מה גורם לכם למממש קופונים?

דובדבני

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
סקר:
תיבת הדואר מפתיעה אותנו מידי פעם עם קופונים למיניהם. האם אתם מממשים אותם?
מה גורם לכם להחליט לממש אותם?

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
א. אם הם שווים.
ב. אם הם זמינים.

הסבר: הנחה של 5% ברשת X, הנמצאת במרחק 10 ד' נסיעה מביתי - לא מעניינת אותי.
הנחה של 20 ש"ח על סימילאק, ברשת בה אני ממילא מבצעת את קניותי - נו, זה סיפור אחר :).

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם הם שווים מאוד אני עשויה אפילו להתאמץ מעט בשביל להשיג אותם (עם דגש על המעט).

adir28

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
כשתאריך הסיום של המימוש לא קרוב מדי. אני לא ארוץ בתוך יומיים כי עוד מעט זה נגמר, אבל אם יש עוד כמה שבועות - מסתבר שיצא לי במילא לעבור שם ולקנות.

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רק אם אני הולכת לשם ממילא. אין לי שעה לבזבז בשביל עשרה שקלים.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
1..כשזה מוצר שאני בכל מקרה מתכננת לקנות בתקופה הקרובה 2.שהמחיר המוצג באמת זול אחרי שבדקתי בשוק 3.שאני יודעת מי מספק את המוצר והאחריות ולא מתנדף לי. 4. מימוש קרוב לבית או באזור סביר או דמי משלוח כלולים במחיר (ולא דמי משלוח מופקעים שלא שווים את המחיר)

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מתיבת הדואר לפח האשפה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה