כללי מה דעתכם על הסט המצורף

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ביתית כמובן - את ממיסה חמאה, למצב שהיא רכה אבל לא נוזלית, מוסיפה לה שום כתוש או אבקת שום, מכניסה לקערית יפה, שמה בפריזר קצת שזה יתקשה. זהו.
תיכף יעיפו אותנו לפורום מתכונים.... אה, סליחה, אין פה כזה.....
help
עקרות בית משתלטות על פורום גרפיקה
מנהלים - תעזרו לנו, תנעלו אותנו בבקשה.

ישכאן

משתמש רשום
רעיון מקסים . הביצוע גם מיווווחד!!!. אני הייתי כותבת לבריאות ולא בתאבון (=לא אוהבת ת'מילה הזותי...).. באמת אפשר לפתח את זה בצורה עיסקית יותר... תרוויחי ביושר!

ושרה 100 , איך ידעת שאני מחפשת מילקשייק, רק תגידי אינסנט שוקו - זה שוקולית ? וחצי מה, כוס, חבילה...
וקפה - זה קפה נמס - נס קפה? נכון?
תודה!

אה, ואיך הצבעים????????????

wantstknw

משתמש רשום
רעיון נורא נורא חמוד!! ביצוע נהדר!
זה יעשה להם ממש חשק לאכול!

הצבעים לדעתי בסדר גמור, הרי זה עשוי בשביל הולדת הבן אבל כמו שאמרו אחרים בהחלט יכול להיות שאדום היה מוסיף.

מרגלית10

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
רעיון מקסים!!
צבעים יפים מאוד, בכך אופן זה בן...
ולא בדיוק הבנתי איך את משתמשת בתוויות? מדביקה על כופסאות או מה בדיוק?

כתום וירוק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
חוררתי עם מנקב חור בפינה והשחלתי בסרט מתנות כסף וקשרתי על כל קופסא של מוצר. את הלחם שמתי בשקית צלופן.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ישכאן;332699:
ושרה 100 , איך ידעת שאני מחפשת מילקשייק, רק תגידי אינסנט שוקו - זה שוקולית ? וחצי מה, כוס, חבילה...
וקפה - זה קפה נמס - נס קפה? נכון?
תודה!
צודקת לא כתבתי ברור.
אינסטנד שוקו=אינסטנד פודינג שוקו, חצי חבילה.
וקפה= נס שוקו.

ayala

משתמש מקצוען
חביתה משודרגת: אם טורפים חלב יחד עם ביצים מקושקשות ואופים בתנור\טוסטר אובן, יוצאת חביתה נפוחה יותר ונראה קצת כמו פשטידה.
יש לי מתכון לחביתת "בטטה ורוזמרין" אבל בטח לא תעשי את זה בדיוק, אבל אפשר לקחת את הבסיס.
לחמם תנור ל-180, ובינתיים לחמם במחבת קצת שמן זית ולטגן בצל קצוץ 5 דק',ואז להוסיף קוביות בטטה להקפיץ 5 דק' עד להזהבה, מסדרים בשכבה אחת במחבת.
טורפים את הביצים עם חלב ורוזמרין, מלח פלפל, ולצקת על הבצל והבטטה במחבת, לבשל כ-3 דק' על האש.
להעביר את המחבת לתנור ולאפות 15-20 דק' עד שהמאפה מזהיב.
----לא יודעת במה להחליף את הבטטה בשביל ילדים.. אולי לעשות בלי הירקו המטוגנים? אם אין תנור, אולי תנסי על אש נמוכה עם מחבת סגור, ותנסי את זה קודם בלי קשר ל"הפתעה" לראות אם זה עובד.

orli_dimri

משתמש פעיל
כתום וירוק,
רעיון חביב וחמוד.

גם הביצוע.
הייתי משנה את הצבעים, הם קרים מידי.

טאצ'

משתמש רשום
כתום וירוק,
איזו השקעה! כל הכבוד!!!

האשכול הזה ממש שיעשע אותי...(מעניין שעדיין לא נעלו אותו)
ואם כבר מתכונים, אז יאללה,
תשפכו פה מה אפשר להכין לערב לביבות משפחתי....
:)

polin

משתמש רשום
אשמח לקבל מתכונים לערב לביבות,

והנה אחד כזה, סלט מרשים וצבעוני

חסה חתוכה
מנגו

ברוטב:
גרעיני רימון
חרדל
שמן זית
לימון
טיפטיפה סויה

תהנו!

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
lew למה עשית את זה???
לא נחמד מצידך...

מתניה

משתמש רשום
בפורום צילום - אם מישהוא מעלה תמונה לא מיקצועית.. כולם שם מזדעקים כדי לא להוריד את רמת הפורום,
פה בעיצוב גרפי - מאוד עדינים...

ir

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
{בפורום צילום - אם מישהוא מעלה תמונה לא מיקצועית.. כולם שם מזדעקים כדי לא להוריד את רמת הפורום,
פה בעיצוב גרפי - מאוד עדינים... }

אני רואה את זה כמחמאה !

ayala

משתמש מקצוען
נכתב ע"י polin;333338:
והנה אחד כזה, סלט מרשים וצבעוני

חסה חתוכה
מנגו

ברוטב:
גרעיני רימון
חרדל
שמן זית
לימון
טיפטיפה סויה

תהנו!
סלט נהדר.. אנחנו עושים את הסלט הזה עם בצל סגול חתוך לרצועות דקות (זהירות, לא לשים יותר מדי בצל)
את המנגו לטעמי עדיף לחתוך די קטן.

כתום וירוק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י lew;333343:
אחרי שכולם התרגשו מהמתכונים לא נעים לי להיות קטנונית
אבל אם כבר מדובר בפורום עיצוב אני יאמר מילה על העיצוב : http://www.bazaardesigns.com/4619-baby-arrival-announcement-card/

נכון.

מודה ולא מתביישת.

זה נטו עבודה לחברה שילדה ולא ללקוח שמשלם וכתבתי זאת מראש.

אני לא רואה צורך בלהשריע יותר מזה ולא רואה בעיה כלשהי להעזר מאד במוכן!

ג.ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ואם זה ללקוח שמשלם? אסור להשתמש בציורים מהאתר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה