שיתוף - לביקורת מגנום בטעם חדש

הווה פשוט

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
תהיו גועליים.
תעשו פרצופים חמוצים
אל תגידו שלום
אני לא זקוק לאושר הדלוח שלכם!
יש לי בשקית ארטיק שוקולד
ואני מחפש פינה שקטה להתלקלק אתו
ושימותו הקנאים
במיתה משונה.

*

אוף, איזה עצבים
לא מוצא פינה.
בכל חור תקעו לי דוכן למזון מהיר או חנות סלולר.
אני מרגיש כמו מעשן כבד שמצא סוף סוף סגריה באמצע הלילה, אך אין לו גפרורים...

זה מתחיל להיות רציני, הבריאות הנפשית שלי לא משהו, ומצבים כאלה הם מתכון להתפקעות!
הארטיק כבר מתחיל להנמס בתיק.
להגיע הביתה לא אספיק.
השפתים שלי מלבינות מחוסר אונים.

*

נגש לילד רזה וג'ינג'י הנשען על אופנים חלודות ובוהה בשמשת הקונדיטוריה.
"קח"
איזה עינים יש לילדים האלה כשהם מופתעים, זה פשוט לבלוע אותו על כרעיו ואופניו.

כשהגעתי לתחנה הסתובבתי וראיתי את הילד מצביע עלי לאשה שמנה שגבותיה מורמות בפליאה מעורבת בשחוק.

כמו מישהו הגביר לפתע את התאורה בעולם, כל הרחוב נהיה ברור יותר, חד.
לבי התנפח מסיפוק ורגליי עקצצו מתשוקה לבצע רקוד סטפס על המדרכה.
וכשהאוטובוס הגיע, הנהג הזדקף בבהלה כשברכתי אותו ב'ערב טוב' עליז וקולני.

כן
יש יותר מדרך אחת להנות משוקולד.

.

נערך לאחרונה ב:

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אך אין לו גפרורים...
לדעתי המילה 'אך' פחות מתאימה כאן למשלב.

קטע מדהים שכיף לקרוא, כרגיל!

למה הייתי בטוחה שזה יסתיים בזה שכל הרחוב מסתכל עליו כי הילד מספר בקולי קולות שהאיש הזר הזה הציע לו מממתקים כמו שתמיד אמא מזהירה אותו, אבהלה.
והאישה השמנה שגבותיה מורמות בפליאה מתלבטת אם להזמין ניידת...

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
כתיבה קסומה כרגיל.
כשהגעתי לתחנה הסתובבתי וראיתי את הילד מצביע עלי לאשה שמנה שגבותיה מורמות בפליאה מעורבת בשחוק.
למה הייתי בטוחה שזה יסתיים בזה שכל הרחוב מסתכל עליו כי הילד מספר בקולי קולות שהאיש הזר הזה הציע לו מממתקים כמו שתמיד אמא מזהירה אותו, אבהלה.
והאישה השמנה שגבותיה מורמות בפליאה מתלבטת אם להזמין ניידת...
גם אני.
ואגב זה גרם לקטע להפוך אירוני בעיני. הרי די סביר להניח שבעולם האמתי הסיפור לא היה מסתיים בצורה היפה והפשוטה הזאת…

הווה פשוט

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
ואגב זה גרם לקטע להפוך אירוני בעיני. הרי די סביר להניח שבעולם האמתי הסיפור לא היה מסתיים בצורה היפה והפשוטה הזאת…
הכל תלוי בציפיות, הרבה קוראים מעוניינים בטוויסטים מתוחכמים, רוצים אקשן, צמאים לדם טרי, וכשהסיפור נע בשלווה מפהקת ומסתיים בלי פאנץ' מהפך קרביים הם מתאכזבים
אבל בעולם האופורי שלי הפשטות הסלחנות וטוב הלב הם חויות רבות עוצמה שאמנם לא משפריצות אדרנלין, אבל מנפחות את בלוטות האושר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  37  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה