התייעצות מברשת שיניים חשמלית שווה או סתם המצאה של הרופאים

חחח

משתמש סופר מקצוען
לי אמר רופא שיניים וגם השיננית שזה טוב יותר ממברשת רגילה.
קנינו מברשת חשמלית אלחוטית עם כמה ראשים (מתחלפים) לכל אחד מבני הבית (יש צבע לכל 'ראש')
וההבדל מורגש מאוד.

חיולה

משתמש מקצוען
ORAL B נטענת
מעולה!!
אכן הכי מומלצת מברשת אורל בי מדגם 800 ומעלה יש לי קישור למברשת בזול יחסית למחיר השוק באתר ksp
ואגב מחליפים ראש מברשת כל 3 חודשים ולא כל חודשיים כפי שכתבו פה
וניתן להזמין חבילה של 8 ראשי מברשת ב110 ש"ח שזה יוצא מאוד זול ליחידה (הכמות מספיקה לשנתיים!! אם מחליפים כל 3 חודשים)

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ממליצה מאוד!
יש לי של חברת בראון,מעולה.

בשעות הקטנות

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
מי שיש לו סבלנות להטעין וכו'... שווה מאוד.
אצלנו למשל- קנינו עם כמה ראשים, תכל'ס - רק אחד מבני הבית משתמש....
כל השאר לא יודעים מאיזה צד להסתכל על זה...

הפתעון

משתמש פעיל
כן, חזק.
המעלה של המכשיר היא שהיא נטענת אבל לא מעניינת, סתום גוש פלסטיק עם ברזל קטן למעלה, שאפשר להחליף לו "פאה", ועם לחיצה אחת הפאה מסתובבת בטירוף...

הר הבשן

משתמש מקצוען
השתכנעתי לקנות איפה הכי זול מישהוא יודע?[זוג צריך2 מברשות או מספיק 2ראשים ?]

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
המחיר הזול ביותר (בהפרש כמה שקלים מ-KSP) הוא כאן
80 ש"ח ותוספת 5 ש"ח למשלוח לנקודת איסוף או 25 ש"ח שליח עד הבית.
שימו לב שתצטרכו לרכוש בנפרד ראשים (לא מגיע בבודדים). עם המברשת מגיע ראש אחד בלבד.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה