דרוש מידע מהם ערכים תקינים

ש.הופנר

משתמש רשום
לכל מי שלא יודע מה זה סכרת חבל להגיב בצורה כזו ללא מידע
מהיפו של 30 וגם מאובדן הכרה ( פחות מ20 ) בד"כ לא קורה שום נזק למוח
אלא עם היה אובדן הכרה של הרבה זמן ואז יכול להגיע גם למוות אבל במקרים מאוד קיצונים וכמעט שלא קורה
זה ממש לא שטויות... ברור שיש לזה נזק ארוך טווח.... הרופאה שלי עובדת עם כאלה חולי סכרת נעורים מעל גיל 18 וההיפויים גורמים למח להיות איטי!!!
הם אנשים יותר מסורבלים ואיטיים (מי שהזניח את הקטע של ההיפוים) כמובן שזה עדיף על פני סוכר גבוה אבל בהחלט צריך להזהר...

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
זה ממש לא שטויות... ברור שיש לזה נזק ארוך טווח.... הרופאה שלי עובדת עם כאלה חולי סכרת נעורים מעל גיל 18 וההיפויים גורמים למח להיות איטי!!!
הם אנשים יותר מסורבלים ואיטיים (מי שהזניח את הקטע של ההיפוים) כמובן שזה עדיף על פני סוכר גבוה אבל בהחלט צריך להזהר...
שוב חבל להגיד סתם ..
אני מכירה סכרת נעורים כבר למעלה מ15 שנה
עם הרבה ניסיון אז מה שכתבת מידיעה לא נכון וזה שטות במיץ עגבניות. וחבל לכתוב סתם שטויות
@אברימי

נערך לאחרונה ב:

ש.הופנר

משתמש רשום
שוב חבל להגיד סתם ..
עם הרבה ניסיון אז מה שכתבת מידיעה לא נכון וזה שטות במיץ עגבניות. וחבל לכתוב סתם שטויות
@אברימי
א. אני מדברת על טווח ארוך מה שאומר יותר מ-15 שנה... אבל אם מזלזלים בסוף זה מגיע זה כמו שילד ישאל מה הבעיה לאכול הרבה סוכר הרי לא קורה לו כלום באותו הרגע....
ב. זה רופאה מומחית אמרה (וכמה רופאים אמרו את זה...)
אם את\ה רוצה את המספר שלה להתוכח איתה על זה ...פשוט אני חושבת שכאן זה ממש מיותר...
מה שבטוח שהיפו זה לא ערך תקין!!!! (לא סתם סוכרתיים לא צמים...)

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
שוב חבל להגיד סתם ..
@אברימי
לשם מה שורבב שם שמי?
אם כדי לאשר שהמוח נפגע ונהיה איטי, אז זהו שלא, וזה בדוק.
אם נראה שמה שכתבתי לעיל גם נכלל בהגדרת 'סתם שטויות', הריני מקבל עלי את הבזיונות.... אבל לא חוזר בי מהנכתב

ש.הופנר

משתמש רשום
בשנים האחרונות הצטברו עדויות שאירועי היפוגליקמיה חוזרים, במיוחד בגיל המבוגר, מעלים את הסיכון להפרעות בקצב הלב (כמו פרפור פרוזדורים), לאוטם בשריר הלב (התקף לב), לנפילות ולשברים ולירידה בתפקוד הקוגניטיבי.
-מועתק מאיפשהוא ושוב מי שרוצה להתוכח שהתוכח עם הרופאה שלי (אגב פעם אחת התוכחתי עם חברה סוכרתית על אותו דבר והרופאה שלה אמרה שזה לא עושה שום נזק, גם בינהם הם לא מסכימים...)

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
בשנים האחרונות הצטברו עדויות שאירועי היפוגליקמיה חוזרים, במיוחד בגיל המבוגר, מעלים את הסיכון להפרעות בקצב הלב (כמו פרפור פרוזדורים), לאוטם בשריר הלב (התקף לב), לנפילות ולשברים ולירידה בתפקוד הקוגניטיבי.
-מועתק מאיפשהוא ושוב מי שרוצה להתוכח שהתוכח עם הרופאה שלי (אגב פעם אחת התוכחתי עם חברה סוכרתית על אותו דבר והרופאה שלה אמרה שזה לא עושה שום נזק, גם בינהם הם לא מסכימים...)
אוקיי. אני ממש אוהב את הקטע... לצטט משהו מאיפשהוא לא ידוע ולהאמין בו.
אז כדי להוכיח את רצינותי בענין: ה'מועתק מאיפשהו' זה מהאתר של כללית, על הערך היפוגליקמיה. כתבה אותו גב' רחל מאיר אחות סוכרת מוערכת ומקצועית.
פניתי אליה לבירור המקורות לכך, ולהלן תשובתה:
'ערב טוב,
אברר את המקורות.
נראה לי שהחומר נכתב לפני זמן רב מאד ולא הכל ממני. אני כבר כעשר שנים לא כותבת באתר.
יתכן שהוסיפו....
בכל מיקרה אברר ואעדכן.
בברכה, רחל'
עכשיו, תורכם לחשוב מה שאתם רוצים.

ש.הופנר

משתמש רשום
אוקיי. אני ממש אוהב את הקטע... לצטט משהו מאיפשהוא לא ידוע ולהאמין בו.
אז כדי להוכיח את רצינותי בענין: ה'מועתק מאיפשהו' זה מהאתר של כללית, על הערך היפוגליקמיה. כתבה אותו גב' רחל מאיר אחות סוכרת מוערכת ומקצועית.
פניתי אליה לבירור המקורות לכך, ולהלן תשובתה:
'ערב טוב,
אברר את המקורות.
נראה לי שהחומר נכתב לפני זמן רב מאד ולא הכל ממני. אני כבר כעשר שנים לא כותבת באתר.
יתכן שהוסיפו....
בכל מיקרה אברר ואעדכן.
בברכה, רחל'
עכשיו, תורכם לחשוב מה שאתם רוצים.
האמת שציטתתי את זה מהמיל של סוכרתיות והם כתבו שזה מצוטט מאיפשהוא:p:LOL:....
בכל אופן נראה שעשית עבודה יסודית אולי אתה מעונין גם לדבר עם הרופאה שלי שתפסיק להלחיץ אותי ?!
פשוט מאד מפריע לה שA1C נמוך ואז היא מתחילה להלחיץ מההיפויים...(בעקבות כך גם עלה לי הA1C:mad:)
ברצינות- באמת מענין לשמוע שזה לא נכון...נראה לך שהרופאה עובדת עלי?

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
לשם מה שורבב שם שמי?
אם נראה שמה שכתבתי לעיל גם נכלל בהגדרת 'סתם שטויות', הריני מקבל עלי את הבזיונות.... אבל לא חוזר בי מהנכתב
אברימי תראה מה כתבתי
כתבתי שאין שום בסיס להגיד שסוכרתי המוח נפגע וכ"ו
שרבבתי את שמך בדיוק בשביל זה שצריך להעמיד אנשים כאלה במקום .

מקליד

משתמש רשום
עימוד ספרים
לשם מה שורבב שם שמי?
האם אתה טוען שאירועי היפוגליקמיה חוזרים לא מביאים לפגיעה קוגניטיבית בגיל מבוגר?? האם יש מחקרים עדכניים שמוכיחים שאין פגיעה כזו? זה סותר את מה ששמעתי מכמה רופאים שטופלתי אצלם.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
אני טוען שמדובר באקסיומה - הנחה שמישהו הניח, ללא הוכחה מחקרית.
משום מה אני, איש מוזר אוהב תוצאות של מחקרי אמת....
עד כה לא ידוע על מחקר רציני שהצביע על נזק מוחי כל שהוא בעקבות היפוגליקמיות.
אז אין כנראה מה להילחץ, ובוודאי לא להעלות a1c בעקבות זאת.

נערך לאחרונה ב:

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
אגב, אם כבר מדברים......
כן הוכח נזק בעקבות תנודות חדות בערכי הסוכר.
כך שמי שרוצה באמת לשמור על עצמו, יימנע מתנודות חדות קרי: עליות וירידות....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה