כללי מה דעתכם על הסט המצורף

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י polin;333628:
גמאני!!!
ולכל השואלות, בקשר למילקשייק:
אינסטנד שוקו=אינסטנד פודינג שוקלד.
וקפה הכוונה לנס קפה. (ולא נס שוקו כמו שכתבתי בטעות למעלה)
מומלץ בקור!
(כתום ירוק, באותו לינק משמשים גבר ואישה? או שאני טועה?)

lew

משתמש רשום
אני לא זועקת ולא מתלוננת, אני גם משתמשת באתר הזה עובדה שזיהיתי את העבודה...
מותר במאה אחוז להשתמש במוצרים שניתנים חינם דרך האינטרנט אחרת למה הם קיימים? ואת לא מפרסמת את זה למליונים ולא פוגעת בזכויות של אף אחד סתם להנאתך בכיף שיהיה לך!
אבל אם את רוצה חוו"ד על העיצוב הגרפי של המוצר אז זה כל מה שיש לי להגיד...

כתום וירוק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
את מבינה לבד שזה לא בדיוק כמו שהיה באתר אלא עם שינויי עריכה קלים ועל זה ביקשתי חוו"ד ולא יותר.

israelm24

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש לי משהו לומר לכל ה"מזדעקים" למינהם..

האתרים החינמיים/בתשלום שמציעים חומרים גרפיים נועדו בדיוק לשם המטרה הזו, שאנו כגרפיקאים נוריד כאוות נפשנו ונחסוך לעצמנו המון המון זמן. כן! בדיוק לשם כך הם נועדו. הרי לא יעלה על הדעת שבכל פעם שנצטרך תמונה עבור עיצוב גרפי כלשהו, נגייס את כישורינו כצלמים בגרוש ו"נרביץ" סט תמונות ראוי ומכובד... כנ"ל לגבי גרפיקה וקטורית וטמפלטים מוכנים הניתנים להורדה!

מתקדמת

משתמש רשום
israelm24<SCRIPT type=text/javascript> vbmenu_register("postmenu_333845", true); </SCRIPT> מצטרפת גם לדעתך
לגבי לקיחת תמונות/וקטור וכו...מוכנים
מעצב גרפי טוב ומקצועי יכול לקחת משהו מוכן ולשלב אותו בגרפיקה בצורה מקצועית, מעצב גרפי לא מקצועי - התוצאה בהתאם -הקומפוזיציה הסופית נעשית בד"כ על ידי המעצב ומי שלא יודע לא יודע!!!

ayala

משתמש מקצוען
לעבודה במקום שדורש מהירות ומוותר על איכות, כמו למקומון למשל- נראה לי שאין מנוס מלהשתמש באלמנטים מוכנים.
אבל אם עובדים במקום שנותן את הזמן ודורש ומשלם עבור האיכות, אז יש ליצור לבד. וכנ"ל לעבודה עם לקוח- זה תלוי מה הוא רוצה, אם הוא רוצה עיצוב מושקע מאד או משהו זול- תלוי כמה הוא משלם.

מתקדמת

משתמש רשום
לעבודה במקום שדורש מהירות ומוותר על איכות, כמו למקומון למשל- נראה לי שאין מנוס מלהשתמש באלמנטים מוכנים.
אבל אם עובדים במקום שנותן את הזמן ודורש ומשלם עבור האיכות, אז יש ליצור לבד. וכנ"ל לעבודה עם לקוח- זה תלוי מה הוא רוצה, אם הוא רוצה עיצוב מושקע מאד או משהו זול- תלוי כמה הוא משלם.

אם מדובר במשהו כמו חפץ לפירסום או משהו כזה אשקיע בצילום מחדש ולא אקח תמונה ומאגר(שוב -לגבי מקום עבודה רציני כמו משרד פרסום וכדו') אבל אם יהיה לי צורך בתמונה וקטורית כמו סרט מתנות וכדו' לא אבזבז את שעותי בזמן שיש עשרות וקטורים מוכנים בנושא -אשדרג את הוקטור ואשלב אותו כנדרש

טאצ'

משתמש רשום
ישראל דברים כדורבנות!! מסכימה עם כל מילה שלך
אילה מה קשור התשלום??? אין שום מניע להשתמש בווקטורים / תמונות / פילטרים / אקשנים וכו' מוכנים רק בגלל שהלקוח 'משלם יותר'. העבודה לא תצא פחות יפה אם משתמשים באלמנטי-עזר מוכנים. אנלא רואה שום פסול בכך
כתום ירוק את בסדר גמור ואת לא צריכה להצטדק

חבר'ה מה עם המתכונים????;)

polin

משתמש רשום
יש לי פיציות פרוה

מאד מאד קלות
בצק עלים מרודד מעט
מילוי:
חרדל
בצל מטוגן
קצת מים
לערבב

למרוח את המילוי, על הבצק המרודד
לגלגל, לחתוך ולשים בתבנית (כמו ששמים שושנים)
וזהו!
מאד קל וטעים!
תנסו

כתום וירוק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י zb;332454:
רעיון מקסים!!

עבודה יפיפיה, ואולי תציעי את הגרפיקה לבתי החלמה ליולדות?!

אם כך, אז, כמה הייתם מתמחרים כזה דבר?

קבצים מצורפים

• שעוונית ורוד.jpg
    KB 61.6 · צפיות: 13
  • תויות.jpg
    KB 55.9 · צפיות: 9

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אם זה לבית החלמה הפעם- לא נראה לי שהם יבדקו למי נולד בן ולמי בת לפני שמניחים על השולחן...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה