דרוש מידע מדרסים בשיטת לוסיאן אמסלם

L_M

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
@yonig20
אשמח גם לשמוע פרטים על שיטת לוסיאן אמסלם

yonig20

משתמש פעיל
את המידע הכללי על המדרס ניתן לראות בקישור הזה.
רק חשוב לציין שבשונה ממדרסים רגילים שיש להם את הצורה של הרגל ואמורים להיות נוחים מהשניה הראשונה, המדרסים האלה באים "לחנך" את כף הרגל ולכן הצורה שלהם לא תואמת לצורת הרגל, מה שמצריך תקופת הסתגלות. ניתן לראות בתמונה המצורפת שיש בליטה במרכז המדרס, במקום שאין שום שקע ברגל....
הרעיון הוא שאחרי שכף הרגל מתרגלת לתנוחה נכונה שמחלקת את המשקל בשווה, העמידה נכונה יותר ומונעת בעיות.
insoles.png

L_M

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תודה על התגובות.

ניסיתם אולי ללכת עם המדרסים בנעליים שטוחות או בעקב?

והאם הייתם צריכים לשנות מידת נעליים כדי שהמדרס יכנס עם הרגל?

yonig20

משתמש פעיל
1. לא היו לי כאבים באופן קבוע, אלא מדי פעם, אז קשה לי לענות מדוייק, אבל התחושה היא שאכן זה עוזר.
2. לוקח לפחות 3 ימים, ואם עושים בקצב שהם מציעים שעה ביום ולאט לאט להעלות, זה לוקח יותר זמן.
3. בין שנה ל3 שנים תלוי בשימוש. הזעת יתר הורסת את המדרס.

to

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לצערי, נדפקתי ממש עם מדרסי לוסיאן.
שילמתי 1800 שקל. המדרס לא נתן לי מענה בכלל!!!
ניסיתי ללכת איתם במשך כמה חודשים כהמלצתם, ההליכה כאבה, וכמה פעמים כמעט נקעתי את הרגל.
התקשרתי להתלונן, אמרו שיחזרו אלי, חיכיתי חודש ולא חזרו.
אחרי חודש התקשרתי שוב, ולאחר כשבועיים חזרו אלי.
המלצתם היחידה היתה שאבוא לאשדוד ביום מסוים - ביום זה יש אורתופד מומחה שמקבל פעם בחודשים בדיוק באשדוד! שימו לב, מכון מדרסים, אורתופד נמצא אצלם פעם בחודשיים בלבד!
ואולי הוא יוכל לעזור, כמובן בלי התחיבות.
מכיון שבאותו יום לא היתה לי אפשרות לבלות חצי יום בנסיעות, אני מוזמנת לחכות לפעם הבאה.
בינתים ביקרתי אצל רופא מהקופה, התברר שהנזק שהמדרסים גרמו היה בלתי הפיך. השלכתי את המדרסים לפח האשפה הביתי, ורצתי במהירות להזמין מדרסים במקום הקודם, הם אמנם יותר מסורבלים אבל ללא ספק שווים.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
חתני רכש אצלם - בשעת הקניה הם באים אליך הביתה, אבל אם יש בעיות/תלונות צריך להגיע לאשדוד כפי שתיאר @to, והשירות גרוע.

מסטיק מנטה

משתמש פעיל
לצערי, נדפקתי ממש עם מדרסי לוסיאן.
שילמתי 1800 שקל. המדרס לא נתן לי מענה בכלל!!!
ניסיתי ללכת איתם במשך כמה חודשים כהמלצתם, ההליכה כאבה, וכמה פעמים כמעט נקעתי את הרגל.
התקשרתי להתלונן, אמרו שיחזרו אלי, חיכיתי חודש ולא חזרו.
אחרי חודש התקשרתי שוב, ולאחר כשבועיים חזרו אלי.
המלצתם היחידה היתה שאבוא לאשדוד ביום מסוים - ביום זה יש אורתופד מומחה שמקבל פעם בחודשים בדיוק באשדוד! שימו לב, מכון מדרסים, אורתופד נמצא אצלם פעם בחודשיים בלבד!
ואולי הוא יוכל לעזור, כמובן בלי התחיבות.
מכיון שבאותו יום לא היתה לי אפשרות לבלות חצי יום בנסיעות, אני מוזמנת לחכות לפעם הבאה.
בינתים ביקרתי אצל רופא מהקופה, התברר שהנזק שהמדרסים גרמו היה בלתי הפיך. השלכתי את המדרסים לפח האשפה הביתי, ורצתי במהירות להזמין מדרסים במקום הקודם, הם אמנם יותר מסורבלים אבל ללא ספק שווים.
מותר לשאול מה זה ה'מקום הקודם'?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה