מהירות טעינת האתר

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
אני הבנתי שצריך לעשות זאת בקלאודפלייר רק רציתי לוודא למה בעצם אני קובעת את הנתיב של התמונות?

לי אין את האפשרות הזו של ssl cache מדוע? אני מצרפת צילום מסך
צפה בקובץ המצורף 399487

ושאלה נוספת האם אחר שאני פותחת חשבון בקלאודפלייר אני צריכה להשלים ב-wp-rocket בכרטיסיה add-ons כאן:
צפה בקובץ המצורף 399489

ותודה רבה רבה על התשובות המועילות.

ההגדרה הזו בקלאודלפר תשפר את מהירת הטעינה של התמונות = שיפור מהירות טעינת האתר.
אגב קלאודלפר, בלשנוית SPEED תסמני את שלושת הויים תחת "Auto Minify" ויותר למטה באותה לשונית תפעילי "Rocket Loader" (כמובן לנקות מטמון בקלאודפלר ובאתר כדי לראת את ההשפעה)

לגבי זה שאין לך SSL זה מוזר, את משתמשת בגרסא עדכנית של התוסף??
כל האתר הוא תחת SSL או יש חריגים?
מוזר לי שלא מופיע לך האפשרות הזו..

יעל מור

פרסום שמגביה עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עימוד ספרים
כל האתר הוא ssl והגרסה היא העדכנית ביותר, באיזה גרסה זה נותן לך?

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
כל האתר הוא ssl והגרסה היא העדכנית ביותר, באיזה גרסה זה נותן לך?
שמתי לב שאת בגרסא אחרונה, כמו שאני התקנתי אצלי לבדיקה..
אם זה ברשיון אולי תשאלי אותם, אני חושב שפשוט אם לא מוגדר לו שישמור דפי HTTPS הוא אל עושה את זה ואז זה אומר שבפועל הוא לא עושה כלום באתר שלך..

יעל מור

פרסום שמגביה עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עימוד ספרים
השאלה הזו מחכה לתשובה:
בתוסף wp-rocket ראיתי שיש אפשרות להוסיף את קלאודפלייר ולהגדיר API וכו׳ כמו בקבצים המצורפים: האם רצוי להגדיר זאת?
screen-shot-2018-10-25-at-10-01-18-am-png.399328
screen-shot-2018-10-25-at-10-02-55-am-png.399329

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
השאלה הזו מחכה לתשובה:
בתוסף wp-rocket ראיתי שיש אפשרות להוסיף את קלאודפלייר ולהגדיר API וכו׳ כמו בקבצים המצורפים: האם רצוי להגדיר זאת?
screen-shot-2018-10-25-at-10-01-18-am-png.399328
screen-shot-2018-10-25-at-10-02-55-am-png.399329
לטעמי אין ממש צורך בזה, זה יתן לך לכאורה להגדיר את קלאודפלר דרך הפאנל וורדפרס עצמו, אבל הוא רחוק מלהציג את כל ההגדרות של קלאודפלר, אז אני אישית מנהל את הגדרות קלאודפלר מהאתר שלהם ולא דרך תוסף..

יעל מור

פרסום שמגביה עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עימוד ספרים
ראשית קלאודפלר..
באפשרות של page rules תקבעי את הכלל הבא.
עשיתי זאת וכן שיניתי את ה- dns בבוקס למה שקלאופלייר הביאו לי ומשום מה האתר נהיה בעיתי גם בחיפוש בגוגל הוא מביא timeout במקום שמציג בד״כ את התוצאה של האתר בחיפוש וגם אם אני כותבת את כתובת האתר הוא מביא לי הודעת שגיאה מעלה צילום מסך של השגיאה באנגלית וכן התרגום, מישהוא יודע מדוע זה כך?
Screen Shot 2018-10-28 at 10.02.22 PM.png Screen Shot 2018-10-28 at 10.02.15 PM.png

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
עשיתי זאת וכן שיניתי את ה- dns בבוקס למה שקלאופלייר הביאו לי ומשום מה האתר נהיה בעיתי גם בחיפוש בגוגל הוא מביא timeout במקום שמציג בד״כ את התוצאה של האתר בחיפוש וגם אם אני כותבת את כתובת האתר הוא מביא לי הודעת שגיאה מעלה צילום מסך של השגיאה באנגלית וכן התרגום, מישהוא יודע מדוע זה כך?
צפה בקובץ המצורף 400294 צפה בקובץ המצורף 400295
נשלחה הודעה בפרטי.
אשתדל לסייע כמיטב יכולתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה