דרוש מידע מדפסת ‏הזרקת דיו Brother DCP-J1200W

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
מחפש המלצות/דיס ל

מדפסת ‏הזרקת דיו Brother DCP-J1200W

כמו כן כמה יעלה לי הטונרים מקורי או לא, לצבעוני/שחור לבן.

ואולי מישהו יודע במקרה גם את המידות כי לא מצאתי איפה זה רשום
תודה רבה מראש.
קשה לתת על זה דיס או לא, כי היא חדשה,
לגבי דיו כרגע קיים בשוק רק מקורי להלן המחירים
שחור ל-750 דף עולה 140 ש"ח
כל צבע ל-750 דף עולה 115 ש"ח

תן סימן

משתמש פעיל
הרב @ctrl-p קונטרול פי אם כבר זכיתי ונענית לי, אולי יש לך המלצה על מדפסת אחרת עם ניסיון, ושתהיה בסגנון הזה, [משולבת, קופמקטית יחסית, שימוש קל ופשוט = בלי מידי הרבה אופציות ובלי מידי הרבה תקלות טווח מחירים עד 500 ש"ח].

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
הרב @ctrl-p קונטרול פי אם כבר זכיתי ונענית לי, אולי יש לך המלצה על מדפסת אחרת עם ניסיון, ושתהיה בסגנון הזה, [משולבת, קופמקטית יחסית, שימוש קל ופשוט = בלי מידי הרבה אופציות ובלי מידי הרבה תקלות טווח מחירים עד 500 ש"ח].
מכיוון ששאלת על עלות הדיו, אז אני יענה לך חתוך!
חסכונית אין!!!
לא חסכונית יש ב: 490 ש"ח
לגבי הזכיה, אז זה לא כזו זכות גדולה ופעם הבאה אפשר לפנות באישי....

תן סימן

משתמש פעיל
תודה על המענה הברור!
מה שם המדפסת-הממולצת-הלא חסכונית-ב490 ש"ח ?
נ.ב. אני לא פרימיום אז אין לי אופציה לשלוח באישי.

תן סימן

משתמש פעיל
@ctrl-p קונטרול פי , קניתי את הTR4550 של קנון, הגיע בשלום, הותקן ועובד, השבח לקל. [דרך אגב עלה 359 ש"ח].
יש לך מה להמליץ לי איזה טונר לקנות [תואם/מקורי]? ואיפה ?

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
@ctrl-p קונטרול פי , קניתי את הTR4550 של קנון, הגיע בשלום, הותקן ועובד, השבח לקל. [דרך אגב עלה 359 ש"ח].
יש לך מה להמליץ לי איזה טונר לקנות [תואם/מקורי]? ואיפה ?
מחיר פצצה.
אתה יכול גם וגם מה שאתה בוחר.
והאם ברצינות אתה רוצה שאני ימליץ לך איפה?

תן סימן

משתמש פעיל
@ctrl-p קונטרול פי , המדפסת הנזכרת בתחילת האשכול עובד מעולה, כעת מבקש המלצה למדפסת נוספת מקווה שזה לא מפריע לך.
מה שאני מחפש הדרישות מעט שונות מהקודם.
אפשר גם במחיר מעט יותר יקר [בערך עד 750 ש"ח], ולא כל כך חשוב שיהיה קומפקטי, אבל שההדפסות עצמם יהיו זול ומהיר, ז"א טונר בזול להרבה דפים [לייזר?], מדפסת אמינה ללא תקלות קבועות, ושיהיה עם סורק.
תודה רבה

מישהו 25

משתמש רשום
יש מדפסת של ברדר DCP - l2530DW ממש טובה
תחפש באתר שנקרא פרידיו יש להם מחירים זולים
ואם אתה נרשם לאתר וקונה ציוד נלווה יש לך עוד הנחה נוספת

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
@ctrl-p קונטרול פי , המדפסת הנזכרת בתחילת האשכול עובד מעולה, כעת מבקש המלצה למדפסת נוספת מקווה שזה לא מפריע לך.
מה שאני מחפש הדרישות מעט שונות מהקודם.
אפשר גם במחיר מעט יותר יקר [בערך עד 750 ש"ח], ולא כל כך חשוב שיהיה קומפקטי, אבל שההדפסות עצמם יהיו זול ומהיר, ז"א טונר בזול להרבה דפים [לייזר?], מדפסת אמינה ללא תקלות קבועות, ושיהיה עם סורק.
תודה רבה
החל מ 800 יכול להמליץ לך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה