מגזין דירה נאה גליון חג הפסח

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
לדפדוף במגזין דירה נאה לבנייה ועיצוב גליון 8 לחץ כאן
www.diranaa.com

גילוי נאות לחדשים בפרוג:
מנכ"ל המגזין (עפרה שמעוני) וצוות עובדי הסטודיו הם מהגרעין הראשון של פרוג.
או בקיצור: גם לכם יש פוטנציאל.

גם אם כרגע אין לכם עוד כסף לקנות או לשפץ (תעבדו טוב, יהיה לכם אי"ה :))
במגזין הנוכחי יש גם במה לאלו שרוצים להרוויח בלי לשלם...
כמו הרחבת הדירה בחינם ע"י תוכנית תמ"א 38, קבלת החזרי ארנונה רטרואקטיבי (עד 7 שנים) ועוד.
תקראו, תחכימו ותהנו!

קבצים מצורפים

• DiraNaa8.jpg
    1.2 MB · צפיות: 29

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
העיצוב יפה כרגיל וכו',
אבל, מי שם אסלה במרכז הסלון למען ה'??....

orli_dimri

משתמש פעיל
נכתב ע"י pr;549843:
העיצוב יפה כרגיל וכו',

לדעתי זה פשוט אולם תצוגה כלשהוא
כי אחרת זה לא הגיוני.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
גם לי מאוד צרם
אפילו אם שמים תמונה של אולם תצוגה לא שמים כזו תמונה מוזרה...

michalush

משתמש רשום
ברור זזה אולם תצוגה,
אתן לא רואות את הדוגמאות של הקרמיקות בצד ימין???

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
גם באולמות תצוגה מקובל להפריד בין סניטריה לריהוט סלון או חדרי שינה...
ובלי קשר לתמונה, מגזין מושקע, מקצועי ויפה כמו תמיד.

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י pr;549843:

טעות בידך.

למען ד', מי שם ספות באמצע השירותים... :rolleyes:

YB nekuda

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מענין אותי לראות

אפשר קובץ פלאש און פי די אף

תודה רבה מראש.

Big

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י pr;549843:
העיצוב יפה כרגיל וכו',

ככל הנראה זה האוביקט היחיד שהתאים לצבעים ;)

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י RacheliArt;549867:
טעות בידך.

למען ד', מי שם ספות באמצע השירותים... :rolleyes:
ואם זה כך- איפה הכיור ואיפה המראות... :)

בקיצור- נראה נחמד מושך להסתכל אבל בנתיב סגור... (בגלל השרותים:eek:)

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי מנוי למגזין ועשיתי את המנוי כי אני מאמינה שיש מקום למגזין כזה בציבור שלנו ובמיוחד שהנושא הזה מעניין אותי באופן אישי, אבל הציפייה שלי שהמגזין יילך וישתפר מפעם לפעם הולכת ודועכת... :(

* רובן המכריע של הכתבות כתובות בצורה של "נקודות נקודות" ולא בצורה של כתבה אחת זורמת ומעניינת - זה מרגיש כאילו קוראים מדריך לעיצוב ולא מגזין עיצוב.
* התמונות נחמדות והכל אבל ז לא משהו שאני לא יכולה למצוא בחיפוש בן 2 דק' בגוגל. בכתבה על המטבחים לפסח למשל - ציפתי לראות מטבחים לפסח: איך המטבח נראה במצב סגור ואיך במצב פתוח - ובמקום זה יש רק תמונות של מטבחי תצוגה שאפשר למצוא בכל אתר לעיצוב מטבחים. מבחינתי זה ממש פספוס של הכתבה.
* גם כתבה על חיפוי קיר וגם כתבה על ריצוף במגזין אחד? מספיק לקחת כל פעם חומר אחד ולסקר אותו ואת שאר המגזין להקדיש לעיצובים שנעשו בפועל (יש הרבה מעצבי פנים שישמחו לתת במה כזו לעבודתיהם).
* בכתבה על הרנסנס הרגשתי בחוג "תולדות האומנות" - אם כבר מדברים על הרנסנס למה להתעסק כל הכתבה בעבר ולא לקחת את הנושא לכיוון של איך משתלב סגנון הרנסנס בעיצוב העכשווי כולל תמונות של פריטים עכשווים בסגנון הרנסנס?
* במגזין עיצוב יש חשיבות רבה לתמונות ולאיכותן - ולכן כשאת הכתבה על מבואת הכניסה מלוות תמונות שנראות כלקוחות מספר עיצוב יווני זה לא בדיוק עוזר... - לדעתי הגריד צריך להשתנות ולתת יותר מקום לתמונות גדולות כי התמונות הקטנות ממש לא אפקטיביות ונחוצות בסוג כזה של מגזין.

בקיצור, את המנוי אני עדיין לא מבטלת, אבל אני בהחלט מצפה שהנהלת המגזין תקח את הדברים לתשומת ליבה ותשפר את התכנים, צורת הכתיבה, התמונות והעיצוב.

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
מה עם המנותבים?

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
המגזין נאה.
אני תוהה לכמה אחוזים מהמגזר החרדי הוא פונה - כמה משפחות יכולות להרשות לעצמם ריהוט, עיצוב וקרמיקה במחירים וברמה האלו.

תמונת השער לא מוצלחת ולא רק בגלל האסלה התקועה, תמונה סתמית בצבעוניות ובקומפוזיציה שלה. במגזין עצמו יש תמונות הרבה יותר מוצלחות.

הפריעה לי ה"תקרה מתקופת הרנסנס" שהיא כמובן תקרה של כנסיה (כל אמנות הרנסנס היא אמנות שנוצרה עבור ובתוך כנסיות) - הכנסיה היתה אז (ובמשך מאות שנים) הגוף היחיד שהיה יכול להרשות לעצמו לשלם את ההון הכרוך ביצירת פיסול ואמנות בסדר גודל כזה.

Yony

משתמש רשום
מגזין אלגנטי מושקע ויפה !

בקשה מהמערכת...
מהמגזינים שראיתי עד כה - נבחרו לתמונות השער 'תמונות קרות'
אולי אפשר להחליף את הגישה - ולעצב שערים יותר ביתיים וחמימים...

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש משהו במה שeden7115 אומרת, אבל בלי קשר,
המגזין מושקע ברמות! יפה ונעים לעין!
כל הכבוד!!

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
המגזין הזה הוא יותר מגזין עיצוב מאשר מגזין פרקטי.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י yochi000;550147:
המגזין הזה הוא יותר מגזין עיצוב מאשר מגזין פרקטי.
בדיוק הפוך, ועייני תגובת eden7115 שביקשה שזה יהיה יותר מגזין עיצוב מאשר טיפים וכו'
אני נהניתי ממנו רק בגלל כמות הטיפים שיש בו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלט

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר יְהוָה חֲקַרְתַּנִי וַתֵּדָע:ב אַתָּה יָדַעְתָּ שִׁבְתִּי וְקוּמִי בַּנְתָּה לְרֵעִי מֵרָחוֹק:ג אָרְחִי וְרִבְעִי זֵרִיתָ וְכָל דְּרָכַי הִסְכַּנְתָּה:ד כִּי אֵין מִלָּה בִּלְשׁוֹנִי הֵן יְהוָה יָדַעְתָּ כֻלָּהּ:ה אָחוֹר וָקֶדֶם צַרְתָּנִי וַתָּשֶׁת עָלַי כַּפֶּכָה:ו (פלאיה) פְּלִיאָה דַעַת מִמֶּנִּי נִשְׂגְּבָה לֹא אוּכַל לָהּ:ז אָנָה אֵלֵךְ מֵרוּחֶךָ וְאָנָה מִפָּנֶיךָ אֶבְרָח:ח אִם אֶסַּק שָׁמַיִם שָׁם אָתָּה וְאַצִּיעָה שְּׁאוֹל הִנֶּךָּ:ט אֶשָּׂא כַנְפֵי שָׁחַר אֶשְׁכְּנָה בְּאַחֲרִית יָם:י גַּם שָׁם יָדְךָ תַנְחֵנִי וְתֹאחֲזֵנִי יְמִינֶךָ:יא וָאֹמַר אַךְ חֹשֶׁךְ יְשׁוּפֵנִי וְלַיְלָה אוֹר בַּעֲדֵנִי:יב גַּם חֹשֶׁךְ לֹא יַחְשִׁיךְ מִמֶּךָ וְלַיְלָה כַּיּוֹם יָאִיר כַּחֲשֵׁיכָה כָּאוֹרָה:יג כִּי אַתָּה קָנִיתָ כִלְיֹתָי תְּסֻכֵּנִי בְּבֶטֶן אִמִּי:יד אוֹדְךָ עַל כִּי נוֹרָאוֹת נִפְלֵיתִי נִפְלָאִים מַעֲשֶׂיךָ וְנַפְשִׁי יֹדַעַת מְאֹד:טו לֹא נִכְחַד עָצְמִי מִמֶּךָּ אֲשֶׁר עֻשֵּׂיתִי בַסֵּתֶר רֻקַּמְתִּי בְּתַחְתִּיּוֹת אָרֶץ:טז גָּלְמִי רָאוּ עֵינֶיךָ וְעַל סִפְרְךָ כֻּלָּם יִכָּתֵבוּ יָמִים יֻצָּרוּ (ולא) וְלוֹ אֶחָד בָּהֶם:יז וְלִי מַה יָּקְרוּ רֵעֶיךָ אֵל מֶה עָצְמוּ רָאשֵׁיהֶם:יח אֶסְפְּרֵם מֵחוֹל יִרְבּוּן הֱקִיצֹתִי וְעוֹדִי עִמָּךְ:יט אִם תִּקְטֹל אֱלוֹהַּ רָשָׁע וְאַנְשֵׁי דָמִים סוּרוּ מֶנִּי:כ אֲשֶׁר יֹאמְרֻךָ לִמְזִמָּה נָשֻׂא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ:כא הֲלוֹא מְשַׂנְאֶיךָ יְהוָה אֶשְׂנָא וּבִתְקוֹמְמֶיךָ אֶתְקוֹטָט:כב תַּכְלִית שִׂנְאָה שְׂנֵאתִים לְאוֹיְבִים הָיוּ לִי:כג חָקְרֵנִי אֵל וְדַע לְבָבִי בְּחָנֵנִי וְדַע שַׂרְעַפָּי:כד וּרְאֵה אִם דֶּרֶךְ עֹצֶב בִּי וּנְחֵנִי בְּדֶרֶךְ עוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה