותר חדדים בבין הזמנים ברכבת אך התיאור שהבאתם רחוק מהמציאות עדיין רוב רובה של הרכבת עם חילוניים והרכבות לא ''עמוסות'' בחרדיים

חיולה

משתמש מקצוען
ברור ברכבת
נסיעה באוטובוס היא חתיכת הדבקה...
ממש לא!
ברכבת אין חלונות הכול אטום ויש מיזוג אויר ולכן יש פוטנציאל גבוה יותר להדבקה כי אין תחלופת אויר מבחוץ
באוטובוס (יש אוטובוסים של טיולים שהם גם אין חלונות כמו ברכבת ולכן זהים) אפשר לפתוח חלונות ויש תחלופת אויר מה שמוריד את הסיכויים להידבקות.

אבי עמנואל

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
לדעתי נסיעה ברכבת, ובפרט בתקופה הזו- חוויה!
אני משתמש ברכבת ככלי תחבורה עיקרי, ופרט כשאני נוסע עם ילדים, נסיעה נוחה, הילדים בלי בחילות, אטרקציה לילדים, שירותים, ומרחיבים.
פשוט חויה!

rrrry

משתמש מקצוען
הרכבת בימים הללו ריקה
היום נסעתי בשעות הבוקר הייתי לבד בקרון

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
השאלה היא אם אין סיכון של הודעת כניסה לבידוד ברגע שאחד מהנוסעים בכל שטח הרכבת עם קורונה - כשמדובר בנסיעה ארוכה עם הרבה אנשים יחסית שעולים ויורדים
הבידוד הוא רק אם שהו במרחק של 2 מטר לא?

שמיט

משתמש מקצוען
ניתן לדעת משוער מה מצב התפוסה ברכבת בנסיעה המתוכננת שלכם,
ע"י כניסה לאתר https://www.rail.co.il/ - רכבת ישראל > תכנון נסיעה,
אחרי זה כתוב לכם מה סכום המקומות הנותרים להזמנה המבוקשת..
כתוב את מספר המקומות הפנויים שנשארו,
לא כתוב מתוך כמה
כמה אנשים יכולים היום להיכנס ברכבת לפי הנחיות משרד התחבורה?

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כנוסע הרבה ברכבות יש הרבה יותר חדדים בבין הזמנים ברכבת אך התיאור שהבאתם רחוק מהמציאות עדיין רוב רובה של הרכבת עם חילוניים והרכבות לא ''עמוסות'' בחרדיים

יכול להיות שהגזמתי ויש המון חילונים אבל יש גם המון חרדים. המון.

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
כתוב את מספר המקומות הפנויים שנשארו,
לא כתוב מתוך כמה
כמה אנשים יכולים היום להיכנס ברכבת לפי הנחיות משרד התחבורה?
ברכבת רגילה בס"ה ניתן להזמין 500 מקומות (יש כאלו 200).
אולי חוץ מזה יש גם מקומות שמורים לעובדי הרכבת או לחיילים וכו'...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  41  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה