קופירייטינג מה אני הייתי אומר\ת במקומו ?

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אשכול עבור דעתכם האישית, לו הייתם דוברים של אחד הפוליטקאים.
איך הייתם מנסחים את דף המסרים שלו, לאור המצב הפוליטי הנוכחי.

באשכול זה כותבים רק דעה אישית שלכם.

לציטוטים ממסרי המפלגות יש אשכול נפרד כאן

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כדובר של גדעון סער:
מסתדרים בלעדיו.
נתניהו הרי לא יחיה לעולם,
מדינת ישראל צריכה להכין את המנהיג הבא.
ואם אין אף אחד שהוכיח יכולות משמעותיות בהנהגת המדינה, זה מפני שמישהו דאג שלא יהיה לו מתחרה...

רועי COPY

קופירייטר ואסטרטג למיתוג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
כיועץ תקשורת של גנץ-
ביבי מוצא כל פעם מוטציה חדשה לאי קיום הרוטציה - זה רק הוא בלפור ושרה.

רועי COPY

קופירייטר ואסטרטג למיתוג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
כדובר של גדעון סער:
מסתדרים בלעדיו.
נתניהו הרי לא יחיה לעולם,
מדינת ישראל צריכה להכין את המנהיג הבא.
ואם אין אף אחד שהוכיח יכולות משמעותיות בהנהגת המדינה, זה מפני שמישהו דאג שלא יהיה לו מתחרה...
תרשה לי לחלוק עליך- זוהי גישה שתביא על סער אסון- הציבור אוהב את נתניהו כל עוד הוא חי שיבעט.
"ישראל צריכה להכין את המנהיג הבא"- ישראל צריכה לבחור את המנהיג הבא , כי המנהיג הקיים לא מנהיג.

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כדובר של בני גנץ:
תנו לנתניהו לנסות להסביר הסבר הגיוני, מדוע הוא עיכב את התקציב לשנתיים ?
בכל הראיונות וההופעות שלו, הוא לא נתן עד היום שום הסבר על ההפרה הבוטה של ההסכם.
חוץ מהסיבה שכולנו יודעים והוא לא אומר, הוא מעולם לא התכוון לקיים את הרוטציה.

רסיס לילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
דף המסרים שהייתי מנסח לביבי:
א. להתגזען על הערבים ככל יכולתו.
התוצאה: יגדיל את המשותפת וירחיק את סער מ61 אצבעות יהודיות לממשלה.
ב. להקטין ולהגחיך באגרסיביות את השמאל והאידאלים שלו.
התוצאה: יחדד את ההבדל בין ימין לשמאל וידחוף את את כל השמאלנים מסער למפלגות כמו כחו"ל, לפיד, שלח וכדו' - מה שיוריד את כושר המיקוח שלו ביום שאחרי הבחירות.
ג. לתקוף ללא מעצורים את קליקת המשפט והפקידים ולהדגיש את מה שהוא כבר התחיל לפמפם: ככל שהליכוד יהיה גדול יותר כבר עולים הסיכויים לשינוי.
התוצאה: יעביר לליכוד את הימניים ששוכנים במפלגתו של סער ו/או את המתלבטים.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
במקום בני גנץ:
נכנסתי תחת האלונקה בשעות הקשות למדינת ישראל, כשהמגיפה השתוללה ברחבי המדינה, וביבי התנהג כדיקטטור, כשהוא מפטר שרים וממנה אותם כאוות נפשו, ועושה סגרים ברגעים המתאימים לו.
יכולתי להמשיך למערכת בחירות רביעית וחמישית כמנהיגה הבלתי מעורער של מפלגה שקיבלה למעלה ממיליון מצביעים, ולדהור על גלי ההערצה של התקשורת והשמאל, בתור זה ש'לא מוותר לביבי'.
לא עשיתי זאת.
פירקתי את המפלגה שבניתי בזיעת אפיי, ספגתי חירופים וגידופים מכל הכיוונים, רק בשביל לתת לביבי תאריך תפוגה, יום בטוח שבו הוא יצא מבלפור.
עם חמישה עשר מנדטים בלבד הצלחתי להשיג תפקיד של ראש ממשלה חליפי ושר הביטחון, וחצי ממשלה שסרה למרותי, עם זכות וטו על כל החלטה.
אז נכון. הייתי נאיבי. לא ידעתי שביבי הוא כזה נוכל, שלאחר שהצהיר קבל עם ועולם שהוא מתכונן להקים ממשלה פריטטית ושווה, שבה אף אחד מחלקיה אינו שווה יותר מהחלק השני, והבטיח לתת לי רוטציה, ולהביא תקציב דו-שנתי בתוך ארבעים וחמש יום מהקמת הממשלה, הוא יורק בפנים לכל אדם מהוגן שחושב שמילת כבוד צריך לקיים.
אבל תחשבו על זה.
גם עכשיו, כשהכנסת התפזרה בגלל שהוא לקח את התקציב של המדינה כבן ערובה, עדיין חצי מהממשלה שייכת לי ולא לו. הוא לא יכול להחליט על סגרים רק בשביל לעצור את ההפגנות. הוא לא יכול למנות את הפודלים שלו לשרי משפטים ובטחון.
וגם אם הוא יחליט להמשיך לקחת את המדינה ושוב ושוב לממשלות מעבר, הרי שבאמצע נובמבר 2021 הוא יאלץ לפנות את כסאו לטובתי.
אם אתם רוצים להראות שיש לכם הערכה להוגנות, למילת כבוד, להקרבה עצמית למען המדינה, הצביעו לי.

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
במקום בני גנץ:
נכנסתי תחת האלונקה בשעות הקשות למדינת ישראל, כשהמגיפה השתוללה ברחבי המדינה, וביבי התנהג כדיקטטור, כשהוא מפטר שרים וממנה אותם כאוות נפשו, ועושה סגרים ברגעים המתאימים לו.
יכולתי להמשיך למערכת בחירות רביעית וחמישית כמנהיגה הבלתי מעורער של מפלגה שקיבלה למעלה ממיליון מצביעים, ולדהור על גלי ההערצה של התקשורת והשמאל, בתור זה ש'לא מוותר לביבי'.
לא עשיתי זאת.
פירקתי את המפלגה שבניתי בזיעת אפיי, ספגתי חירופים וגידופים מכל הכיוונים, רק בשביל לתת לביבי תאריך תפוגה, יום בטוח שבו הוא יצא מבלפור.
עם חמישה עשר מנדטים בלבד הצלחתי להשיג תפקיד של ראש ממשלה חליפי ושר הביטחון, וחצי ממשלה שסרה למרותי, עם זכות וטו על כל החלטה.
אז נכון. הייתי נאיבי. לא ידעתי שביבי הוא כזה נוכל, שלאחר שהצהיר קבל עם ועולם שהוא מתכונן להקים ממשלה פריטטית ושווה, שבה אף אחד מחלקיה אינו שווה יותר מהחלק השני, והבטיח לתת לי רוטציה, ולהביא תקציב דו-שנתי בתוך ארבעים וחמש יום מהקמת הממשלה, הוא יורק בפנים לכל אדם מהוגן שחושב שמילת כבוד צריך לקיים.
אבל תחשבו על זה.
גם עכשיו, כשהכנסת התפזרה בגלל שהוא לקח את התקציב של המדינה כבן ערובה, עדיין חצי מהממשלה שייכת לי ולא לו. הוא לא יכול להחליט על סגרים רק בשביל לעצור את ההפגנות. הוא לא יכול למנות את הפודלים שלו לשרי משפטים ובטחון.
וגם אם הוא יחליט להמשיך לקחת את המדינה ושוב ושוב לממשלות מעבר, הרי שבאמצע נובמבר 2021 הוא יאלץ לפנות את כסאו לטובתי.
אם אתם רוצים להראות שיש לכם הערכה להוגנות, למילת כבוד, להקרבה עצמית למען המדינה, הצביעו לי.
זה נשמע נאום פרישה. מזכיר את מופז בהתמודדות האחרונה שלו. שהתבכיין ולא עבר.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
במקום גדעון סער:
מפלגת הליכוד היא בשר מבשרי, עצם מעצמיי. מפלגת הליכוד מאז ומתמיד היתה מפלגה ממלכתית ושקולה, שדואגת לרעיון הלאומי, ולא לאדם כזה או אחר.
נתניהו וחבורת נאמניו השתלטו על כל מוקדי הכוח בליכוד, והם מנסים להוריד כל דמות שמנסה להגדיל ראש ולקחת אחריות. הם רוצים שהממשלה תהיה חבורת בובות תיאטרון על אצבעו של ביבי.
לאחר שנים שבהם נתניהו ניהל את המדינה בצורה אחראית ושקולה, הכוח עלה לו לראש. אחיזת השלטון בידו יותר חשובה לו מטובת המדינה.
כך במקום למנות פוליטיקאים מנוסים ואחראיים לתפקידים מכריעים, הוא מעדיף למנות את מלחכי הפינכה שלו לתפקידים קריטיים, כמו למשל לוועדה לבחירת שופטים, וכך הגיע ההפסד הגדול, כשעשרות שופטים שמאלנים מונו לשביעות רצונו של אבי ניסנקורן, כשמירי רגב ואסנת מארק אפילו לא ידעו שהוא הולך לכנס את הועדה.
כך במקום לנצל את ההזדמנות ההיסטורית להחיל ריבונות על שטחי יהודה ושומרון, הוא העדיף לחתום חוזה נורמליות עם איחוד האמירויות, שבמבצע הצבאי הראשון יכולה לקרר את היחסים שוב, וזאת בכדי לנסות לקושש עוד מנדטים.
כך במקום להקים ממשלת אחדות עם גנץ כבר לאחר הבחירות הראשונות ב-2019, הוא העדיף לגרור את המדינה שוב ושוב לבחירות, רק בשביל הסיכוי הקלוש שיצליח להקים ממשלה שתבטיח לו את ה'חוק הצרפתי' שימלט אותו מאימת המשפט.
הגעתי למסקנה שאין מנוס מפרישה זמנית ממפלגת הליכוד, על מנת להוריד את נתניהו מכסאו, וכשהמושחת מבלפור ישב בכלא, אולי תחזור השפיות לליכוד, ואוכל לחזור להיות חבר ושותף בה.
כאדם שהיה מזכיר הממשלה פעמיים, יו"ר הקואליציה, חבר קבינט, שר החינוך ושר הפנים, אוכל לשרת את הציבור כראש ממשלה ימני ממלכתי ושקול.
הצביעו למען התקווה החדשה!

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
במקום נתניהו:
מדינת ישראל בשיא עוצמתה ותפארתה, לעיני כל העמים.
אל תתנו לבגנ"ץ לקלקל את המדינה

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
המפלגות החרדיות: כשסער בנט ונתניהו מנסים כל אחד למשוך אותנו לכיוון שלו, קלפי המיקוח שלנו שווים יותר, ולקול של המצביע הבודד יש כח כפול !

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
ביבי: רק ליכוד גדול ימנע ממשלת ימין...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה