קופירייטינג מה אני הייתי אומר\ת במקומו ?

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם גדעון סער מקבל עשיריית מנדטים הוא צריך להיות שוטה משוטה בכדי שלא להצטרף לקואליציית נתניהו תמורת מזוודת תופינים הגונה ומיזוג בליכוד.
אינני חושד בו שהוא כזה.
אם כי הכל אפשרי.
זה הבעיה שמדובר כאן במישהו שעומד במילים שלו...
ככה לפי כל הפרשנים מכל הצדדים (חוץ מברדוגו)

רסיס לילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה הבעיה שמדובר כאן במישהו שעומד במילים שלו...
זה שהוא נשבע באמא שלו שהוא לא עומד - יחד עם ריבלין - מאחורי ניסיון הפוטש לנתניהו - זה גם היה 'עמידה במילה'?
בקיצור, אין דבר כזה פוליטיקאי -ועוד משופשף כמו סער - שקיימת אצלו עמידה מאחורי מילה חוץ מבני גנץ האומלל.

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה שהוא נשבע באמא שלו שהוא לא עומד - יחד עם ריבלין - מאחורי ניסיון הפוטש לנתניהו - זה גם היה 'עמידה במילה'?
בקיצור, אין דבר כזה פוליטיקאי -ועוד משופשף כמו סער - שקיימת אצלו מילה חוץ מבני גנץ האומלל.
אכן
הוא עשה פוטש לנתניהו?
הוא היה יכול תיאורטית לפי נתניהו לעשות לו פוטש כי "חוק סער" לא עבר והוא לא עשה את זה
אגב הוא לא ניסה לאסוף חתימות גם שיוטל עליו הרכבת הממשלה שזה יותר לגיטימי מפוטש
אבל זה אומר שאסור לו להתחרות בנתניהו בלגיטימיות?

זה שנתניהו -שמוחזק אצל כולם כשקרן- אמר שהוא רוצה לעשות לו פוטש עדיין לא מחייבת ראיה מגדעון סער שהוא לא רצה....

רסיס לילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אכן
הוא עשה פוטש לנתניהו?
הוא היה יכול תיאורטית לפי נתניהו לעשות לו פוטש כי "חוק סער" לא עבר והוא לא עשה את זה
אגב הוא לא ניסה לאסוף חתימות גם שיוטל עליו הרכבת הממשלה שזה יותר לגיטימי מפוטש
אבל זה אומר שאסור לו להתחרות בנתניהו בלגיטימיות?

זה שנתניהו -שמוחזק אצל כולם כשקרן- אמר שהוא רוצה לעשות לו פוטש עדיין לא מחייבת ראיה מגדעון סער שהוא לא רצה....
מותר לו להתחרות - ואדרבא שיתחרה, התייחסתי לנקודה מאוד ספציפית: עמידה במילה.
ההוכחה הפשוטה שמי שצדק אז הוא נתניהו ולא סער היא שסער היה בכלל מחוץ לפוליטיקה ולכן כולם ראו את נתניהו אז כפרנואיד - לא כשקרן - מה שהסתבר אח"כ כלא נכון עם הודעת ה'אני מוכן' בפריימריז.
והפוטש נכשל - כי נתניהו הוציא אותו לאור השמש, וחייב את כל המעורבים להתנער ממנו - מה שהפך את האופציה לבלתי רלוונטית.
ואפילו אם תרצה לומר שמדובר באיש שהאמת אצלו ממש חשובה והוא אף פעם לא נכשל בכך, הרי צריך להיות אידיוט מוחלט להתאבד פוליטית לנצח נצחים (כאמור, במקרה שהוא מקבל עשיריה ואין לגוש רל"ב 61 מנדטים - כי משם הוא רק יפחת וילך) במקום לזכות במס' 2 הליכוד ובכל תופין שיבחר וחלום שירצה.
(אגב, אין לדמות לליברמן למשל, שכבר היה בדרך החוצה מהפוליטיקה בכל מקרה - בשונה מסער שרק כעת נכנס בכוחות מחודשים - ומנצל את חרחוריו האחרונים לנסות להגות מן המסילה גם את נתניהו שנוא נפשו).
לכן, ההיגיון הפשוט אומר שזה מה שיקרה.

נערך לאחרונה ב:

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ככה לפי כל הפרשנים מכל הצדדים (חוץ מברדוגו)
ברדוגו הוא לא פרשן. הוא שופר.
היה פוטש?
בקיצור, אין דבר כזה פוליטיקאי -ועוד משופשף כמו סער - שקיימת אצלו עמידה מאחורי מילה חוץ מבני גנץ האומלל.
אם ננבור בהיסטוריה, אני די בטוח שאמרת דברים דומים על בני גנץ. גנץ הוא לא אומלל, הוא אדם הגון שהגיע לפוליטיקה בשביל להדיח את ביבי, וכשראה שזה לא עומד לקרות, פירק את הממשלה שהוא יכל להיות בה שר בטחון עוד שנתיים ארוכות. יש לו עוד קריירה ארוכה בחיים...
ההוכחה הפשוטה שמי שצדק אז הוא נתניהו ולא סער היא שסער היה בכלל מחוץ לפוליטיקה ולכן כולם ראו את נתניהו אז כפרנואיד - לא כשקרן - מה שהסתבר אח"כ כלא נכון עם הודעת ה'אני מוכן' בפריימריז.
מי שטוען שהוא מוכן לפריימריז בהכרח אומר שהוא רצה לפעול נגד הכללים, שאומרים שהנשיא ממליץ על ראש המפלגה הגדולה?
לא היה כלום כי אין כלום, וביבי הפרנואיד הזה את הכל מדמיונו הקודח, בשביל לפגוע בסער.
ואפילו אם תרצה לומר שמדובר באיש שהאמת אצלו ממש חשובה והוא אף פעם לא נכשל בכך, הרי צריך להיות אידיוט מוחלט להתאבד פוליטית לנצח נצחים (כאמור, במקרה שהוא מקבל עשיריה ואין לגוש רל"ב 61 מנדטים - כי משם הוא רק יפחת וילך) במקום לזכות במס' 2 הליכוד ובכל תופין שיבחר וחלום שירצה.
ביבי ילך בשלב מסוים הביתה, ואז סער יגיע מעמדת כוח חזקה פי כמה.
(אגב, אין לדמות לליברמן למשל, שכבר היה בדרך החוצה מהפוליטיקה בכל מקרה - בשונה מסער שרק כעת נכנס בכוחות מחודשים - ומנצל את חרחוריו האחרונים לנסות להגות מן המסילה גם את נתניהו שנוא נפשו).
חרחוריו האחרונים של ביבי, התכוונת... להזכירך, ביבי בן שבעים, ואילו סער בן 54...

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לכן, ההיגיון הפשוט אומר שזה מה שיקרה.
ההיגיון הפשוט אומר שאם כשכל גוש הימין עמד כחומה בצורה מאחורי ביבי, עם חתימות ושבועות חדשות לבקרים, והקורונה עוד לא פרצה, ולא היו כאן מיליון מובטלים, עדיין בשלוש מערכות בחירות ביבי לא הצליח להגיע לרוב - אין סיכוי שיגיע עכשיו, כשהסגרים שהוא הכריז עליהם גרמו לאובדן פרנסה של מאות אלפי איש, לרוב דווקא אלו שהצביעו לו, ועשרים מנדטים מהימין נמצאים אצל סער שהכריז שהוא לא ישב תחתיו, ועוד שלושה עשר אצל בנט שלא הבטיח שהוא בכיס שלו.

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ברדוגו הוא לא פרשן. הוא שופר.
די מסכים איתך
אם ננבור בהיסטוריה, אני די בטוח שאמרת דברים דומים על בני גנץ. גנץ הוא לא אומלל, הוא אדם הגון שהגיע לפוליטיקה בשביל להדיח את ביבי, וכשראה שזה לא עומד לקרות, פירק את הממשלה שהוא יכל להיות בה שר בטחון עוד שנתיים ארוכות. יש לו עוד קריירה ארוכה בחיים...
חושב שגנץ די סיים את דרכו הפוליטית להיות פה מישהו מוביל
כל מה שהוא עכשיו יכול לעשות זה לעזור למישהו להעיף את ביבי
סער או בנט או חולדאי או לפיד...
הוא רק גלגל חמישי

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
חושב שגנץ די סיים את דרכו הפוליטית להיות פה מישהו מוביל
כל מה שהוא עכשיו יכול לעשות זה לעזור למישהו להעיף את ביבי
סער או בנט או חולדאי או לפיד...
הוא רק גלגל חמישי
בסיבוב הנוכחי - נכון.
בעתיד - מי יודע.
אמרו את זה גם על ביבי כששרון העיף אותו מראשות הליכוד, וכששרון הקים את 'קדימה' והשאיר את הליכוד עם 12 מנדטים.

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני מנסה לחזור לנושא של האשכול
נתניהו ימין מלא, חיסונים, תקשורת ובתי המשפט וכו'
חולדאי & ניסנקורן שמאל כישלון הממשלה בקורונה לדעתו פילוג הסתה ושאר ירקות
סער אני כתבתי למעלה שאני חושב שהוא הולך למהלך מאד מחושב בינתיים הוא ישמור קצת על עמימות ולא ידגיש את החלק הימין שבו (אם כי לא יכחיש) ואז הוא ימשיך להישאר האופציה היחידה לשמאל להחלפת ביבי ואז הוא יחזור לימין ויסביר קול לליכוד זה קול לפח כי נתניהו הולך לאופוזיציה בכל מקרה והוא הולך להיות ראש הממשלה הבא (לפחות בקמפיין) תצביעו לי ככה יהיה כמה שיותר ימין בקואליציה הבאה
בנט ימין אידאולוגי אמיתי הוכחות מצוינות בקורונה כשהוא היה שר הביטחון
גנץ הציל ויציל את המדינה מציפורני נתניהו הגן על מערכת המשפט
לפיד וליברמן יחזרו להסית נגד החרדים כדי לבלוט זה מימין וזה משמאל
חרדים אנחנו לשון המאזניים והמערכה קריטית שלא יפול לידי לפיד ניסנקורן וחולדאי
שלח יתאחד עם חולדאי כנראה
מרץ שמאל אידאולוגי אמיתי... הצילו שלא ניפול מתחת לאחוז החסימה ונתניהו רק ירוויח

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני רוצה לשים כאן את הקלפים על השולחן לדעתי

יש בציבור הימני ובציבור החרדי כאלו שלא מוכנים לחשוב על מה שיקרה אחרי ביבי ולכך אין להם בכלל אופציה לתסריט כזה בראש
אבל זה לא אומר שביבי כאן לנצח
כביביסט לשעבר שעדיין חושב שהוא ראש ממשלה ענק שעשה פה גדולות ונצורות ואולי מה שאף אחד לא עשה ויותר מכך אולי אף אחד לא יעשה
כביביסט לשעבר שעדיין מאמין שהוא לא אשם בשלושת התיקים ולו רק בגלל שהוא היה מספיק חכם לדעת שאסור להסתבך
כביביסט לשעבר שעדיין רואה ומרגיש את התקשורת שרודפת אותו שלא בצדק ומעצימה את חסרונותיו ומסתירה את רוב פועליו הברוכים

כיהודי חרדי שחושב שנתניהו היה ראש הממשלה די טוב לחרדים (בגין היה יותר טוב ואני חושב שסער יהיה לא פחות טוב).

בכל זאת אני חושב שנתניהו לא יהיה כאן ראש הממשלה אחרי הבחירות כי אין לו כ"כ סיכוי ואפי' אם הוא יגדל ל40 מנדטים זה יהיה על חשבון בנט שימחק ופחות על חשבון סער שנהנה מתמיכת המון אנשים מימין ומרכז שנשבר להם מביבי כי לדעתם המדינה תקועה וביבי משעבד את המדינה לטובת משפטו ואפי' שהוא צודק והוא לא אשם עדיין זה לא אומר שכל המדינה איתו בעסק ואפי' שהוא הביא את החיסונים עדיין הוא וגנץ ניהלו את המשבר גרוע מאד.

תפנימו יש אנשים כאלו גם במרכז נוטה ימין וזה עשרה מנדטים פלוס שחלקם (בערך ארבעה מנדטים) הצביעו לביבי בבחירות האחרונות

אבל כמובן צריך לזכור שביבי הקמפיינר הכי טוב בארץ ואולי אפי' בעולם ואולי איך שהוא הוא יביא לפה איזה קמפיין שיביאו לו בחזרה את ארבעת המנדטים פלוס עוד שלש ארבע משמאל מרכז או לגרום למספר כפול מהם לא ללכת להצביע והוא נשאר ראש הממשלה

***אלו שנזכרים בעורגה לפני חודש שהיה נראה שנתניהו יש לו 30 ובנט 25 ויחד יש להם 55 יחד פלוס החרדים יש כאן קואליציה רחבה שתתן לו אפי' את החסינות יש לזכור כי המנדטים שהיו אצל בנט גם הם מקורם מקולות המרכז שמאל שעכשיו עברו לסער ואולי עכשיו יחזרו לשם (ואולי ישארו אצל סער)***

דרך צלחה לכולם
עכשיו להתחיל להציע הצעות רלוונטיות לקמפיינים...

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
במקום הקמפיינר של הליכוד:
כרזת פרסומת גדולה ובמרכזה נתניהו ברגעי השיא שלו בממשלה הנוכחית- לוחץ ידיים בהסכמי השלום, מביא חיסונים, נואם בבית הלבן וכו'...
כיתוב:
מסביב יהום הסער...
בוחרים בעשיה, בוחרים בניצחון, בוחרים נתניהו.

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
יהדות התורה:

גם בפעם הד' בוחרים ג'...

בנט:

ימינה. כי הגיע הזמן לימין אמיתי.

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יכול פתאום לצוץ מאי שם הסכם עם חמאס שיחרור שבויים,
וכמובן שהוא יכול גם ליפול, אבל נראה שהקרב די צמוד, עדיין לא כדאי להספיד!
אין דבר שיבריח ימניים יותר משיחרור שבויים (שזה אומר- שיחרור מחבלים) בתקופת בחירות.
אם גדעון סער יפגע מחולדאי בנט בטוח יפגע
כל מה שבנט נפגע ע"י סער לא יכול להיות גרוע יותר.
כל מי שלא רצה ביבי ועבר לבנט מחוסר ברירה, כבר עבר לסער. ועכשיו אם הוא שמאלן הוא יחבור לחולדאי.
מבנט לא עוברים לחולדאי אלא רק דרך סער.
בא נגיד שהסקרים לא מחמיאים אבל ההצהרה של חולדאי היום היה גדול וטוב אולי זה ישנה את המצב
לא ראיתי שם שום דבר מיוחד חוץ מדובר רהוט שיודע לומר 800 פעמים "זה כן אנחנו, וזה לא אנחנו".
ואלו שעם זיקה אפי' קטנה לימין, אינם יכולים לתת לו את קולם.

רסיס לילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני רוצה לשים כאן את הקלפים על השולחן לדעתי

יש בציבור הימני ובציבור החרדי כאלו שלא מוכנים לחשוב על מה שיקרה אחרי ביבי ולכך אין להם בכלל אופציה לתסריט כזה בראש
אבל זה לא אומר שביבי כאן לנצח
כביביסט לשעבר שעדיין חושב שהוא ראש ממשלה ענק שעשה פה גדולות ונצורות ואולי מה שאף אחד לא עשה ויותר מכך אולי אף אחד לא יעשה
כביביסט לשעבר שעדיין מאמין שהוא לא אשם בשלושת התיקים ולו רק בגלל שהוא היה מספיק חכם לדעת שאסור להסתבך
כביביסט לשעבר שעדיין רואה ומרגיש את התקשורת שרודפת אותו שלא בצדק ומעצימה את חסרונותיו ומסתירה את רוב פועליו הברוכים

כיהודי חרדי שחושב שנתניהו היה ראש הממשלה די טוב לחרדים (בגין היה יותר טוב ואני חושב שסער יהיה לא פחות טוב).

בכל זאת אני חושב שנתניהו לא יהיה כאן ראש הממשלה אחרי הבחירות כי אין לו כ"כ סיכוי ואפי' אם הוא יגדל ל40 מנדטים זה יהיה על חשבון בנט שימחק ופחות על חשבון סער שנהנה מתמיכת המון אנשים מימין ומרכז שנשבר להם מביבי כי לדעתם המדינה תקועה וביבי משעבד את המדינה לטובת משפטו ואפי' שהוא צודק והוא לא אשם עדיין זה לא אומר שכל המדינה איתו בעסק ואפי' שהוא הביא את החיסונים עדיין הוא וגנץ ניהלו את המשבר גרוע מאד.

תפנימו יש אנשים כאלו גם במרכז נוטה ימין וזה עשרה מנדטים פלוס שחלקם (בערך ארבעה מנדטים) הצביעו לביבי בבחירות האחרונות

אבל כמובן צריך לזכור שביבי הקמפיינר הכי טוב בארץ ואולי אפי' בעולם ואולי איך שהוא הוא יביא לפה איזה קמפיין שיביאו לו בחזרה את ארבעת המנדטים פלוס עוד שלש ארבע משמאל מרכז או לגרום למספר כפול מהם לא ללכת להצביע והוא נשאר ראש הממשלה

***אלו שנזכרים בעורגה לפני חודש שהיה נראה שנתניהו יש לו 30 ובנט 25 ויחד יש להם 55 יחד פלוס החרדים יש כאן קואליציה רחבה שתתן לו אפי' את החסינות יש לזכור כי המנדטים שהיו אצל בנט גם הם מקורם מקולות המרכז שמאל שעכשיו עברו לסער ואולי עכשיו יחזרו לשם (ואולי ישארו אצל סער)***

דרך צלחה לכולם
עכשיו להתחיל להציע הצעות רלוונטיות לקמפיינים...
לא ממש רלוונטי מה דעתך ודעתי על נתניהו, עד כמה אנחנו ביביסטים, כן או לא.
אין ספק שבקונסטלציה הנוכחית ביבי בצרות.
אבל כל זה לא משנה בכהוא זה את מה שאני כתבתי:
אם התוצאות במוצאי הבחירות יהיו שלגוש רל"ב אין 61 מנדטים, וגדעון סער יגמור באזור ה10 מנדטים (והתרחיש הזה לא ממש מופרך) - אין לגדעון סער ברירה, אם הוא ירצה להשאר על הגלגל בפוליטיקה הוא יהיה חייב להכנס לקואליציית נתניהו (כמובן אחרי קרב כיפוף ידים מפואר והוצאת הנשמה לנתניהו כמובן), כי האופציה החילופית היא בחירות נוספות ששם סיכוייו לגדול עוד כמעט ולא קיימים.
זה הכל.

רסיס לילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בסיבוב הנוכחי - נכון.
בעתיד - מי יודע.
אמרו את זה גם על ביבי כששרון העיף אותו מראשות הליכוד, וכששרון הקים את 'קדימה' והשאיר את הליכוד עם 12 מנדטים.
אתה באמת משווה בין הקמפיינר הטוב בעולם כנראה + איי קיו מאה שמונים לבין יצור אפרורי חסר כל תכונה מנהיגותית נדרשת שהתמזל מזלו בטעות לא ברורה להגיע לאן שהוא הגיע?

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא ממש רלוונטי מה דעתך ודעתי על נתניהו, עד כמה אנחנו ביביסטים, כן או לא.
אין ספק שבקונסטלציה הנוכחית ביבי בצרות.
אבל כל זה לא משנה בכהוא זה את מה שאני כתבתי:
אם התוצאות במוצאי הבחירות יהיו שלגוש רל"ב אין 61 מנדטים, וגדעון סער יגמור באזור ה10 מנדטים (והתרחיש הזה לא ממש מופרך) - אין לגדעון סער ברירה, אם הוא ירצה להשאר על הגלגל בפוליטיקה הוא יהיה חייב להכנס לקואליציית נתניהו (כמובן אחרי קרב כיפוף ידים מפואר והוצאת הנשמה לנתניהו כמובן), כי האופציה החילופית היא בחירות נוספות ששם סיכוייו לגדול עוד כמעט ולא קיימים.
זה הכל.
אז הויכוח הוא אם הוא יכנס או לא
מעריך שהוא לא יכנס
ומי ששמע את מה שאלקין אמר בקול חי קולט שיש כאן מהלך מאד מחושב
גדעון סער יציע לחרדים וימינה ממשלה ימנית ואז יפנה לליברמן ולפיד וכחו"ל ויציע להם להצטרף לעסק להשלים ל61
כשמימרן שאל אותו למה אתה חושב שלפיד יכנס על בסיס חרדים וימינה הוא ענה לו כי לפיד ושאר מפלגות השמאל לא יכולים לקחת אותנו לעוד בחירות כשהם יכלו להוריד את נתניהו ולא עשו את זה
(במילה אחת הקהל שלהם ישלם להם על זה שבגלל דת ומדינה ואידאולוגיה... הם לא הורידו את נתניהו)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  26  פעמים

לוח מודעות

למעלה