חדשות בארץ מגישה בערוץ 12 באנטישמיות גלויה!

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
הייתי מנסה לענות לך אבל קראתי את התגובה הקודמת שלך ונשארתי בלי מילים. כלומר עם הרבה מילים שאני מעדיפה שלא לומר.
לטמון את הראש בחול זאת אחלה דרך לחיים יפים. גם לנסות לדבר בפורטוגזית עם סיני ואז להתרגז למה הוא לא מבין אותי.
בכל מקרה, דעתי שונה מאד מדעתך, אז נראה לי חבל לבזבז את הזמן על וויכוח : )
אני לא מחפש שהם יבינו אותי, כמו שאותם לא מעניין אם נבין אותם.
כשהם דוחפים לנו ערכים פרוגרסיביים שעומדים בניגוד גמור לאמונה שלנו, זה לא לדבר פורטוגזית עם סיני?
למה אני צריך להתחשב בהם ולא להיפך?

מני דגני

משתמש מקצוען
או בבקשה שיענו ככה. אם אפשר רק להזכיר לפני להכין את הפופקורן כדי להנות באמת מהנאום השטותי הזה. אם עד עכשיו הם רק רקדו קצת על הפירורים שזורקים להם הקיצוניים בחברה - עוד כמה נאומים כאלו והם באמת יהנו.
עדיין מתלבטת אם זאת תגובה תמימה או צינית.
זה בדיוק הענין אותנו לא מעניין מה הם חושבים
אנחנו לא עובדים אצלם,
אנחנו צריכים ללכת עם האמת שלנו בלי התנצלות.
ולגוף הענין
זה ניתוק להיות בפורום חרדי ולא לדעת מה דעת רוב המשתמשים באתר בעניינים הללו.

נערך לאחרונה ב:

Two-Or Music

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
בועז גולן: ‏השמאל זה ככה: קודם מטנפים, מעליבים, משקרים ואח״כ - מתנצלים. מציע לגוש הימין ללמוד. תעבירו את הרפורמה על מלא. אח״כ - תתנצלו.

מנחם כהן: ‏מצטער, אבל ההתנצלות של גוטמן "אם פגעתי במגזר שלם" לא רצינית. מה זה "אם פגעתי"?! לכנות כמעט מיליון אזרחים "מוצצי דם" זו הסתה פראית שמחייבת התנצלות חדה וברורה - בלי אם ובלי פלפולי סרק של הסברים.

ישי כהן: ‏ההתנצלות מלמדת כמה חוסר יידע יש לה. מה הקשר בין קרן הארנונה לחרדים? הרי ביבס בעצמו אומר שאין קשר לחרדים וזה שקר לטעון כך. גם כרמל שאמה אומר את זה.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אחרי המילים המכובסות וחסרות המשמעות שגלית גוטמן זרקה לחלל האוויר ללא כל כוונה אמיתית, הנקראים [משום מה, כיום] בעברית מדוברת "התנצלות", אני שמחה על כך שאנג'ל לא "התנצלו"... זו התנצלות? אם הציבור 'יקנה' את זה, זו פתטיות ועליבות! [לא שבמקרה דנן יש מה לעשות מצידינו כאנשים פרטיים. אני מדברת על אנשי החוק שהגישו תביעה חוקתית כנגד שדרני ערוץ 12]. זה רק מוכיח שאפשר להכות בחרדים, וכמה ואיך שתרצו, אבל בסוף יורקים לעברם כמה משפטים מחוסרי קשר, כמו "אם פגעתי", בו בזמן שהיא כינתה אותנו "מוצצי דם", שזה הכינוי הכי מסית והכי מכוער שנאמר איי פעם על קבוצה או מגזר כל שהוא, ואז הם נרגעים וחוזרים למסלול.. וכך יותר דמם של החרדים עוד ועוד..
נס שאנג'ל לא "התנצלו"... ככה אפשר היה להראות להם שחרדים יודעים לעמוד על שלהם גם כן.
מעליב אותי ש"קנו" את ההתנצלות הכ"כ עלובה הזו. לזה יקרא התנצלות? הזוי!

בזמנו, אחרי הסיפור עם עומר בר לב, מזה בדיוק כל הזמן חששתי, שהם "יתנצלו" התנצלות כמו זה, והציבור יקנה את זה... בנס הם לא הצליחו לרדת מהעץ, עד עצם היום הזה, ולא נראה אותם יותר... זה כבר נשרש עמוק בראש, לא חושבת שהם כבר לא עברו את נקודת ה-אל-חזור..

נערך לאחרונה ב:

פרוגפרוגנדה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מנחם טוקר: אני אמור לסגור בימים הקרובים בערוץ 12 קמפיין בעלות של מליוני שקלים. זה אמנם חבל לי וללקוח, אבל אני נאלץ להצהיר כאן שלא אחתום על המסמך עד שקשת לא יתנערו מגוטמן ודברי הרעל שהפיצה היום.
מתי הוא יגלה שהוא טעה והיא בכלל לא אמרה שום דבר בעייתי?:unsure:

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
*דודי זליברשלג:* מה מצאו 17 אלף בוגרי הנחל החרדי ואלפי המתנדבים החרדים, עם רבבות החרדים עמלי הכפיים, בדמה של קולבית שלא עשתה בחייה שום דבר בעל ערך.
שהיא טוענת למציצת דמה.
דם רע!

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
ישי כהן לאמיר איבגי בגל"צ: לפני 5 שנים ראיינתי את ח"כ ישראל אייכלר והוא התחיל עם תחזיות "תראה עוד מעט איך יתנהגו לחרדים, ומה שיאיר גולן מדבר על תהליכים זה כלום לעומת מה שיעשו לחרדים". אני חייכתי. אמרתי לו, הרב אייכלר, די, אנחנו עוד מעט ב2020 מי ידבר ככה על מגזרים? ואני רוצה לומר לך שכל מה שהרב אייכלר אמר לי באותו ראיון קורה לנו עכשיו מול העיניים! .

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
הודעת קשת בעקבות דברי גלית גוטמן: ״לאור חומרת דבריה של גלית גוטמן בתכנית הבוקר ששודרה בשישי, נערך הבוקר בירור בקשת. במהלך הבירור הובהר לגלית כי התבטאויות מן הסוג הזה אינן מקובלות בשום דרך ואופן בגוף השידור. גוטמן, שהתנצלה כבר על הדברים, ביקשה לעשות זאת בשידור ולהבהיר את הדברים גם לצופי התכנית. סוכם שהיא תעשה זאת בפתיחת התכנית הבאה שלה בחמישי הקרוב״.

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אישה דוחה!!!
, ביקשה לעשות זאת בשידור ולהבהיר את הדברים גם לצופי התכנית
לא רוצים התנצלות, רוצים שהיא תתחפף
שאנשים יבינו שביטויים כאלה חמורים בדרגה הכי גבוהה אין מולם טיפת סובלנות!

חצרון

משתמש מקצוען
הודעת קשת בעקבות דברי גלית גוטמן: ״לאור חומרת דבריה של גלית גוטמן בתכנית הבוקר ששודרה בשישי, נערך הבוקר בירור בקשת. במהלך הבירור הובהר לגלית כי התבטאויות מן הסוג הזה אינן מקובלות בשום דרך ואופן בגוף השידור. גוטמן, שהתנצלה כבר על הדברים, ביקשה לעשות זאת בשידור ולהבהיר את הדברים גם לצופי התכנית. סוכם שהיא תעשה זאת בפתיחת התכנית הבאה שלה בחמישי הקרוב״.
אם היא הייתה אומרת את זה על הערבים זה לא היה נגמר בזה.

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
נתניהו כעת בישיבת הממשלה יוצא נגד ההסתה על החרדים: ״ילד חרדי ודתי לא צריך לקבל פחות מילד חילוני. ילד חרדי הוא לא חצי ילד. אף אחד לא צריך לראות את דברי הבלע בטלוויזיה וקריקטורות שהם העתק הדבק מהתעמולה האנטישמית. שום הסתה לא תמנע מאיתנו להעביר את התקציב״

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הבעיה האמיתי היא בהסברה של הציבור החרדי גם אם המפגר התורן יתנצל על דבריו יש פה בעיה שצריך לטפל בה מהשורש שומעים יותר ויותר ביטוים כאלו "כביכול בטעות" ופליטות פה על הציבור החרדי
הבעיה היא שהחילוני המצוי חושב כך על הציבור החרדי למרות שהוא מפחד להגיד את זה בפה צריך לחשוב איך משנים את התודעה בציבור.

ניהול 1

משתמש מקצוען
יש לי תחושה אמיתית שעוד מעט יהיה מסוכן לחרדים להיכנס לתל אביב.
והכוונה לסכנת מוות.

יש לי תחושה שרצח חרדי במדינת ישראל יהיה דבר נסלח.
ואם אקצין - יתכן שאף רצוי.

יש לי תחושה שמי שחושב שזה מופרך, שכח את ההדחקה של היהודים טרם פרוץ השואה.
הם לא האמינו שמדינה מתקדמת עם יחסים דיפלומטים משגשגים תרשה לעצמה לרצוח. והסוף ידוע.

אם החרדים 'מוצצי דם', וכחלוף 24 שעות השתדרגו להיות 'הג'יהאד היהודי', ואף 'איום קיומי ודאי על מדינת ישראל'.
לא צריך להיות 'חמום מח' כדי להרוג חרדי, צריך להיות פטריוט של המדינה שבא להציל אותה.

את כל זה כבר כולם יודעים. השאלה מה עושים עם זה.
כשהצאצאים שלנו יספרו את סיפור התקופה, ויכנסו בחרדת קודש למוזיאון 'שם ושארית', הם ישאלו את עצמם: אבל למה סבא לא עשה כלום כדי למנוע את זה? כשם שאנו שואלים את עצמנו לפרקים, בכניסה למוזיאון יד ושם.
אז מה אנחנו יכולים לעשות בשביל למנוע את זה?

מסקנא אחת ודאי נכונה מכל הסיפור הזה.
מי שחשב שהגלות נגמרה. טעה.

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
הבעיה האמיתי היא בהסברה של הציבור החרדי גם אם המפגר התורן יתנצל על דבריו יש פה בעיה שצריך לטפל בה מהשורש שומעים יותר ויותר ביטוים כאלו "כביכול בטעות" ופליטות פה על הציבור החרדי
הבעיה היא שהחילוני המצוי חושב כך על הציבור החרדי למרות שהוא מפחד להגיד את זה בפה צריך לחשוב איך משנים את התודעה בציבור.
הם ישנאו אותנו בגל מי שאנחנו לא יעזור שום הסברה!!!
למה את הדת"ל הם גם שונאים למרות שהם עושים צבא?

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש לי תחושה אמיתית שעוד מעט יהיה מסוכן לחרדים להיכנס לתל אביב.
והכוונה לסכנת מוות.

יש לי תחושה שרצח חרדי במדינת ישראל יהיה דבר נסלח.
ואם אקצין - יתכן שאף רצוי.

יש לי תחושה שמי שחושב שזה מופרך, שכח את ההדחקה של היהודים טרם פרוץ השואה.
הם לא האמינו שמדינה מתקדמת עם יחסים דיפלומטים משגשגים תרשה לעצמה לרצוח. והסוף ידוע.

אם החרדים 'מוצצי דם', וכחלוף 24 שעות השתדרגו להיות 'הג'יהאד היהודי', ואף 'איום קיומי ודאי על מדינת ישראל'.
לא צריך להיות 'חמום מח' כדי להרוג חרדי, צריך להיות פטריוט של המדינה שבא להציל אותה.

את כל זה כבר כולם יודעים. השאלה מה עושים עם זה.
כשהצאצאים שלנו יספרו את סיפור התקופה, ויכנסו בחרדת קודש למוזיאון 'שם ושארית', הם ישאלו את עצמם: אבל למה סבא לא עשה כלום כדי למנוע את זה? כשם שאנו שואלים את עצמנו לפרקים, בכניסה למוזיאון יד ושם.
אז מה אנחנו יכולים לעשות בשביל למנוע את זה?

אתה קצת הרבה מגזים.
יש פה מיעוט (!) נורא קולני שעושה ומדבר מה שבא לו, אבל אנחנו צריכים לקלוט שרוב רובה של מדינת ישראל ממש לא בדעה שלהם.
הם פשוט בתקשורת ובמוקדי הכח.

חצרון

משתמש מקצוען
ומי שחושב שלרקוד 'מה יפית' לחילונים בתקשורת ובאולפנים יעזור למשהוא מוזמן לשאול את 'מושקה' (המקורי-לא הנוכחי....) האם זה עזר לו....

ניהול 1

משתמש מקצוען
יש פה מיעוט (!) נורא קולני שעושה ומדבר מה שבא לו, אבל אנחנו צריכים לקלוט שרוב רובה של מדינת ישראל ממש לא בדעה שלהם.
לא שזה כיף להשוות. אבל טרם עליית ה***** לשלטון הם גם היו מיעוט. הכוח היחיד שלהם היה ב'משרד התעמולה'.
ולשמאל אין משרד אחד של תעמולה. יש להם שדרת משרדים כזו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה