התייעצות מה אתם מביאים לגננות לפורים?

נחמה הברפלד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ספר מתכונים ושקיות צלופן קטנות עם חמשת סוגי הברכות
כיתוב:"כל הברכות שבעולם"
יש לי תמונה אם רוצים

השם אוהב אותי

משתמש פעיל
אצלינו ב"ה אוספים ומביאים גיפט קארד.
בשנים שלא אספו באמת הסתבכתי יותר...
הבאתי פעם קופסאת זכוכית עם מכסה ואקום שמתאים גם לאפייה בתנור וגם להגשה לשולחן וגם לאיחסון במקרר..
אמרה לי שזה מאד שימושי לה.

נראלי קניתי באייס.
מחיר- תלוי בגודל..

ענבים טעימים

משתמש רשום
מעבר לכסף שאוספים- אני מביאה ספר מתכונים של קינוחים מתוקים + שוקולדים ונסגנן משהו בסגנון של ברכה מתוקה,
פעם הבאתי סט מגבות קטנות
או בלינצס חלבייים מעוצבים יפה עם אייס קפה

נורי'ה גריינר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה לא משנה מה, אני כבר לא גננת, אבל כשהייתי גננת קיבלתי מתנות שימושיות למטבח/לבית וכו וזה פשוט עושה המון,
הרבה פעמים הגיפטכארדים נתקעים שנים בארנק למי שלא כוכבת שופינג...

יעית

משתמש פעיל
כמובן שיקחו וישימו בארונות שלהם ולא ישתמשו......
או שיזרקו לפח

נורי'ה גריינר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כמובן שיקחו וישימו בארונות שלהם ולא ישתמשו......
או שיזרקו לפח
לא חושבת שאם את נותנת מתנה שוה בעין יפה יזרקו אותה לפח, אבל אם את נותנת מתנה בפרצוף חמוץ או בצורה לא נעימה, יש מצב שהגננת תעדיף לא להנות ממנה בעצמה, או שהיא תעביר הלאה, או שתשאיר בגן, אבל גם אם תתני משהו קטן אבל מכל הלב, זה ייחשב יקר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה