דרוש מידע מה אפשר לעשות כדי להתמודד עם יוקר המחייה?

אתם מבינים?
הבנ'אדם מחפש עבודה נוספת כדי לרצות את נבחרי הציבור שלנו שעסוקים בשטויות כל היום במקום לעזור לציבור בוחריהם:confused:
בא נגיד שבאמת הבנאדם מצא עבודה קטנה כדי לכסות את הטירוף הזה, מה יהיה עוד כמה חודשים? נמליץ לו להוסיף עוד עבודה כדי שיגיע למצב של 24 שעות עבודה???
הזייה!!!
עזוב אנחנו מצביעים בבחירות בהוראת גדולי הדור
יכול להיות שאמרו להצבע כי למה לא להעשות חסד עם כמה אנשים שיקבלו משכורת סתם מה אכפת לי אם אני יכול להעזור לך להרויח כסף לא על חשבוני אני מוכן גם להצביע לך

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
אתם מבינים?
הבנ'אדם מחפש עבודה נוספת כדי לרצות את נבחרי הציבור שלנו שעסוקים בשטויות כל היום במקום לעזור לציבור בוחריהם:confused:
בא נגיד שבאמת הבנאדם מצא עבודה קטנה כדי לכסות את הטירוף הזה, מה יהיה עוד כמה חודשים? נמליץ לו להוסיף עוד עבודה כדי שיגיע למצב של 24 שעות עבודה???
הזייה!!!
אני גם חושבת שמורכב להמליץ להגדיל הכנסה
כי כל כמה חודשים נוסיף עבודה?
עד שנעבוד 22 שעות ביממה?
חייבים לנסות לעצור את הטירוף
ואולי אפילו ע"י פלסטרים כמו הקפאת משכנתא וכוק
נכון שזה לא רווחי
אבל גם לא רווחי והגיוני לבזבז את החיים בעבודות ועוד עבודות
אם כבר לנסות באותה כמות שעות עבודה לעבוד בעבודה רוחית יותר...

אני גם חושבת שמורכב להמליץ להגדיל הכנסה
כי כל כמה חודשים נוסיף עבודה?
עד שנעבוד 22 שעות ביממה?
חייבים לנסות לעצור את הטירוף
ואולי אפילו ע"י פלסטרים כמו הקפאת משכנתא וכוק
נכון שזה לא רווחי
אבל גם לא רווחי והגיוני לבזבז את החיים בעבודות ועוד עבודות
אם כבר לנסות באותה כמות שעות עבודה לעבוד בעבודה רוחית יותר...
זה לא נכון כי אולי עוד מעט יירד יוקר המחייה

תפוח זהב

משתמש פעיל
נערך לאחרונה ב:

צחי יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

מאן דאו

משתמש פעיל
בתור בני אדם שחיים על כדור הארץ, וחווים את אותם החוייות שכולנו עוברים, אותה ממשלה, אותם מחירים וכו'
מה אתם שיניתם באורח חייכם, שגרם לכם להיות שלוים ורגועים יותר?
או שאולי אתם נמנים בין אלו שיש להם כבר דירה משלהם, ומכניסים כמה עשרות אלפים לבנק בכל חודש, שלכם זה לא ממש משנה המזג אויר הכלכלי

ספרינגית

משתמש מקצוען
כל מה שכתוב כאן אנחנו עושים.
קונים באופן מחושב במקומות זולים, מתבססים גם על בגדים מאחרים.
עדיין.
צריך נעליים לכל ילד. צריך לשלם הון על הישיבות. חיידרים, מעונות, חשמל מים
גם דמי כיס לבחורי הישיבות (האוכל בישיבות נוראי!! הם כל הזמן קונים אוכל בחוץ)
ועוד אין לי בנות בסמינר לשלם להם אלפים לשכ"ל בשביל מסלול שמאד ייתכן שלא ייצא להם מזה כלום...
והנה מחנות הקיץ בפתח. (לנופש אנחנו לא נוסעים. לא בתשלום בכל אופן)
כובעים חליפות ונעליים- היום הבחורים הם לא הרב שך שהיתה לו חולצה אחת. הם רוצים להתלבש סביר ועם חליפות לא מרופטות.
בקיצור הכל עולה עולה עולה עולה. בתוך שניה תופח החוב במכולת לאלפים שאין מאיפה לשלם
והשידוכים בפתח .... - - - - -- -
ובדרך כלל כשהבעל עם משרה כלשהי והאישה גם עובדת אין ממש לאיפה להכניס עבודה נוספת כשרוצים להשאר שפויים
הרי עוזרת אין. גם לא מבשלת וכובסת...
המסקנה שלי מכל זה זה שצריך השתדלות רוחנית. באמת .
המון להתחזק באמונה ובטחון שאנחנו עושים כמיטב יכולתנו ואתה זה שנתת לנו את הילדים ולכן אתה זה שתפרנס ותכלכל אותם. אנחנו רק עושים השתדלות של פרנסה כדי שזה יתגלגל בדרך הטבע ...
לברך ברכת המזון מתוך הכתב. ליטול ידיים בשפע, לכוון בפותח את ידיך ומשביע לכל חי רצון

אני לא רואה דרך אחרת...

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
לדעתי זו השתדלות אסורה
זאת אומרת שכל השתדלות שאנחנו עושים היא כדי להביא לנו בצורה הגיונית מה שנגזר עלינו
וכרטיס לוטו אינה השתדלות הגיונית
דווקא פעם אחד האדמו"רים אמר לי למלא כרטיס אחד. וזכיתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה