בטחוני מבצע "שומר החומות"

מצב
הנושא נעול.

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

טוביT

משתמש פעיל
יש שאמרו "ריבונו של עולם תן לי עשירית אחוז מהמזל שאתה נותן לנתניהו"..

אבל האמת היא, שבמידה ואכן קוים בנו "כי תעביר ממשלת זדון מן הארץ"

הרי שהמבט הנכון לכל זה הוא:
שרואים אנו בחוש השגחה פרטית מופלאה, באופן מבהיל, - כאשר רגע לפני בואם לנשיא המדינה, להקים ממשלה שמכריזה על - נסיון חיסול עולם הישיבות וחיי בני התורה, התחילו האירועים הביטחוניים וסיכלו זאת!!!

הלוואי.

כח הרצון

משתמש מקצוען
ידיעות מהשטח
הסלמה בדרום: ברצועת עזה מדווחים על תקיפות אינטנסיביות של חיל האוויר ברחבי הרצועה. בנוסף דיווחים ערבים על מספר נפגעים בתקיפת בניין דרומית לעיר עזה.

חבררר

משתמש צעיר

שרואים אנו בחוש השגחה פרטית מופלאה, באופן מבהיל, - כאשר רגע לפני בואם לנשיא המדינה, להקים ממשלה שמכריזה על - נסיון חיסול עולם הישיבות וחיי בני התורה, התחילו האירועים הביטחוניים וסיכלו זאת!!!

הלוואי.
ועל זה כעבר אמרו אלוקים יבקש נרדף

יוסף ל

משתמש פעיל
אני לא ירגום אותך כי זה דברים בלי טעם איזה אינטרסים יש פה ???
איך כל דבר קשור לאינטרסים של ביבי ???
אולי הוא שלח את הערבי לתת סתירה לבחור ישיבה???
אולי הוא יזם את צעדת הדגלים???
אולי הוא המציא את יום ירושלים????
קצת להיות הגיוני שצריך

לא אמרתי שהוא עשה את זה, ושהוא אשם.
אלא שהוא כרגע נתון בניגוד אינטרסים.
כל ילד מבין שטוב לו המצב.
ומפחיד שהמדינה מונהגת בידי מי שבפועל האינטרס האישי שלו,
נוגד את האינטרס של המדינה.
לא אמרתי מה הוא יעשה, אבל זה יכול להשפיע לפחות בתת מודע על התנהלות.
זה ודאי מצב של ניגוד אינטרסים. וזה לא טוב למדינה.
זה הכל.

• תודה
Reactions: c.h

Kenyonit

משתמש מקצוען
אני לא ירגום אותך כי זה דברים בלי טעם איזה אינטרסים יש פה ???
איך כל דבר קשור לאינטרסים של ביבי ???
אולי הוא שלח את הערבי לתת סתירה לבחור ישיבה???
אולי הוא יזם את צעדת הדגלים???
אולי הוא המציא את יום ירושלים????
קצת להיות הגיוני שצריך
אני בעד חלקית מה שהוא כתב.
בוודאי שמעורבים כאן אינטרסים.
הרי לא סתם יש סירוב נחרץ להפסקת אש, לא סתם מגיבים ב'חומרה'.
לביבי יש עניין שזה ימשך לפחות יום-יומיים.. מה שיצא מזה - מנסור עבאס יגיב בתמיכה לערבים ובעידוד, וכך בנט\לפיד לא יוכלו להקים ממשלה בעזרתם, מה שיכול להוביל לבחירות נוספות.

• תודה
Reactions: c.h

דפניאל

משתמש רשום

הלוואי.

אולי [והרבה יותר מסתבר] זה המזל של עולם התורה וקיום הדת בארצינו

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה