התייעצות מה אתם מביאים לגננות לפורים?

שרה ל 123

משתמש פעיל
בדר"כ גם מכירים את האנשים ורואים למי יש יותר יכולות ולמי פחות, משפחות גדולות וכו'

לדעתי מעריכים יותר מישהו שהתאמץ בשביל להביא 30 שח יותר ממישהו שבקלות לו להביא 300

משפטנית פח

משתמש מקצוען
לא מזלזלת. (מיליונר זה לא רק בכסף) אבל מרגיש לי לא נעים להביא מתנה של 30 שח למטפלת ששומרת על הבן שלי כל יום כל כך הרבה שעות
אני אישית חושבת שלמטפלת יחידה ליום שלם (כלומר בהנחה שזה יום שלם עד 4 ואין עוד סייעות וכ) צריך לתת משהו מכובד. אישית התאמצתי תמיד לתת למטפלות יחידות לפחות 100-120 ש"ח ולחסוך בדברים אחרים. כמובן כל אחד בהתאם לשיקוליו, סולם העידפויות שלו והיכולת אבל מאמינה שמדובר בעבודה מאד קשה ושוחקת ולא מספיק מתגמלת אז לפחות ההורים ינסו להתאמץ מעל ומעבר להביע הערכה. כמובן רק דעתי האישית ותו לא.
הבעיה זה גן עירייה שיש הרבה מאד סייעות צהרוניות וכ ולתת לכולן ( ובאמת מגיע להן מאד!!) משהו מכובד מעבר לסכום הכללי שאוספים כבר יוצא ממש בלתי אפשרי. ממש בעיה

שרה 2020

משתמש פעיל
100 ש"ח מינימום
נכון יחסית לא זול
הספר עלה לי 67 והקרם ידיים 12.9 - של ללין אחרי מליון הטבות ושוקולדים בערך 3 ש"ח (שוקולד בתפזורת מאיזה מכירה זולה)
אפשר למצוא ספרים זולים
סתם נתתי כיון שונה למשלוח מנות
אני השנה יותר השקעתי כי הרגשתי צורך גדול להוקיר תודה

חדזי

משתמש מקצוען
יש אנשים שגם 30 ש"ח זה הרבה להם.
צריך לראות את המציאות הזו.
אנשים לא יפשטו יד בשביל לתת משהו שאין להם.
אם אמא מרגישה שזה מה שהיא יכולה לתת, זה מקסים! זה מעולה! ורחוק מבזיון!
הידעתם? בישראל חיים אלפי משפחות מתחת לקו העוני . שאין ביכולתם לקנות אפילו טיטולים ואוכל לתינוקות... שלא לדבר על חופשים . מתנות ופינוקים. אם אנשי החינוך לא מבינים את זה אז אנחנו בבעיה. מבחינתי איש חינוך אמיתי אמור לא לצפות לכלום ולהביע הכרת הטוב גם אם הורה רק שרבט לו ברכה על דף של מחברת .

blue eagle

משתמש פעיל
לא מזלזלת. (מיליונר זה לא רק בכסף) אבל מרגיש לי לא נעים להביא מתנה של 30 שח למטפלת ששומרת על הבן שלי כל יום כל כך הרבה שעות

סליחה
התכוונתי שאני מרגישה בזיון
וזה אחרי שמשלמים שכר חודש בחודשו טבין ותיקלין
מתנה צריכה להיות מהלב כמה שמרגישים
ברגע שזה מוסכמה זה הרס את כל העניין
לנו יש מטפלת ש5 שקל לא בא לי לזרוק עליה וזה מעצבן אותי!!
פשוט אין לנו לאן להעביר אוףףףף!

חובה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מה אומרות?
לשלוח לגננת מבשם אויר של ללין עם שני מגבות קטנות, מספיק?
לא אספו אצלינו, ואני כן הייתי רוצה יותר.
הייתי רוצה להכין לה איזה ליקר או עוגה, אבל נראה לי היא לא הסוג שתכניס לבית דברים מבית אחר...
להוסיף מעטפה עם חמישים ש"ח זה מצחיק? או עדיף שובר כלשהו?

חן5

משתמש צעיר
לדעתי כל אחת נמצאת בסטטוס שונה ולכן גם המתנה תהייה בהתאם..
אני עם 4 ילדים שלכל אחד במינימום אני חייבת לתת ל3-4 אנשי צוות עיקריים.. זה המון כסף למשלוחים רק על הצוותים לא כולל השכנים וההורים ותחפושות וכו'..

אני שואלת את הגננות אם הם רוצות שאני יאסוף כסף (30 ש"ח מכל אחד ואז בדר"כ זה סכום הגיוני גם למי שקשה לתת) שאלתי את הקבועות ואת הרב'ה איפה ירצו גיפט כארד (בכל זאת בא לי שיהיו מרוצים באמת ולא לקבוע להם) קניתי כל מיני ממתקים ועוגיות ועשיתי ממש משלוח מנות +גיפט כארד. (למי שנמצא יום- יומיים עשיתי מתנה פשוטה עם ממתקים)

ובכללי צריך לשים לב אם זה גננת חדשה - אז כמעט כל דבר יהיה נחמד.. אם זה גננת ותיקה לדעתי צריך טיפה להתאמץ להביא משהו יותר מגוון..
אני הולכת לחנויות זולות ומחפשת משהו נחמד שנראה יפה ושימושי (אף פעם לא תקלעו לטעם של כולם!! אז לשחרר..) ומוסיפה שוקולדים, משתדלת לעצב נחמד שימשוך את העין..

אגוז מלך

משתמש פעיל
אם אנשי החינוך לא מבינים את זה אז אנחנו בבעיה. מבחינתי איש חינוך אמיתי אמור לא לצפות לכלום ולהביע הכרת הטוב גם אם הורה רק שרבט לו ברכה על דף של מחברת .
אני חושבת שאת בבעיה שאת חושבת שאנשי חינוך לא מבינים את זה.
אני מכירה כמה וכמה מלמדים ששלחו להורים פתק שאין צורך לשלוח כסף,
וזה באמת גרם להורים להוריד את רמת המתנות והכספים,
והמלמדים - היו מרוצים!!!!!
כי הם לא מצפים שהורים יקחו הלוואה בשביל המשלוח שלהם,
אממה,
שלהקצין ולשרבט כמה מילים על דף של מחברת בעיני זה זלזול,
תשקיעו בברכה,
במילים החמות שנותנות כח לכל השנה,
אל תשכחי שאנשי חינוך נמצאים עם הילד שלך מספר לא מבוטל של שעות ביום,
משקיעים בו, חושבים עליו ואיך לעזור לו, רגישים אליו,
ובסוף ההורים משרבטים תודה על דף של מחברת,
זה ההפך מהכרת הטוב,
ולכן, בהחלט אפשר להוריד פרופיל ברמת המשלוחים.
אבל בצורה שמכבדת גם אתכם וגם את מי שמקבל את המשלוח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה