חדשות בארץ מגישה בערוץ 12 באנטישמיות גלויה!

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תורה שבעל פה
מה שנקרא בשפה המדוברת: פייק ניוז.
אין לזה שום מקור. בשום אתר חדשות כל שהוא.
המצאה.

גם התפלאתי איך תוך רגע מנהל קשת יגיב לטובת החרדים..

בנימין 5850

משתמש פעיל
ביזנעס ביזנעס ושוב פעם ביזנעס...
אם הוא יחליט שזה לא מזיק לערוץ הוא לא יגיב ואם יחליט שזה מזיק לו הוא יגיב מהר מאוד

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
רק נקודה למחשבה לכל המתנצלים תמיד חוזרים על אותו רולטה
טיפש שאומר איזה משפט מחליא על החרדים ואז באים כל החכמולוגים ואומרים אנחנו כן עובדים אנחנו כן משרתים אנחנו דומים לכם
הסיבה היחידה לדעתי שפעם לא היה את האמירות האלו על החרדים זה בגלל שפעם לא ניסינו להידמות להם לא ניסינו להגיד שאנחנו בצבא ולא התגאינו שאנחנו ציבור עובד היינו עושים את מה שהיינו עושים בלי צורך ליחצן ולנסות ולהידמות אליהם ברגע שאנחנו מנסים להתקרב אליהם ככל שננסה להידמות אליהם יותר השנאה שלהם תגבר יותר

גם לפני מלחמת העולם השניה התהליך היהודי היה שכל הזמן ניסו להידמות אליהם וזה רק הגביר את השנאה כי אם אנחנו דומים אז למה אתם שונים למה אתם מתנשאים

לכן לדעתי היחצנים וכל אנשי המקלדת צריכים לשנות קו ולהגיד בדיוק הפוך אנחנו ואתם זה באמת לא אותו דבר לא בא לכם טוב בעין נקים שתי מדינות לשתי עמים נראה אותם באמת עושים את זה
רוצים שנשרת בצבא אל תשרתו גם כן הגיע הזמן להיות מדינה מפותחת עם צבא מקצועי ולא צבא חינוכי קומניזי תשלמו טוב לחילים גם הצבא יעלה פחות לציבור משלם המיסים וגם המוטיבציה תהיה בהתאם..

אלא מה הם לא באמת רוצים את זה הם הם רוצים לחנך את הציבור החרדי

שינסו שיחיו הקנאים ויסבלו..

ביזנעס ביזנעס ושוב פעם ביזנעס...
אם הוא יחליט שזה לא מזיק לערוץ הוא לא יגיב ואם יחליט שזה מזיק לו הוא יגיב מהר מאוד
אגו אגו ושוב פעם אגו...
ע''ע מאפיית אנג'ל...

שרביט קסמים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
אתה יוצא מנקודת הנחה שבעלי אנג'ל עשו חשבון שהחרם לא מזיק להם?

שו"ר שהקדימוני בחלקיק השניה.

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
‏מערוץ 12 נמסר: ״מגנה בחריפות את דבריה של גלית גוטמן בנוגע למגזר החרדי בשידור חי הבוקר. הדברים אינם מקובלים ולא היו צריכים להיאמר בשום אופן. אנו מצרים על כך ומתנצלים על הפגיעה המיותרת. גוטמן התנצלה על נוסח דבריה ועל ההכללה של מגזר שלם וזומנה לבירור דחוף אצל מנהליה, שיתקיים ביום ראשון בבוקר״

ניהול 1

משתמש מקצוען
זהו.

מהיום החרדים מפסיקים להגיש את הלחי השנייה!

לא צופים יותר בערוץ 12!
זה לא יתפוס. קווי נייעס כבר אסרו, אתרים מותר רק לצורך פרנסה. עכשיו אתה לוקח גם את ערוץ 12?
אין מצב.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L

צחיאל

משתמש מקצוען
תאמת מה שאני חושב שזה שמדברים כך על החרדים זה טוב כי כך אלה שלא קיצונים מזדהים אם החרדים וזה אותם אנשים שהתקשורת מצליחה עליהם בטיעונים כמו ביזה וכו' אבל עכשיו שמדברים כך על החרדים הם לא תומכים בזה רק הם יוצאים נגדם וזה טוב לחרדים שהעם שבשדות בעד החרדים

מני דגני

משתמש מקצוען
רק נקודה למחשבה לכל המתנצלים תמיד חוזרים על אותו רולטה
טיפש שאומר איזה משפט מחליא על החרדים ואז באים כל החכמולוגים ואומרים אנחנו כן עובדים אנחנו כן משרתים אנחנו דומים לכם
הסיבה היחידה לדעתי שפעם לא היה את האמירות האלו על החרדים זה בגלל שפעם לא ניסינו להידמות להם לא ניסינו להגיד שאנחנו בצבא ולא התגאינו שאנחנו ציבור עובד היינו עושים את מה שהיינו עושים בלי צורך ליחצן ולנסות ולהידמות אליהם ברגע שאנחנו מנסים להתקרב אליהם ככל שננסה להידמות אליהם יותר השנאה שלהם תגבר יותר

גם לפני מלחמת העולם השניה התהליך היהודי היה שכל הזמן ניסו להידמות אליהם וזה רק הגביר את השנאה כי אם אנחנו דומים אז למה אתם שונים למה אתם מתנשאים

לכן לדעתי היחצנים וכל אנשי המקלדת צריכים לשנות קו ולהגיד בדיוק הפוך אנחנו ואתם זה באמת לא אותו דבר לא בא לכם טוב בעין נקים שתי מדינות לשתי עמים נראה אותם באמת עושים את זה
רוצים שנשרת בצבא אל תשרתו גם כן הגיע הזמן להיות מדינה מפותחת עם צבא מקצועי ולא צבא חינוכי קומניזי תשלמו טוב לחילים גם הצבא יעלה פחות לציבור משלם המיסים וגם המוטיבציה תהיה בהתאם..

אלא מה הם לא באמת רוצים את זה הם הם רוצים לחנך את הציבור החרדי

שינסו שיחיו הקנאים ויסבלו..
כל מילה.
מי שזה נקודת הויכוח שלו האם החרדים עובדים ותורמים למדינה או לא
קודם כל מודה בעצם שחרדים שלא עובדים באמת מהווים נטל,
וגם חוטא לאמת
אחרי כאלו מקרים אנחנו צריכים לומר ברור בלי חנפנות
כן, אנחנו ציבור שבמודע לא עובד ולא מתגייס
כי באמונה שלנו מה שמחזיק אותנו זה לא הייטק או כלכלה או צבא
אלא שמירת מצוות ולימוד תורה,
חבל שאין לנו צייצנים או עיתונאים מתוך הישיבות שידעו באמת מה לענות בכאלו מקרים (או אולי נס..).

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
מעניין שאף חבר כנסת מהאופוזיציה לא גינה.
זה נותן לי להרגיש שוב, שהכול קורה בגלל שאנחנו מתחנפים אליהם, אבל הם לעולם לא ירגישו צורך לעמוד באמות המוסר שהם דורשים מאיתנו.
אולי אנחנו צריכים לעשות מה שהם עושים. לעמוד על שלנו, לומר את האמת ולא להתנצל.
ומה האמת? - שאנחנו לומדי התורה מגינים על עצמנו ועליהם, שלכן אנחנו פטורים מכל שירות ומס, ושהמיסים שלוקחים מאיתנו הם גזל גמור שלא כדין.
האמת היא, שהתקציבים שנותנים לנו הם כלום ממה שאמורים היינו לקבל, כי עולם התורה חשוב פי אלף מהצבא ותקציב הביטחון הוא כמה עשרות מיליארדים.
את כל זה אנחנו מפחדים לומר, למרות שאנחנו יודעים שזה נכון. אבל שימו לב, הם לא מפחדים! הם אומרים מה שהם חושבים למרות שזה גרוע עשרת מונים. אז למה אנחנו לא נאמר את האמת שלנו?

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
וברצינות:

תדמיינו רגע את המילה חרדים מוחלפת ביהודים.

זה משפט שמתאים לקבוצת וואטסאפ ניאו נאצית!
אכן. מי שמכיר קצת היסטוריה ויודע מהו מקורו של הדימוי המחליא הזה, ואילו דברים הוצדקו בשמו, אינו יכול שלא להזדעזע מלשמוע את הדימוי הזה מפיה של מגישה בערוץ מוביל במדינת היהודים.
אני מקווה בשבילה שזה נובע מבורות ומטיפשות, ולא היה לה מושג מהיכן הגיע הביטוי הזה.

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
כל מילה.
מי שזה נקודת הויכוח שלו האם החרדים עובדים ותורמים למדינה או לא
קודם כל מודה בעצם שחרדים שלא עובדים באמת מהווים נטל,
וגם חוטא לאמת
אחרי כאלו מקרים אנחנו צריכים לומר ברור בלי חנפנות
כן, אנחנו ציבור שבמודע לא עובד ולא מתגייס
כי באמונה שלנו מה שמחזיק אותנו זה לא הייטק או כלכלה או צבא
אלא שמירת מצוות ולימוד תורה,
חבל שאין לנו צייצנים או עיתונאים מתוך הישיבות שידעו באמת מה לענות בכאלו מקרים (או אולי נס..).
או בבקשה שיענו ככה. אם אפשר רק להזכיר לפני להכין את הפופקורן כדי להנות באמת מהנאום השטותי הזה. אם עד עכשיו הם רק רקדו קצת על הפירורים שזורקים להם הקיצוניים בחברה - עוד כמה נאומים כאלו והם באמת יהנו.
עדיין מתלבטת אם זאת תגובה תמימה או צינית.

נערך לאחרונה ב:

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
או בבקשה שיענו ככה. אם אפשר רק להזכיר לפני להכין את הפופקורן כדי להינות באמת מהנאום השטותי הזה. אם עד עכשיו הם רק רקדו מהפירורים שזורקים להם הקיצוניים בחברה - עוד כמה נאומים כאלו והם באמת יהנו.
עדיין מתלבטת אם זאת תגובה תמימה או צינית.
נו, ואם הם ייהנו, מה יקרה?
אם לא ניתן להם חשיבות, הם לא יהיו חשובים.

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
גלית גוטמן מתנצלת: ״אני מבקשת להתנצל מעומק הלב אם פגעתי במגזר שלם. אני אוהבת את מדינת ישראל, ומתוך דאגה לעתידה יש לי ביקורת חריפה כלפי נציגי המגזר החרדי בכנסת. הדברים נאמרו בתוך דיון על תקציב הממשלה וקרן הארנונה. אבל אין לי שום כוונה לפגוע בכלל המגזר. אני מתנצלת בפני כל מי שנפגע מהדברים״

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
נו, ואם הם ייהנו, מה יקרה?
אם לא ניתן להם חשיבות, הם לא יהיו חשובים.
הייתי מנסה לענות לך אבל קראתי את התגובה הקודמת שלך ונשארתי בלי מילים. כלומר עם הרבה מילים שאני מעדיפה שלא לומר.
לטמון את הראש בחול זאת אחלה דרך לחיים יפים. גם לנסות לדבר בפורטוגזית עם סיני ואז להתרגז למה הוא לא מבין אותי.
בכל מקרה, דעתי שונה מאד מדעתך, אז נראה לי חבל לבזבז את הזמן על וויכוח : )

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה