עזרה מה אפשר לקנות מתנה לבעל?

ששל

משתמש מקצוען
נעלי בית חמות- לירושלמים
משקפי שמש עם מספר- לנהגים
אלבום דיגיטלי מטיול מסוים או תקופה יפה
מנוי לעיתון

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
אני קניתי את זה באלי אקספרס, בכמה שקלים... (לא זוכרת בדיוק כמה, אבל בדולר בערך)
שווה לחפש שם דברים כאלה לפני שקונים בבני ברק... :)
הנה כמה קישורים לזה באליאקספרס
https://www.aliexpress.com/item/Tie...ee-43d9-a6aa-4f6f88b1133d&transAbTest=ae803_5

https://www.aliexpress.com/item/201...ee-43d9-a6aa-4f6f88b1133d&transAbTest=ae803_5
נכון,
אבל הדפסה וכיתוב את לא מקבלת בעלי אקספרס,
ואז - זה כבר לא מתנה בשבילו

ruchma

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכון,
אבל הדפסה וכיתוב את לא מקבלת בעלי אקספרס,
ואז - זה כבר לא מתנה בשבילו

צודקת
לא קלטתי שזה הרעיון
אם כך זה ממש רעיון נחמד
(למרות שאולי אפשר לבדוק הדפסה באופן עצמאי, ולהשחיל לשם. כך זה גם יכול לחסוך בעלות)

ספינר

משתמש רשום
אולר שעשוי ממפתחות.
(המפתחות עצמן ללא הראשים המוכנסים ונסגרים כמו אולר כך שלא מרשרש .)
מפתיע וחדשני...

תמרוווש

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני באותה בעיה,
סליחה שאני קופצת על ההזדמנות
אבל יש לבעלי יומולדת השבוע
חשבתי להזמין לו מסז'יסט לעיסוי (הוא אוהב את הדברים האלה)
העליתי פה אשכול (אף אחד לא התייחס :( )
אולי אתם מכירים מישהו?
או לחילופין אם יהיה לכם רעיון אחר מקורי למתנה

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
כמה רעיונות שנראים לי בתור אברך: (אין קשר בין הסכומים...)
  • מחשב נייד לכתיבת חידו"ת
  • ספר / סט ספרים שהוא רוצה (בדר"כ סידור / חומש וכיו"ב לא רלוונטי, אלא אם ידוע אחרת)
  • עט עם חריטה אישית (אני אישית אוהב דווקא עט פיילוט ובזה בדר"כ א"א לעשות חריטה, אז כדאי לוודא את זה לפני...)
  • תמונה גדולה (לתליה בסלון או בחדר לימוד וכיו"ב) של רב שהוא מעריך / מרגיש קשר אליו
  • טלית / ציצית / כיפה / קיטל / וכיו"ב (בכל הנ"ל יש לבדוק איזה סוג הוא אוהב)
  • מדפסת
  • מכונת קפה
  • תיק טלית ותפילין (למי שנוהג, יש לוודא שזה מיועד גם לתפילין דר"ת או 2 תיקים נפרדים (שכתוב ע"ז רש"י ור"ת. כדאי פשוט לשאול את המוכר). חסידי חב"ד צריכים לוודא שתיק התפילין גדול מספיק בשביל התפילין של חב"ד)
  • ריהוט לחדר לימוד (שולחן, כיסא משרדי, מנורה, ספרייה) (אם יש לו חדר כזה)
  • סוכה (דורש עבודת מדידה מקדימה וכו')
  • ארגז כלי עבודה (עם / בלי כלים, לפי העניין. ובכל הנוגע לכלי עבודה, הרשימה ארוכה...)
  • מיטה מתקפלת לסוכה (אם שייך, הייתי ממליץ להוסיף מזרן עבה, כי המזרנים שמגיעים בדר"כ עם המיטות המתקפלות הינם דקים ואינם מגנים מפני הרגשת העקמימות של העצים / הפלסטיקים שמרכיבים את המיטה!...)
  • מכשיר ווייז + מעמיד מתאים לרכב (יש לקחת בחשבון את העלויות החודשיות)
  • נגן (עם / בלי אוזניות, לפי העניין. צריך לבדוק איזה סוג הוא אוהב. אני למשל סובל את האוזניות שנכנסות עמוק לאוזן...)
  • פלאפון (עם / בלי מגן)
  • תיקיה למסמכים
  • מטענים שונים לבית ו/או לרכב (יהיה יפה להביא את זה יחד עם תיק ארגונית מתאימה)
  • ספר לכתיבת חידו"ת (שימו לב: לא מתאים לכולם! למשל: אני אישית כותב על מחשב, ויש הרבה שנוח להם יותר לכתוב על דפי דפדפת פשוטים, אז מומלץ לוודא)
  • קלסרים או כל כיו"ב
  • סטנדר שולחני (כנ"ל! כמוני, יש הרבה שמעדיפים ללמוד על שולחן או על סטנדר רגיל)
  • סטנדר רגיל (בדר"כ יש עדיפות למתכוונן, אבל לא בהכרח)
  • מגילת אסתר (ואם יש לו כבר, אז קופסה מהודרת למגילה)
  • קופסת אתרוג מהודרת
  • פריטי ביגוד שונים (בדר"כ באמת משמח בעיקר את האישה... אבל בדר"כ משמח אותי לקנות משהו שמשמח את אשתי... אמנם כל מקרה לגופו ויתכן שזה משמח אבל לא מתאים למתנת יום הולדת וכיו"ב שאמורה להיות מתנה שמשמחת נטו את הבעל... לשיקולכם)

הערה חשובה: הרבה פעמים נותנים מתנות ש"כולם" אומרים שהם מתנות שמתאימות לבעל / לאישה / לילד / לילדה / לאבא / לאמא / לשוויגער / וכו' וכו' וכו', אבל לאותו אדם ספציפית זה לא מתאים! מנסיון! (למשל, קיבלתי פעם כמתנה ספר לכתיבת חידו"ת. בעיקרון לא היה לי שום שימוש בזה, אבל נאלצתי להשתמש בזה כדי לא לפגוע בנותנת (אמא שלי)). אין ברירה - מוכרחים לעשות עבודת בילוש (קטנה או גדולה) לפני קניית המתנה.
אם צריך רעיונות לעבודת בילוש, כדאי לפתוח אשכול חדש, אבל בכל זאת אציין כאן כמה רעיונות קטנים:
  1. להסתובב עם הבעל / האישה וכו' באזור החנות של המתנה שחשבתם לקנות, ותוך כדי שאתם מסתכלים בחלון ראווה לומר בקול "איזה דבר יפה" וכיו"ב, ולפי התגובה שלו ניתן לראות אם זה מתאים. כנ"ל אם רואים מודעה של הדבר הזה בעיתון וכיו"ב.
  2. לגלגל שיחה שתגיע איכשהו לנושא של אותו דבר ("ראיתי אצל חברה שלי תמונה חמודה עם הילדים" וכיו"ב) ולבחון את התגובה.
  3. לבקש מהחברותא בכולל / מהחברה / מבן או בת משפחה וכיו"ב לעשות עבודת בילוש דומה, במקרה כזה זה בדר"כ פחות מחשיד (מתי חברותא שלי קנה לי מתנה בפעם האחרונה?...).
הערה נוספת: בדר"כ כדאי לארגן פתק החלפה, ויחד עם זאת לתת את ההרגשה החופשית שיהיה לגמרי בסדר אם הוא רוצה להחליף את המתנה, ואדרבה!

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה