מדפסת Canon pixma TS3150

• פותח הנושא lind
  • פורסם בתאריך

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@ctrl-p קונטרול פי
קניתי היום מדפסת קנון ברשת קרביץ, מהליצו לי מאוד על הדגם: PIXMA G2415 בגלל החסכנות של הדיו.
אבל אני לא מצליחה להתחבר למחשב איתו. ישבתי על זה שעות בנסיון לאתר את הבעיה- אך לשווא!
לא שלחו חוט לחיבור למחשב אלא רק לחשמל. וזה נקרא שזה אלחוטי. אבל איך אני גורמת למחשב לקלוט אותו?
ניסיתי עם חוט של מכשיור אחר והוא עובד מצוין. אבל אני מחפשת איך ליעשות את זה אלחוטי.
תודה רבה
ואשמח לשמוע בכלל דעתכם על הדגם הזה. עלה לי 700 ש"ח כולל 5 בקבוקי דיו.

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
@ctrl-p קונטרול פי
קניתי היום מדפסת קנון ברשת קרביץ, מהליצו לי מאוד על הדגם: PIXMA G2415 בגלל החסכנות של הדיו.
אבל אני לא מצליחה להתחבר למחשב איתו. ישבתי על זה שעות בנסיון לאתר את הבעיה- אך לשווא!
לא שלחו חוט לחיבור למחשב אלא רק לחשמל. וזה נקרא שזה אלחוטי. אבל איך אני גורמת למחשב לקלוט אותו?
ניסיתי עם חוט של מכשיור אחר והוא עובד מצוין. אבל אני מחפשת איך ליעשות את זה אלחוטי.
תודה רבה
א. מדפסת מעולה. מחיר מצויין.
ב. המדפסת הזו ללא חיבור אלחוטי, עד כמה שידוע לי. רק עם כבל...

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
@ctrl-p קונטרול פי
תודה רבה
לא בטוח עדיין בודק

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עדיין לא עובד בקרביץ...
זה קשור לחברת קנון שלא הכניסו לקופסא. חוץמזה שהמוכרת דיברה משהו על אלחוטי והספק של 30 דף לדקה שזה ממש לא.
לוקח כ 10 שניות לדף.
מילא
תודה רבה על השרות

אאי

משתמש פעיל
יש לי כזאת מדפסת ומהבהב לי נורה כתומה ליד B, אני מנסה ללא הצלחה לחבר את המחשב למדפסת ולא מצליחה, יש X ליד הסימן רשת, מה אני אמורה לעשות? יש רעיון למישהו? תודה רבה רבה
מישהו מבין בזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה